Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Panthenol pena 6 150ml dr muller

Nájdených:    5 produktov

Dr. Müller Panthenol pena 6% 150ml

Dr. Müller PANTHENOL PENA 150ML sprej 1x150 ml Prináša úľavu, upokojuje a príjemne chladí pokožku nadmerne ožiarenú slnkom alebo obdobne podráždenú. Ľahko vstrebateľná pena umožňuje aplikáciu i na citlivé miesta, kde je vtieranie bolestivé. Obsahuje dexpanthenol 6%.

Dr. Müller Panthenol PENA PO OPAĽOVANÍ 150ml

Dr. Müller Panthenol PENA PO OPAĽOVANÍ Obsah: 150ml Charakteristika: Panthenol pena v sprejovej forme prináša úľavu, upokojuje a príjemne chladí pokožku nadmerne ožiarenú slnkom alebo podobne podráždenú. ľahko sa vstrebávajúca pena umožňuje aplikáciu i na citlivých miestach, kde je vtieranie bolestivé D-panthenol urýchľuje hojenie drobných povrchových poranení vrátane ľahších slnečných popálenín, obnovuje poškodené tkanivá prípravok je vhodný pre všetky vekové kategórie (deti, mladistvých, do...

DR. MÜLLER Panthenol pena 6% 150 ml

Prináša úľavu, upokojuje a príjemne chladí pokožku nadmerne ožiarenú slnkom, alebo obdobne podráždenú.

Dr. Muller Panthenol pena 150 ml

Panthenol pena obsahuje dexpanthenol 6%, prináša úľavu, upokojuje a príjemne chladí pokožku nadmerne ožiarenú slnkom alebo obdobne podráždenú. Ľahko vstrebateľná pena umožňuje aplikáciu i na citlivé miesta, kde je vtieranie bolestivé.