Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Panska kozena penazenka lagen

Nájdených:    542 produktov

Lagen Dámska kožená peňaženka 50178 Brn

Lagen Dámska kožená peňaženka 50178 Brn. Kožená peňaženka v prírodnom dizajne, precízne prevedenie, ktoré si okamžite zamilujete, prakticky členená, odolná proti vzniku bežných odrenín.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50310 Red

Lagen Dámska kožená peňaženka 50310 Red.Farba komponentov: striebornáKožená peňaženka elegantného tvaru,omladená výraznou farbou,je prehľadná a praktická pre denné nosenie.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50310 Grey

Lagen Dámska kožená peňaženka 50310 Grey.Farba komponentov: striebornáKožená peňaženka elegantného tvaru,je prehľadná a praktická pre denné nosenie,ručne vyrábaný doplnok, z kvalitného materiálu.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50310 Citadel

Lagen Dámska kožená peňaženka 50310 Citadel.Farba komponentov: strieborná Prvotriedne kožená peňaženka elegantného tvaru, v módnom odtieni, ktorý vám rozjasní deň, je prehľadne usporiadaná a praktická pre každodenné nákupy.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50177 Tan

Lagen Dámska kožená peňaženka 50177 Tan. Kožená peňaženka v jedinečnom prírodnom dizajne, praktická veľkosť pre každodenné nakupovanie, ľahko sa čistí a je odolná proti vzniku bežných odrenín, obľúbite si ju pre jej prehľadnosť a veľký vnútorný priestor.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50309 Red

Lagen Dámska kožená peňaženka 50309 Red.Farba komponentov: striebornáKožená peňaženka malých rozmerov,kvalitné ručné práce,oceníte ľahké zapínanie a prehľadné usporiadanie,praktická pre denné nosenie, ale aj na kultúrne či spoločenské podujatia.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50313 Red

Lagen Dámska kožená peňaženka 50313 Red.Farba komponentov: striebornáRučne vyrábaná malá peňaženka,z kvalitnej kože,oslní vás priestorom a prehľadnosťou,zmestí sa aj do menšej kabelky.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50313 Grey

Lagen Dámska kožená peňaženka 50313 Grey.Farba komponentov: striebornáRučne vyrábaná malá peňaženka,z kvalitnej kože,oslní vás priestorom a prehľadnosťou,skvelá na kultúrne a spoločenské podujatia.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50176 Brn

Lagen Dámska kožená peňaženka 50176 Brn. Zipsová peňaženka, ktorá si vás okamžite získa prírodným dizajnom, je praktická pre každodenné nosenie, z kvalitnej kože, ktorá odolá vzniku bežných odrenín, oceníte jej ľahkosť a prehľadnosť.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50313 Citadel

Lagen Dámska kožená peňaženka 50313 Citadel.Farba komponentov: striebornáRučne vyrábaná malá peňaženka,z kvalitnej kože,oslní vás priestorom a prehľadnosťou,v trendy odtieni, ktorý v kabelke neprehliadnete.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50353 Citadel

Lagen Dámska kožená peňaženka 50353 Citadel.Farba komponentov: striebornáZipsová peňaženka v obľúbenom, praktickom rozmere,z pravej kože,je praktická pre denné nosenie,vďaka jej trendy farbe ju v kabelke neprehliadnete.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50311 Red

Lagen Dámska kožená peňaženka 50311 Red.Farba komponentov: striebornáPeňaženka elegantného, jednoduchého tvaru,v sýto výraznej farbe,vaše peniaze aj doklady sú v nej v bezpečí,vyrobená z vysoko kvalitnej kože.

Lagen Pánska peňaženka 3909 Tan

Lagen Pánska peňaženka 3909 Tan. Pánska peňaženka značky Lagen, kožené prevedenie s dokonalou povrchovou štruktúrou, a vyberateľným puzdrom na karty, ponúka vám dve priehradky na bankovky, dve priehradky na doklady, kapsu na mince, 9 slotov na platobné karty, bočné zipsové vrecko, praktická peňaženka pre každého muža.

Lagen Pánska peňaženka 511461 TAN

Lagen Pánska peňaženka 511461 TAN. Peňaženka pre mužov od značky Lagen, krásne kožené prevedenie s kontrastným prešívaním, má dve priehradky na bankovky, kapsu na mince, 3 priehradky na doklady, 6 slotov na platobné karty, zipsovú malú kapsu, získa si vás jednoduchosťou a kvalitou.

Lagen Pánska peňaženka 511461 BLK

Lagen Pánska peňaženka 511461 BLK. Peňaženka pre mužov od značky Lagen, krásne kožené prevedenie s kontrastným prešívaním, má dve priehradky na bankovky, kapsu na mince, 3 priehradky na doklady, 6 slotov na platobné karty, zipsovú malú kapsu, vysoká úroveň spracovania v praktickej veľkosti do vrecka.

