Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Panska kozena penazenka lagen

Nájdených:    542 produktov

Lagen Dámska kožená peňaženka 50313 D. Blue

Lagen Dámska kožená peňaženka 50313 D. Blue.Farba komponentov: striebornáRučne vyrábaná malá peňaženka,z kvalitnej kože,oslní vás priestorom a prehľadnosťou,vďaka jej veľkosti ju môžete mať neustále pri sebe.

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-11 Red

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-11 Red. Materiál: 100% koža Elegant nej peňaženka jednoduchého dizajnu, z kvalitnej kože, zdobená prešívaním a razeným logom značky, dá vašim financiám a dokladom poriadok.

Lagen Kožená hnedá peňaženka 558 NC / T Dark Brown

Lagen Kožená hnedá peňaženka 558 NC / T Dark Brown. Kvalitná kožená pánska kabelka značky Lagen, elegantná hnedá farba, na prednej strane logo výrobcu, dve vrecká na drobné, priehradka na bankovky, nechýba niekoľko slotov pre vaše karty, kvalitná ručná výroba.

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-2522 Ocean Blue

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-2522 Ocean Blue. Kožená peňaženka značky Lagen , 11 slotov na platobné karty, v zaujímavom farebnom prevedení, praktická veľkosť do akejkoľvek kabelky, peňaženka, ktorú potrebujete.

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-11/D Plum

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-11/D Plum.Kožená peňaženka značky Lagen ,14 slotov na karty,zapínanie na patent,praktické zipsové vrecká,farba, ktorú si zamilujete.

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-932 Ocean Blue

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-932 Ocean Blue. Kožená peňaženka značky Lagen , zapínanie na patent, praktické vrecko na drobné mince na zips, 10 slotov na kreditné karty, priehradka na bankovky, peňaženka, ktorú musíte mať.

Lagen Dámska kožená peňaženka V-102/2 BRN

Lagen Dámska kožená peňaženka V-102/2 BRN. Kožená peňaženka značky Lagen, 4 priehradky na bankovky, 2 priehradky na doklady, 2 vrecká na mince, 10 slotov na platobné karty.

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-932/D Plum

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-932/D Plum. Kožená peňaženka značky Lagen , 7 priehradiek na kreditné karty, praktické vrecko na zips, zapínanie na patent, skvelá do akejkoľvek kabelky.

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-2522/D Plum

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-2522/D Plum. Kožená peňaženka značky Lagen , 11 slotov na platobné karty, v zaujímavom farebnom prevedení, praktická veľkosť do akejkoľvek kabelky, tá pravá peňaženka pre vaše financie.

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-2522/D Plum

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-2522/D Plum. Kožená peňaženka značky Lagen , 11 slotov na platobné karty, v zaujímavom farebnom prevedení, praktická veľkosť do akejkoľvek kabelky, tá pravá peňaženka pre vaše financie.

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-2522/D Yellow

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-2522/D Yellow. Kožená peňaženka značky Lagen , 11 slotov na platobné karty, v zaujímavom farebnom prevedení, praktická veľkosť do akejkoľvek kabelky, tá pravá peňaženka pre vaše financie.

Lagen Dámska kožená peňaženka LM-3994/W BLK

Lagen Dámska kožená peňaženka LM-3994/W BLK. Kožená peňaženka značky Lagen, 2 priehradky na bankovky, 9 priehradiek na doklady, 1 vrecko na mince, 6 slotov na platobné karty, kvalitná ručná výroba.

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-2522/D Fuchsia

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-2522/D Fuchsia. Kožená peňaženka značky Lagen , 11 slotov na platobné karty, v zaujímavom farebnom prevedení, razené logo na prednej strane, praktická veľkosť do akejkoľvek kabelky, tá pravá peňaženka pre vaše financie.

Lagen Dámska kožená peňaženka 786-017 Ocean Blue

Lagen Dámska kožená peňaženka 786-017 Ocean Blue. Kožená peňaženka značky Lagen, 4 priehradky na bankovky, 2 priehradky na doklady, 11 slotov na platobné karty, 1 vrecko na mince, zadné vrecko na mobil 14,5 x 7,5 cm.

Lagen Dámska kožená peňaženka 786-017 Plum/Silver

Lagen Dámska kožená peňaženka 786-017 Plum/Silver. Kožená peňaženka značky Lagen, 4 priehradky na bankovky, 2 priehradky na doklady, 11 slotov na platobné karty, 1 vrecko na mince, zadné vrecko na mobil 14,5 x 7,5 cm.

Lagen Dámska kožená peňaženka V-TPD-36 Red

Lagen Dámska kožená peňaženka V-TPD-36 Red. Dámska peňaženka od značky Lagen, priehradka na bankovky, priehradky na doklady, vrecko na mince, urobte si radosť novou peňaženkou.

