Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Panthenol cps 30x40mg dr muller

Nájdených:    4 produkty

Dr.Müller Panthenol 40 mg 60 cps.

Obsah Panthenol 40 mg: 60 kapsúl Charakteristika Panthenol 40 mg: Výživový doplnok Panthenol od Dr. Mullera je výborný pre vaše vlasy, nechty a výživu kože. obmedzuje vypadávanie a štiepenie vlasov priaznivo pôsobí pri poruchách rastu vlasov znižuje nadmerné mastenie vlasov ovplyvňuje lámanie vlasov a nechtov podporuje prirodzenú výživu kože priaznivo pôsobí pri kožných problémoch. Zloženie Panthenol 40 mg: Dexpanthenol, makrogol 400, želatína, glycerol, čistená voda, farbivá E110, E171. Dávk...

Dr. Müller PANTHENOL 40 MG cps 1x60 ks

Výživový doplnok so sladidlom. Prípravok s obsahom 40 mg dexpantenolu zabezpečuje prísun kyseliny pantoténovej do organizmu. Kyselina pantoténová je látka zo skupiny vitamínov B. Kyselina pantoténová prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.  

Dr. Müller Panthenol PLUS 40 mg cps 1x60 ks

Výživový doplnok s obsahom vitamínov B, D3, selénu, zinku a extraktu prasličky roľnej. Kyselina pantoténová a vitamín B12 prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Zinok, biotín a selén prispievajú k udržaniu normálneho stavu kostí, pokožky, vlasov a nechtov. Vitamín D3 a B12 prispievajú k normálnej funkcií imunitného systému.

Dr. Müller Pharma s.r.o. Dr. Müller Panthenol PLUS 40 mg cps 1x60 ks

Výživový doplnok s obsahom vitamínov B, D3, selénu, zinku a extraktu prasličky roľnej.