Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Ostrov dvd the island

Nájdených:    6 produktov

Ostrov / The Island

Říkalo se, že každý Angličan je ostrov. Tak nějak sám za sebe.

Jules Verne: Journey to the Moon & Return to Mysterious Island (Collector’s Edition) PC

Unikátna kolekcia 2 úspešných adventúr – Tajuplný ostrov a Cesta na Mesiac, ktoré veľa čerpajú z autorových románov. V Tajuplnom ostrove sa ujmete úlohy dobrodružky Miny a budete sa snažiť prežiť na divokom a zjavne neobývanom ostrove. V Ceste na Mesiac sa vydáte na exotickú cestu, ktorá vás zavedie ďaleko... .

Dead Island Goty

Edícia GOTY obsahuje:- hru Dead Island- Bloodbath Arena- Ryder White- The Ripper (weapon blueprint)Dead Island, akčná hra s prvkami RPG, kombinuje akciu z prvej osoby so zameraním na boj zblízka, vývoj postavy a upravovanie širokej palety vražedných nástrojov. Všetky tieto prvky sú prezentované v atmosfére temného príbehu inšpirovaného klasickými hororovými filmami.Dej je zasadený na otvorený tropický ostrov plný krvilačných príšer, o ktoré sa budete potkýnať na každom kroku. Fakt, že munície j...

Alone in the Dark 4: The New Nightmare PC

Štvrtý diel hororovej série Alone in the Dark s podtitulom The New Nightmare je konečne tu v svojej finálnej podobe. Detektívne pátranie vás zavádza na tajomný ostrov Shadow Island, ktorý odhaľuje minulosť ľudí, až sa zdráhate uveriť. Brána do sveta temnôt sa však už pomaly otvára a neostáva príliš času.... .

Adventure Collection volume one PC

Balenie obsahuje hry Dead Reefs, Keepsake, Return to Mysterious Island, NiBiRu: The Messenger of the Gods a Secret Files: Tunguska. Dead Reefs Klasická adventúra odohrávajúca sa v 18. storočí na ostrove s rovnakým názvom, ktorý leží na dohľad anglických brehov. Ostrov Dead Reef je známy predovšetkým vďaka tomu, že ho obývali šialení... .

REEF ENTERTAINMENT - PC Captain Morgane and the Golden Turtle

STAŇTE sa skutočným Pirátom z KaribikuBudete hrať ako Morgane Castillo, dcéra presláveného piráta, ktorá sleduje stopu legendárneho pokladu Golden Turtle. Budete objavovať 5 rôznych ostrovov s viac ako 50timi krásne ilustrovanými lokáciami. Pôjdete po stopách, ktoré zanechal Buckleberry Tanner, slávny dobrodruh a musíte nájsť skryté nápovedy a nájsť poklad na Turtle Island ešte skôr, než ho objaví zloduch Hilary Simpkins.Počas svojej cesty, budete musieť najať novú posádku, riešiť nespočetné mn...