Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Panska penazenka na suchy zipss

Nájdených:    18 produktov

VANS Pánska peňaženka VN0A3I5XY281

VANS Pánska peňaženka VN0A3I5XY281.Materiál: 100% nylon Cordura Nylon Cordura je ľahká technická tkanina s extrémne vysokou odolnosťou proti predratiu či roztrhnutiu a vysokou ohybnosťou.Pánska peňaženka, zapínanie na suchý zips, zipsové vrecko na drobné, dostatok slotov na karty, priehradka na bankovky.

Meatfly Pánska peňaženka DEWEY Charcoal Heather

Meatfly Pánska peňaženka DEWEY Charcoal Heather.Materiál: 100% polyesterPánska peňaženka, v športovom štýle, kožené logo na prednej strane, zapínanie na suchý zips, vrecko na drobné, 2 priehradky na bankovky, 5 vreciek na doklady, okienko na foto.

Meatfly Pánska peňaženka DEWEY Grey Heather

Meatfly Pánska peňaženka DEWEY Grey Heather.Materiál: 100% polyesterPánska peňaženka, v športovom štýle, kožené logo na prednej strane, zapínanie na suchý zips, vrecko na drobné, 2 priehradky na bankovky, 5 vreciek na doklady, okienko na foto.

Peňaženka pánska RIP CURL CORDURA RFID SURF

Pánska tmavo modrá peňaženka na suchý zips v ideálnej veľkosti do vrecka. Tento kúsok je vyrobený z kvalitného materiálu s veľmi prehľadným vnútorným usporiadaním. Na prednej strane nájdete čierny štítok s logom. - vyrobené z polyesteru - zapínanie na suchý zips - vnútorné priehradky na bankovky a karty - vnútorné vrecko na zips - ochranná technológia RFID, ktorá chráni pred zneužitím - čierny štítok s logom značky Materiál: 50% nylon, 50% polyester

Peňaženka pánska RIP CURL CORDURA RFID SURF

Pánska tmavo modrá peňaženka na suchý zips v ideálnej veľkosti do vrecka. Tento kúsok je vyrobený z kvalitného materiálu s veľmi prehľadným vnútorným usporiadaním. Na prednej strane nájdete čierny štítok s logom. - vyrobené z polyesteru - zapínanie na suchý zips - vnútorné priehradky na bankovky a karty - vnútorné vrecko na zips - ochranná technológia RFID, ktorá chráni pred zneužitím - čierny štítok s logom značky Materiál: 50% nylon, 50% polyester

Heavy Tools Pánska peňaženka EDORKA21 I3T21709BL Black

Heavy Tools Pánska peňaženka EDORKA21 I3T21709BL Black.Materiál: 100% polyester Pánska peňaženka, so zapínaním na suchý zips, zadné vrecko na zips, vnútri prehľadne členená.

Heavy Tools Pánska peňaženka EDORKA21 I3T21709FT Frost

Heavy Tools Pánska peňaženka EDORKA21 I3T21709FT Frost.Materiál: 100% polyester Pánska peňaženka, so zapínaním na suchý zips, zadné vrecko na zips, vnútri prehľadne členená.

Heavy Tools Pánska peňaženka EDORKA21 I3T21709CM Camo

Heavy Tools Pánska peňaženka EDORKA21 I3T21709CM Camo.Materiál: 100% polyester Pánska peňaženka, so zapínaním na suchý zips, zadné vrecko na zips, vnútri prehľadne členená.

Dakine Pánska peňaženka Diplomat 10000435-S20 Black

Dakine Pánska peňaženka Diplomat 10000435-S20 Black. Sport ové peňaženka na suchý zips, vnútorné vrecko na mince so zapínaním na zips, 7 priehradiek na karty, dve priehľadné priehradky na doklady.

Quiksilver Pánska peňaženka Adult Grom AQYAA03218-KVJ0

Quiksilver Pánska peňaženka Adult Grom AQYAA03218-KVJ0.Materiál: 100% nylon Pánska športová peňaženka na suchý zips, sa zadné zipsovým vreckom na mince, má priehradku na bankovky, vnútri prehľadne členená.

Quiksilver Pánska peňaženka Adult Grom AQYAA03218-CQY0

Quiksilver Pánska peňaženka Adult Grom AQYAA03218-CQY0.Materiál: 100% nylon Pánska športová peňaženka na suchý zips, sa zadné zipsovým vreckom na mince, má priehradku na bankovky, vnútri prehľadne členená.

Meatfly Pánska peňaženka Huey B-Heather Grey, Grey

Meatfly Pánska peňaženka Huey B-Heather Grey, Grey.Materiál: 100% polyester Pánska peňaženka, zapínanie na suchý zips, vrecko na drobné, 2 priehradky na bankovky, 5 slotov na doklady, okienko na foto.

Dakine Pánska peňaženka Vert Rail Wallet 8820206-W21 Black

Dakine Pánska peňaženka Vert Rail Wallet 8820206-W21 Black.Materiál: 100% polyester Sportová peňaženka na suchý zips, sa zadné zipsovým vreckom na mince, má dlhú priehradku na bankovky, priestor na platobné karty.

peňaženka Adidas vel. ONE SIZE

Pánska športová peňaženka Adidas zapínanie na suchý zips zadné vrecko na suchý zips 6 priehradok na karty vrecko na bankovky vrecko na mince s zipsom

Quiksilver - peňaženka EVERYWEAR rubber Velikost: M

Pánska peňaženka Quiksilver Everywear materiál: 100% polyester rozmery: M (cca 12x 8x 2 cm) L ( cca 14 x 8 x 2 cm) zapínanie na suchý zips vnútri priehradky na kreditné karty, bankovky a doklady priehľadná priehradka v zadnej časti zipsová priehradka vhodná na uloženie mincí dizajn na každom kuse inak rozložený textilná peňaženka ...

DC peňaženka Ripstop 2 black white Velikost: UNI

Pánska peňaženka DC Ripstop 2 materiál: 100% polyester zapínanie na suchý zips vnútri priehradky na kreditné karty, bankovky a doklady v zadnej časti zipsová priehradka vhodná na uloženie mincí textilná peňaženka

DC peňaženka Ripstop 2 woodland camo Velikost: UNI

Pánska peňaženka DC Ripstop 2 materiál: 100% polyester zapínanie na suchý zips vnútri priehradky na kreditné karty, bankovky a doklady v zadnej časti zipsová priehradka vhodná na uloženie mincí textilná peňaženka

Adidas essentials 3-stripes wallet vel. ONE SIZE

Pánska športová peňaženka Adidas. Zapínanie na suchý zips Zadné vrecko na suchý zips 6 priehradok na karty Vrecko na bankovky Vrecko na zips na mince