Lagen Dámska kožená peňaženka V-TPD-36 Taupe

Lagen Dámska kožená peňaženka V-TPD-36 Taupe. Dámska peňaženka od značky Lagen, priehradka na bankovky, priehradky na doklady, vrecko na mince, konečne budete mať všetko na jednom mieste.

Lagen Dámska kožená peňaženka Red W-102/L

Lagen Dámska kožená peňaženka Red W-102/L.Peňaženka pre ženy od značky Lagen,štyri priehradky na bankovky,dve priehradky na doklady,vrecko na mince uzatvárateľné zipsom,deväť blokov na platobné karty a priehľadné okienko,peňaženka, ktorá vám urobí vo financiách poriadok.

Lagen Dámska kožená peňaženka Black W-102/L

Lagen Dámska kožená peňaženka Black W-102/L. Peňaženka pre ženy od značky Lagen, štyri priehradky na bankovky, dve priehradky na doklady, vrecko na mince uzatvárateľné zipsom, deväť blokov na platobné karty a priehľadné okienko, krásna peňaženka, ktorá vám vždy urobí radosť.

Lagen Dámska černá kožená peňaženka Black LG-1786

Lagen Dámska černá kožená peňaženka Black LG-1786. Kvalitná dámska peňaženka značky Lagen, elegantná čierna farba so zaujímavým vzorom, na prednej strane logo výrobcu, štyri priehradky na bankovky, dve priehradky na doklady, zakladač na vizitky či platobné karty, vrecko na mince uzatvárateľné na zips.

Lagen Dámska černá kožená peňaženka Black LG-1786

Lagen Dámska černá kožená peňaženka Black LG-1786. Kvalitná dámska peňaženka značky Lagen, elegantná čierna farba so zaujímavým vzorom, na prednej strane logo výrobcu, štyri priehradky na bankovky, dve priehradky na doklady, zakladač na vizitky či platobné karty, vrecko na mince uzatvárateľné na zips.

Lagen Dámska kožená peňaženka 786-382 Plum Silver

Lagen Dámska kožená peňaženka 786-382 Plum Silver. Kvalitná dámska mini peňaženka Lagen, v trendy púdrové ružovej doplnené šedo-striebornú, hlavný priestor na zips, dve menšie vrecká na vonkajšej strane-jedno na zips, druhé na patent, praktická pre uloženie mincí, kľúčov a drobností, súčasťou je retiazka s krúžkami, odporúčame pozrieť sa na Lagen "href...

Lagen Dámska kožená peňaženka 786-382 Yellow Green

Lagen Dámska kožená peňaženka 786-382 Yellow Green. Kvalitná dámska mini peňaženka Lagen, kombinácia žltej a zelenej farby, hlavný priestor na zips, dve menšie vrecká na vonkajšej strane-jedno na zips, druhé na patent, praktická pre uloženie mincí, kľúčov a drobností, súčasťou je retiazka s krúžkami, odporúčame pozrieť sa na Lagen "href =" http://www.v...

Lagen Dámska kožená peňaženka 786-017 Orange Beige

Lagen Dámska kožená peňaženka 786-017 Orange Beige.Rozmery vonkajšie vrecká na mobil: 14,5cm x 7,5cm. Elegantná kožená peňaženka pre ženy značky Lagen, v zaujímavej kombinácii svetlo oranžovej a béžovej, hlavný priestor uzatvárateľný zipsom, vnútri niekoľko priehradiek na bank...

Lagen Dámska kožená peňaženka Black / Brown PWL-367

Lagen Dámska kožená peňaženka Black / Brown PWL-367. Elegantná dámska peňaženka značky Lagen, v čiernej farbe v kombinácii s hnedou, jemná textúra kože, samozrejmosťou niekoľko priehradiek na bankovky a vrecko na mince, nechýba tiež priestranný organizér platobných kariet, súčasťou priehľadné okienka na doklady, odporúčame pozrieť sa na informácie o materiáli. ...

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka Black W-2025

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka Black W-2025. Jedinečná peňaženka pre ženy od značky Lagen, v elegantnej čiernej farbe, predná strana zdobená koženú aplikácií, tri priehradky na bankovky, päť priehradiek na doklady, vrecko na mince uzatvárateľné zipsom, zakladač na platobné karty a priehľadné okienko, odporúčame pozrieť sa na informácie o materiáli.

Lagen Dámska kožená peňaženka Black HT 32 / T

Lagen Dámska kožená peňaženka Black HT 32 / T.Materiál: vysoko odolná byvolej kože. Značková peňaženka pre ženy Lagen, klasická čierna farba, zaujme prišitím a logom na prednej strane, praktické členenie - vrecko na mince so zipsom a priestor na patenty, priehradky na bankovky, zakladač na platobné karty a priehľadné okienko na doklady, odporúčam...

