Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Panthenol pena 6 150ml dr muller

Nájdených:    4 produkty

Dr. Müller Panthenol PENA PO OPAĽOVANÍ 150ml

Dr. Müller Panthenol PENA PO OPAĽOVANÍ Obsah: 150ml Charakteristika: Panthenol pena v sprejovej forme prináša úľavu, upokojuje a príjemne chladí pokožku nadmerne ožiarenú slnkom alebo podobne podráždenú. ľahko sa vstrebávajúca pena umožňuje aplikáciu i na citlivých miestach, kde je vtieranie bolestivé D-panthenol urýchľuje hojenie drobných povrchových poranení vrátane ľahších slnečných popálenín, obnovuje poškodené tkanivá prípravok je vhodný pre všetky vekové kategórie (deti, mladistvých, do...

Dr. Müller PANTHENOL PENA 150ML sprej 1x150 ml

Panthenol pena v sprejovej forme prináša úľavu, upokojuje a príjemne chladí pokožku nadmerne ožiarenú slnkom alebo podobne podráždenú. ľahko sa vstrebávajúca pena umožňuje aplikáciu i na citlivých miestach, kde je vtieranie bolestivé D-panthenol urýchľuje hojenie drobných povrchových poranení vrátane ľahších slnečných popálenín, obnovuje poškodené tkanivá prípravok je vhodný pre všetky vekové kategórie (deti, mladistvých, dospelých)

DR. MÜLLER Panthenol pena 6% 150 ml

Prináša úľavu, upokojuje a príjemne chladí pokožku nadmerne ožiarenú slnkom, alebo obdobne podráždenú.

Dr. Müller Pharma Panthenol pena 6% 150 ml

Dr. Müller Pharma Panthenol pena 6% 150 ml Prináša úľavu, upokojuje a príjemne chladí pokožku nadmerne ožiarenú slnkom alebo obdobne podráždenú. Ľahko vstrebateľná pena umožňuje aplikáciu i na citlivé miesta, kde je vtieranie bolestivé. Obsahuje dexpanthenol 6%.