Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Osobni a diagnosticke vaha

Nájdených:    33 produktov

ETA Digitální osobní váha Breeze

Osobná váha 1780.90030 osobná váha ETA Osobní digitální váha ETA Breeze v černém provedení s maximální kapacitou do 180 kg. Má skleněnou vážicí plochu, velký LCD displej a zapnutí nášlapem.

Beurer MS 01 Osobní váha bílá

BEURER MS 01 bílá Moderní design a osvědčená klasika, to je osobní mechanická váha MS 01 v bílé barvě od značky Beurer. Váha která funguje bez baterií, má analogový displej, vážící plocha se snadno udržuje, maximální zatížení 120 kg.

Beurer BF 410 White Osobní diagnostická váha

BEURER BF 410 WHITE / 5 letá záruka S diagnostickou váhou Beurer BF410 môžete sledovať svoje hodnoty, kedykoľvek budete chcieť! Váha nielen počíta všetky dôležité namerané hodnoty, ale tiež ich interpretuje a zaznamenáva za vás.

Concept Osobní váha diagnostická 180 kg Perfect Health VO3000 bamboo

Concept Osobní váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, bamboo VO3000 Osobná diagnostická váha dokáže zmerať 7 telesných parametrov: hmotnosť, telesný tuk, telesnú vodu, svalovú hmotu, kostnú hmotu, BMI a metabolický vek. Vďaka tejto váhe získate podrobný prehľad o vašej aktuálnej telesnej kondícii.

iHealth FIT HS2S – Chytrá osobní váha s analýzou složení těla, Bluetooth 4.0

iHealth FIT HS2S – Chytrá osobní váha s analýzou složení těla, Bluetooth 4.0 Vylaďte si životný štýl podľa požiadaviek svojho tela Vďaka váhe FIT ľahko zistíte napríklad účinok zmeny v stravovaní alebo získate presné údaje o efektivite vašich tréningov na zdravotný stav. Sledovaním zmeny telesných ukazovateľov rýchlo zamedzíte jojo efektu alebo strate svalovej hmoty a iným chybám pri diéte a tréningu.

ETA 278190000 Anita osobná digitálna váha

ETA Osobní digitální váha Anita Osobná váha s prehľadným digitálnym LED displejom a praktickými funkciami v modernom dizajne.

Umax váha Smart Scale US10C múdra osobná váha s bluetooth, maximálna záťaž 180kg

UMAX váha Smart Scale US10C chytrá osobní váha - bluetooth, maximální zátěž 180kg Múdra váha novej generácie, ktorá využíva pokročilú technológiu na sledovanie hmotnosti a ďalších telesných parametrov. Analyzuje telesnej zloženie až 14 rôznych parametrov napr. Telesný tuk, kostrové svaly, viscerálny tuk, objem vody, proteíny, metabolický vek alebo BMI a meria hmotnosť prostredníctvom bioelektrickej impedančnej analýzy (BIA).

Medisana Analytická osobná váha BS 445

Medisana Analytická osobní váha BS 445 Osobná váha s nápaditým dizajnom. Hlavnou výhodou je jednoduchá obsluha, perfektná analýza a kvalitné spracovanie údajov pomocou prepojenia s telefónom a tabletom.

Medisana Osobná váha s hlasovou funkciou PS 425

Medisana Osobní váha s hlasovou funkcí PS 425 Osobní váha, kdy se budete mít pod kontrolou! Rečový výstup v štyroch jazykoch: DE, GB, FR, ES. Energeticky úsporné automatické vypínanie. Ľahko čitateľný LCD displej Pohodlná „kroková“ aktivácia Kroková plocha vyrobená zo 6 mm bezpečnostného skla so zaoblenými rohmi. Môže byť prepínaná medzi kg a lb Indikátor preťaženia Indikátor výmeny batérií.

Soehnle Digitálna osobná váha Shape Sense Connect 200

Digitální osobní váha Shape Sense Connect 200 Osobná váha s individuálnou telesnou analýzaou (BIA): precízne individuálne meranie tuku, vody a svalstva v tele. Spojenie s najlepšími fitness aplikáciami. Kompatibilný s Apple (iOS) a Android.

Soehnle Digitálna osobná váha Shape Sense Connect 100

Digitální osobní váha Shape Sense Connect 100 Osobná váha s individuálnou telesnou analýzaou (BIA): precízne individuálne meranie tuku, vody a svalstva v tele. Zobrazí BMI. Spojenie s najlepšími fitness aplikáciami. Kompatibilný s Apple (iOS) a Android.

