Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Paco rabanne olympea edp tester 80 ml

Nájdených:    9 produktov

Paco Rabanne Olympéa Intense - EDP TESTER 80 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Olympéa Intense je originálna vôňa pre ženy, v ktorej sa spájajú slanej akordy so sladkými tónmi vanilky a ambry. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2016.

Paco Rabanne Olympéa Legend 80 ml parfumovaná voda tester pre ženy

Paco Rabanne Olympéa Legend Parfumovaná voda pre ženy 80 ml tester

Paco Rabanne Olympea - EDP 80 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Staňte sa bohyňou Olympu s jedinečnou vôňou, ktorá je stelesnením zmyselnosti a ženskosti. Olympea je orientálno-kvetinová, drevitá vôňa pre dievčatá a ženy, ktoré milujú výstredné a dlhotrvajúci parfumy! Nechajte sa uniesť jej hrejivými tónmi! Na trh bola uvedená v roku 2015.

Paco Rabanne Olympéa Legend - EDP 80 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Olympéa Legend z kolekcie Olympéa je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Otvára sa netradičnou kombináciou morskej soli, sliviek a marhúľ. Potom prechádza do kvetinového srdca, ktoré dopĺňajú akordy zázvoru. Kompozícu uzatvára sladká vanilka, hrejivá ambra, piesok a fazuľa tonka. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Paco Rabanne Olympea Blossom - EDP 80 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Olympéa Blossom predstavuje nový pohľad na ženskosť. Ovocno-kvetinová vôňa symbolizuje nečakanú zmyselnosť. Božský súboj medzi osviežujúcimi lístky a intenzívnej zmyselnosťou. Hlboko v božskej záhrade je Olympea Blossom zvodnejšie a slobodnejší ako kedykoľvek predtým. Jej krása septembra všade okolo nej. Kamkoľvek ide, jej sebavedomie prekvitá vo výbuchu radosti a slobody. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2021.

Paco Rabanne Olympéa Intense - EDP 80 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Olympéa Intense je originálna vôňa pre ženy, v ktorej sa spájajú slanej akordy so sladkými tónmi vanilky a ambry. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2016.

Paco Rabanne Olympea Onyx Collector Edition - EDP 80 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Paco Rabanne Olympea Onyx je novou verziou ikonickej vône Olympea. Bola vytvorená pre sebavedomé a silné ženy. Vrchné tóny sa vyznačujú kontrastom rafinovaného jazmínu a sviežej mandarínky. Stredné tóny sú plné vanilkovej sladkosti, sprevádzané nádychom soli, ktorý dáva pocit morského vánku. Základné tóny dopĺňajú aromatickú cestu s akcentmi kašmírskeho dreva, santalového dreva a ambry.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Paco Rabanne Lady Million Empire - EDP - TESTER 80 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Lady Million Empire z kolekcie Paco Rabanne Million je cyprusovo-kvetinová vôňa pre ženy. Ovocná hlava obsahuje červené ríbezle, pomaranč a esenciu z kvetov horkého pomaranča (neroli). V srdci sa rozvonia kombinácia pomarančového kvetu, vonokvětka (osmanthus), magnólia a mirabelky. Kompozíciu uzatvára koňak, biele pižmo a pačuli. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Paco Rabanne Olympéa Intense - EDP - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 1 ml 80 ml + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Olympéa Intense je originálna vôňa pre ženy, v ktorej sa spájajú slané akordy so sladkými tónmi vanilky a ambry. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2016.