Lagen Pánska peňaženka W-2018 Brown

Lagen Pánska peňaženka W-2018 Brown. Kožená pánska peňaženka od značky Lagen, obľúbená dolarovka s vnútornou sponou na bankovky, vpredu patentová vrecko na drobné mince, vnútorný organizér platobných kariet, ručne vyrábaná kvalita, ktorú si zaslúžite.

Lagen Pánska peňaženka W-2018 Black

Lagen Pánska peňaženka W-2018 Black. Kožená pánska peňaženka od značky Lagen, obľúbená dolarovka s vnútornou sponou na bankovky, precízna ručná výroba, vpredu patentová vrecko na drobné mince, vnútorný organizér platobných kariet, skvelo sa vojde do vrecka i tašky.

Lagen Kožená čierna peňaženka 558 NC / T Black

Lagen Kožená čierna peňaženka 558 NC / T Black. Kvalitná kožená pánska peňaženka značky Lagen, elegantná čierna farba, na prednej strane vytlačenej logo výrobcu, nechýba zipsové vrecko, kapsička na patent pre vaše mince, nechýba priehradka na bankovky aj pre vaše kreditné karty, kvalitná ručná výroba.

Lagen Dámska kožená peňaženka 931 Plum/Silver

Lagen Dámska kožená peňaženka 931 Plum/Silver. Kožená peňaženka značky Lagen, 2 priehradky na bankovky, 7 priehradiek na doklady, 3 vrecká na mince, 15 slotov na platobné karty.

Lagen Dámska kožená peňaženka 931 Lipstick/Silver

Lagen Dámska kožená peňaženka 931 Lipstick/Silver. Kožená peňaženka značky Lagen, 2 priehradky na bankovky, 7 priehradiek na doklady, 3 vrecká na mince, 15 slotov na platobné karty.

Lagen Dámska kožená peňaženka 931 Yellow/Green

Lagen Dámska kožená peňaženka 931 Yellow/Green. Kožená peňaženka značky Lagen, 2 priehradky na bankovky, 7 priehradiek na doklady, 3 vrecká na mince, 15 slotov na platobné karty.

Lagen Dámska kožená peňaženka SE-068 BORDO

Lagen Dámska kožená peňaženka SE-068 BORDO. Kožená peňaženka značky Lagen, 2 priehradky na bankovky, 5 priehradiek na doklady, vrecko na mince, 7 slotov na platobné karty, vonkajšie vrecko na zips.

Lagen Dámska kožená peňaženka SEW-068 BLK

Lagen Dámska kožená peňaženka SEW-068 BLK. Kožená peňaženka značky Lagen, 2 priehradky na bankovky, 5 priehradiek na doklady, vrecko na mince, 7 slotov na platobné karty, vonkajšie vrecko na zips.

Lagen Dámska kožená peňaženka SE-068 BORDO

Lagen Dámska kožená peňaženka SE-068 BORDO. Kožená peňaženka značky Lagen, 2 priehradky na bankovky, 5 priehradiek na doklady, vrecko na mince, 7 slotov na platobné karty, vonkajšie vrecko na zips.

Lagen Dámska kožená peňaženka AM 7375 BLACK

Lagen Dámska kožená peňaženka AM 7375 BLACK.Peňaženka je dodávaná v darčekovej krabičke. Kožená dámska peňaženka od značky Lagen, klasické dlhé prevedenie, uzatvárateľný priestor na mince, 3 priehradky na bankovky, 12 slotov na karty, vrecko na zips, vzadu všitá vrecko na mobil alebo na drobnosti. ...

Lagen Dámska kožená peňaženka 786-017 Yellow

Lagen Dámska kožená peňaženka 786-017 Yellow. Kožená peňaženka značky Lagen, 4 priehradky na bankovky, 2 priehradky na doklady, 11 slotov na platobné karty, 1 vrecko na mince, zadné vrecko na mobil 14,5 x 7,5 cm.

Lagen Dámska kožená peňaženka 9770 Black + Red

Lagen Dámska kožená peňaženka 9770 Black + Red. Peňaženka pre ženy značky Lagen, priestor na mince, 2 priehradky na bankovky, priestor na doklady, 19 slotov na platobné karty.

Lagen Pánska peňaženka 51146 D. Brown

Lagen Pánska peňaženka 51146 D. Brown. Kožená peňaženka pre mužov značky Lagen , získa si vás precíznym výrazným prešívaním, hladkým matným povrchom a vytlačeným logom značky, má dve priehradky na bankovky, patentovú kapsu na mince, 3 priehradky na doklady, 8 slotov na platobné karty, a zipsové vrecko pre vaše tajnosti, peňaženka môže mať iný odtieň.