Soehnle Digitálna osobná váha Shape Sense Profi 300

Digitální osobní váha Shape Sense Profi 300 Ultratenká digitálna analytická osobná váha. Skvelý fitness tréner s atletickým módom. Informuje o telesnom tuku, množstve vody, množstve svalovej hmoty v tele a Body Mass Indexu. Rozmer: 39 x 33,5 x 3,5 cm. Záruka 3 roky.

Soehnle Digitálna osobná váha Shape Sense Profi 200

Digitální osobní váha Shape Sense Profi 200 Ultratenká digitálna analytická osobná váha. Skvelý fitness tréner s atletickým módom. Informuje o telesnom tuku, množstve vody, množstve svalovej hmoty v tele a Body Mass Indexu. Rozmer: 39 x 33,5 x 3,5 cm. Záruka 3 roky.

BEURER Váha osobná, diagnostická, BEURER, BG 13

Váha disponuje veľkým displejom, ktorý je ľahko čitateľný. Diagnostická osobná váha Beurer BG 13 pre kontrolu hmotnosti, ktorá navyše funguje aj ako telesný analyzátor a zobrazí aj telesný tuk v tele, vodu, svalovinu, kosti a výpočet BMI. Obsahuje 5 úrovní aktivít a pamäť až pre 10 užívateľov. Je tenká iba 18 mm a má veľké a ľahko čitateľné číslice s veľkosťou až 38 mm. Dostatočné cvičenie, zdravá výživa a hmotnosť, pri ktorej sa dobre cítite - sú nevyhnutné pre vaše zdravie. Široký sortiment v...

BEURER Váha osobná, diagnostická, BEURER, BG 21

Diagnostická osobná váha Beurer BG 21 od nemeckej spoločnosti Beurer disponuje veľkým displejom, ktorý je ľahko čitateľný. Má tiež kontrolu hmotnosti, ktorá navyše funguje aj ako telesný analyzátor a zobrazí aj telesný tuk v tele, vodu, svalovinu, kosti a výpočet BMI. Obsahuje 5 úrovní aktivít a pamäť až pre 10 užívateľov. Displej má 2 riadky a zobrazuje viacero hodnôť. Dostatočné cvičenie, zdravá výživa a hmotnosť, pri ktorej sa dobre cítite - sú nevyhnutné pre vaše zdravie. Široký sortiment v...

ETA 078190000 Laura osobná digitálna váha s telesnou analýzou

ETA Osobní váha s tělesnou analýzou Laura 0781 0000 bílá Osobná váha ETA Laura s telesnou analýzou, výpočtom kcal, BMI a pamäťou pre 10 osôb sa pýši elegantným dizajnom a odolnou sklenenou vážiacou plochou.

BEURER Váha osobná diagnostická BEURER BF 195

Osobná diagnostická váha Beurer BF 220 od nemeckej spoločnosti Beurer je určená pre všetkých milovníkov čístého dizajnu v kombinácií skla a nerezu. Váha má XL važiacu plochu 31 x 31 cm, ktorá je tvorená 8 mm hrubým bezpečnostným sklom. Navyše má na modro podsvietený okrúhly displej - úžasne čitateľný. Váha ďalej ponúka 5 úrovní aktivity a 10 užívateľských pamätí. Kapacita je úžasných 180 kg!Dostatočné cvičenie, zdravá výživa a hmotnosť, pri ktorej sa dobre cítite - sú nevyhnutné pre vaše zdravi...

BEURER Váha osobná/diagnost. BEURER BF 180

Osobná diagnostická váha Beurer BF 180 je určená pre všetkých, ktorý chcú mať svoj tréning pod kontrolou. Vďaka možnosti dlhodobo sledovať svoju váhu si viete analyzovať efektívnosť svojho tréningu. Váha má kapacitu až 180 kg, dokáže analyzovať BMR index. Má 5 úrovní aktivity, mimoriadne veľký LCD displej s modrým osvetlením. Užívateľská pamäť je určená až pre 10 osôb.Dostatočné cvičenie, zdravá výživa a hmotnosť, pri ktorej sa dobre cítite - sú nevyhnutné pre Vaše zdravie. Široký sortiment váh...

Esperanza Osobná elektronická váha s meraním tuku Samba čierna

Esperanza Osobní elektronická váha s měřením tuku Samba - černá Osobná elektronická váha s meraním tuku meria percento telesného tuku vody a svalov. Je veľmi tenká s moderným dizajnom, štýlový dizajn, má veľký displej, jednoduché použitie. Maximálne zaťaženie 180 kg.

ETA 878190000 Vital Professional analytická osobná váha so smart aplikáciou

ETA Analytická osobní váha se smart aplikací 8781 90000 Vital Professional Analytická osobná váha s ručným snímačom na presnejšie meranie a SMART aplikáciou.

