Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Paco rabanne ultraviolet edt 50 ml

Nájdených:    6 produktov

Paco Rabanne Ultraviolet Man - EDT 100 ml

Orientálno-drevitá vôňa pre mužov, Paco Rabanne Ultraviolet Man, bola vytvorená za účelom zachytenia podstaty mužskej zmyselnosti. Jednoduché, ale dômyselné zloženie vône obsahuje mätu, ambru, vetiver a lišajník.Na trh bola uvedená v roku 1999.

Paco Rabanne Ultraviolet - EDP 50 ml

Ultraviolet od Paco Rabanne je moderný a teplejšia vôňa. Okúste kvetinovo-orientálny dámsky parfum zo známej dielne. Zahaľte sa to zvodné vône a buďte sebaistá ako nikdy predtým. Stačí pozorovať okolie a reakcie na seba nenechá dlho čakať! Táto vôňa bola na trh uvedená v roku 1999.

Paco Rabanne Invictus Intense - EDT 50 ml

Invictus Intense od Paco Rabanne je veľmi špecifická vôňa pre môže. Ucítite v nej veľa soli, whisky alebo čierneho korenia. Je pre mužov, ktorí sa chcú odlíšiť od stereotypu. Skladá sa z čierneho korenia, oranžového kvetu. Ďalej z vavrínov a whisky. Základnými vôňami sú ambra, soľ a jantár. Flakón je tmavo šedý, designovaný do krídel hriešneho anjela. K dispozícii je od roku 2016.

Paco Rabanne Ultraviolet 50 ml parfumovaná voda pre ženy

Paco Rabanne Ultraviolet Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Paco Rabanne Ultraviolet parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Parfumovaná voda Paco Rabanne Ultraviolet Ultraviolet vás vďaka svojej zmyselnej aróme prenesie do čarovnej orientálnej záhrady plnej rozkvitnutých kvetov. kvetinovo-orientálnapre modernú sebavedomú ženuna bežné nosenie, a

Paco Rabanne Ultraviolet Man toaletná voda pre mužov 50 ml

Toaletná voda Paco Rabanne Ultraviolet Man je určená pre všetkých, ktorí radi objavujú nové možnosti a túžia prežívať neopakovateľné chvíle plné vzrušenia.drevito-orientálnapre moderného sebavedomého mužana bežné nosenie,