Lagen Dámska luxusná kožená peňaženka Red 9530

Lagen Dámska luxusná kožená peňaženka Red 9530. Značková kožená peňaženka pre ženy značky Lagen, luxusné prevedenie so strieborným detailom na prednej časti, oceníte kvalitný materiál a precízne spracovanie, 2x priehradka na bankovky, 3x na doklady, 15x na kreditné karty, 1x vrecko na mince, so zapínaním na zips, odporúčame pozrieť sa na Lagen infor...

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka Black 614811

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka Black 614811. Kvalitná dámska kožená peňaženka značky Lagen, v elegantnej čiernej farbe s krásnym vzorom, zapína sa pomocou patentky, vnútri dve priehradky na bankovky, päť priehradiek na doklady, praktické vrecko na mince uzatvárateľné pomocou zipsu, vrecko na zips, priehľadné okienko a zakladač kariet, na prednej strane ...

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka Black 11227

Lagen Dámska čierna kožená peňaženka Black 11227. Kvalitná dámska peňaženka značky Lagen, elegantná čierna farba, na prednej strane logo výrobcu, štyri priehradky na bankovky, dve priehradky na doklady, zakladač na vizitky či platobné karty, vrecko na mince uzatvárateľné na zips, odporúčame pozrieť sa na informácie o materiáli. ...

Lagen Dámska černá kožená peňaženka Black 9530

Lagen Dámska černá kožená peňaženka Black 9530. Luxusná peňaženka pre ženy značky Lagen, oceníte kvalitný materiál a precízne spracovanie, 2x priehradka na bankovky 3x na doklady, 15x na kreditné karty, 1x vrecko na mince, so zapínaním na zips, na prednej strane vyrazený logo značky.

Lagen Dámska kožená peňaženka 958 Dusty pink

Lagen Dámska kožená peňaženka 958 Dusty pink.Špeciálne parametre: vrecko na mobil so zipsom Peňaženka pre ženy značky Lagen,moderný dizajn,priestor na mince uzatvárateľný zipsom,2 priehradky na bankovky,priestor na doklady,13 slotov na platobné karty.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50310 D.Blue

Lagen Dámska kožená peňaženka 50310 D.Blue.Farba komponentov: striebornáKožená peňaženka elegantného tvaru,je prehľadná a praktická pre denné nosenie,oceníte precízne spracovanie so zmyslom pre detail.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50310 G.Nugget

Lagen Dámska kožená peňaženka 50310 G.Nugget.Farba komponentov: striebornáKožená peňaženka elegantného tvaru,je prehľadná a praktická pre denné nosenie,oceníte ručnú výrobu z vysoko kvalitného materiálu.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50313 G. Nugget

Lagen Dámska kožená peňaženka 50313 G. Nugget.Farba komponentov: striebornáRučne vyrábaná malá peňaženka,z kvalitnej kože,oslní vás priestorom a prehľadnosťou,nadčasová elegancia, ktorá vám pristane.

Lagen Dámska kožená peňaženka Black / Red V16

Lagen Dámska kožená peňaženka Black / Red V16. Originálne peňaženka určená ženám od Lagen, z kvalitnej kože a precízne spracovanie, v jedinečnej čierno-červenej kombinácii, doplnená perforáciou na prednej strane a značkou výrobcu, ukrýva dve priehradky na bankovky, zakladače platobných kariet a priehľadné okienko na uloženie dokladov, praktické vrecko na mince uzatvárateľné pomocou zip...

Lagen Dámska kožená peňaženka Red / Black V16

Lagen Dámska kožená peňaženka Red / Black V16. Originálne peňaženka určená ženám od Lagen, z kvalitnej jemnej kože, v zaujímavej kombinácii červenej a čiernej farby, na prednej strane ozdobná perforácia, obsahuje dve priehradky na bankovky, zakladače platobných kariet a priehľadné okienko na uloženie dokladov, nechýba ani vrecko na mince uzatvárateľné pomocou zipsu, oceníte aj...

Lagen Dámska kožená peňaženka 50353 Golden Nugget

Lagen Dámska kožená peňaženka 50353 Golden Nugget.Farba komponentov: striebornáZipsová peňaženka v obľúbenom, praktickom rozmeru,z pravej kože,je praktická pre denné nosenie,nadčasová elegancia, ktorá vás nikdy neomrzí.

Lagen Dámska kožená peňaženka 50311 D.Blue

Lagen Dámska kožená peňaženka 50311 D.Blue.Farba komponentov: striebornáPeňaženka elegantného, jednoduchého tvaru,v koženom prevedení,vaše peniaze aj doklady sú v nej v bezpečí,je praktická a veľmi prehľadná.