Lagen Dámska černovínová kožená peňaženka Black/Wine 4013

Lagen Dámska černovínová kožená peňaženka Black/Wine 4013. Kvalitná dámska peňaženka značky Lagen, v elegantnej čiernej farbe s vínovým doplnením, na prednej strane vyrazené logo výrobcu a zdobenie prešitím, tri priehradky na bankovky, štyri priehradky na doklady, zakladač na vizitky či platobné karty, vrecko na mince na patent, odporúčame pozrieť sa na informácie o materiáli....

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka Black V-62

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka Black V-62.Špeciálne parametre: ručná výroba. Kvalitná dámska peňaženka značky Lagen, elegantná čierna farba, na prednej strane vyrazené logo výrobcu, tri priehradky na bankovky, štyri priehradky na doklady, zakladač na vizitky či platobné karty, vrecko na mince uzatvárateľné na zips, odporúčame pozrieť sa na i...

Lagen Dámska kožená peňaženka Black / Red 6011 / T

Lagen Dámska kožená peňaženka Black / Red 6011 / T. Štýlová peňaženka pre ženy od značky Lagen, z kvalitnej pravej kože, v elegantnej čiernej farbe s červenou aplikácií, zapínanie pomocou patentky, ukrýva priestor pre bankovky a vrecko na mince uzatvárateľnú zipsom, praktický organizér platobných kariet, samozrejmosťou je priehľadné okienko na uloženie dokladov,

Lagen Dámska hnedá kožená peňaženka Brown PWL-388

Lagen Dámska hnedá kožená peňaženka Brown PWL-388. Značková dámska peňaženka od Lagen, v hnedej farbe, na prednej strane efektné prešitie, na prednej strane nechýba logo značky, zatvára sa pomocou patentky, ukrýva dve priehradky na bankovky a zakladače platobných kariet, samozrejmosťou sú dve vrecká uzatvárateľné zipsom, praktické priehľadné okienko na doklady,

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka Black V-40

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka Black V-40.Špeciálne parametre: ručná výroba. Jedinečná peňaženka pre ženy od značky Lagen, v elegantnej čiernej farbe, tri priehradky na bankovky, štyri priehradky na doklady, vrecko na mince uzatvárateľné zipsom, ďalšie vrecko na zips, zakladač na platobné karty a priehľadné o...

Lagen Dámska kožená peňaženka HT-33 / T Red

Lagen Dámska kožená peňaženka HT-33 / T Red. Materiál: 100% koža Farba komponentov: strieborná Peněženka sofistikovaného tvaru, kvalitné ručné práce z koženého materiálu, prehľadne a hlavne prakticky členená, doplnok pre každodenné nosenie.

Lagen Dámska kožená peňaženka V-17 Ocean Blue/Multi

Lagen Dámska kožená peňaženka V-17 Ocean Blue/Multi.Kožená peňaženka značky Lagen ,10 slotov na karty,2 zipsové vrecká na drobné,3 sloty pre bankovky,zaujímavý dizajn, ktorý si zamilujete.

Lagen Dámska kožená peňaženka V-17 Ocean Blue/Multi

Lagen Dámska kožená peňaženka V-17 Ocean Blue/Multi.Kožená peňaženka značky Lagen ,10 slotov na karty,2 zipsové vrecká na drobné,3 sloty pre bankovky,zaujímavý dizajn, ktorý si zamilujete.

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-11/D Yellow/Multi

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-11/D Yellow/Multi.Kožená peňaženka značky Lagen ,12 slotov na karty,2 priehradky na mince,2 priehradky na bankovky,s touto peňaženkou bude deň hneď krajší.

Lagen Dámska kožená peňaženka V-17 Ocean Blue/Multi

Lagen Dámska kožená peňaženka V-17 Ocean Blue/Multi.Kožená peňaženka značky Lagen ,10 slotov na karty,2 zipsové vrecká na drobné,3 sloty pre bankovky,zaujímavý dizajn, ktorý si zamilujete.

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-11/D Fuchū/Multi

Lagen Dámska kožená peňaženka LG-11/D Fuchū/Multi.Kožená peňaženka značky Lagen ,12 slotov na karty,2 priehradky na mince,2 priehradky na bankovky,moderný dizajn,priestor na mince uzatvárateľný zipsom.

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka Black 3771/C-1

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka Black 3771/C-1.Značková dámska peňaženka Lagen,v čiernej farbe,z kvalitnej kože,zaujme zvieracím vzorom,ukrýva štyri priehradky na bankovky, vrecko na mince uzatvárateľné zipsom a dva priestranné organizéry platobných kariet a vizitiek,odporúčame pozrieť sa na

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka B/N V-15

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka B/N V-15. Dámska značková kožená peňaženka od Lagen, v elegantnej čiernej farbe, predná strana zdobená efektné perforáciou, zapína sa pomocou patentky, vnútri štyri priehradky na bankovky, praktické vrecko na mince na zips, priehľadné okienko a zakladač kariet, ukrýva tiež menšie zipsové vrecko, na zadnej ...