ETA 678090000 Vital Body analytická osobná váha so smart aplikáciou

ETA Analytická osobní váha se smart aplikací Vital Body 678090000 Váha s unikátnou smart aplikáciou a funkciou analýzy viac ako 18 telesných charakteristík.

ETA Osobná váha s telesnou analýzou Christine 1781 90000 čierna

ETA Osobní váha s tělesnou analýzou Christine 1781 90000 černá Osobná váha o max. kapacite váhy do 180 kg a analýzou s použitím 5 parametrov - výška, váha, vek, pohlavie a biologický odpor.

ETA 177990000 Bamboo Fit osobná digitálna váha s telesnou analýzou

ETA Osobní váha s tělesnou analýzou 1779 90000 Bamboo Fit Osobná váha s maximálnou kapacitou 180 kg a váhová plochou z bambusu. Meria množstvo telesného tuku, vody, svaloviny, kostí, KCAL a BMI.

II. akosť Soehnle Digitálna osobná váha Shape Sense Connect 100

II. akosť Digitální osobní váha Shape Sense Connect 100 Osobná váha s individuálnou telesnou analýzaou (BIA): precízne individuálne meranie tuku, vody a svalstva v tele. Zobrazí BMI. Spojenie s najlepšími fitness aplikáciami. Kompatibilný s Apple (iOS) a Android.

BEURER Váha osobná, diagnostická, BEURER, BF 600, Style

Osobná diagnostická váha Beurer BF 600 Style je určená pre všetkých, ktorý chcú mať svoj tréning pod kontrolou. Vďaka možnosti dlhodobo sledovať svoju váhu si viete analyzovať efektívnosť svojho tréningu. Pokiaľ sa chcete dostať do kondície, váha BF 600 v spolupráci s aplikáciou BodyShape, Vám to umožní. Váha disponuje technológiou Bluetooth na bezkáblový prenos dát. Stačí si bezplatne stiahnuť aplikáciu HealthManager od Beureru! Váha má kapacitu až 180 kg, dokáže analyzovať AMR/BMR index. Má 5...

BEURER Váha osobná, diagnostická, BEURER, BF 600, čierna

Osobná diagnostická váha Beurer BF600 je určená pre všetkých, ktorý chcú mať svoj tréning pod kontrolou. Vďaka možnosti dlhodobo sledovať svoju váhu si viete analyzovať efektívnosť svojho tréningu. Pokiaľ sa chcete dostať do kondície, váha BF600 v spolupráci s aplikáciou, Vám to umožní. Váha disponuje technológiou Bluetooth na bezkáblový prenos dát. Stačí si bezplatne stiahnuť aplikáciu HealthManager od Beureru! Váha má kapacitu až 180 kg, dokáže analyzovať AMR/BMR index. Má 5 úrovní aktivity, ...

Umax Stay Active 2 ks

UMAX Stay Active! Smart Scale US10C + U-Band 116HR Osobní váha Smart Scale US10C + Chytré Hodinky 116HR. Váha, využíva pokročilú technológiu na sledovanie hmotnosti a ďalších telesných parametrov.

Stahovák kulových čepů 23 mm

Stahovák je určen pro stahování kulových kloubů - pro průměr 23 mm - šestihran 27 mm Určeno pro osobní a malé dodávkové vozy. Závitnice s centrovací špicí Váha 1,3

Ext. HDD WD My Book 14TB Ext. 3.5" USB3.0 (single drive) WDBBGB0140HBK-EESN

My Book je důvěryhodné stolní úložiště pro počítače navrženo tak, aby doplňovaly váš osobní styl s obrovským množstvím místa pro uložení vašich fotografií, videa, hudba a dokumenty. Vybaven importem pro sociální médií a cloudové úložiště, ochrany hesel a dokonalé spárovaní s WD Backup nebo Time Machine . Úložiště My Book desktop vám pomáhá udržovat soubory v bezpečí. Model: My Book Kapacita: 14TB Typ disku: 3.5''HDD Rozhraní: USB 3.0 a USB 2.0 Provozní teplota: 5°C to 35°C Rozměry [V x D x Š): ...

Autodiagnostika ELM 327 bluetooth modrá, Android (zdarma SX OBD aplikace)

Autodiagnostika bluetooth modrá, Android, Windows Tato univerzální diagnostika je praktické diagnostické zařízení, díky kterému můžete provádět diagnostiku svého vozidla pouze pomocí chytrého mobilního telefonu. Celá komunikace mezi diagnostikou a Vaším telefonem probíhá v rámci bezdrátové technologie blueetoth. Pro samotnou diagnostiku lze využít nejen mobilní zařízení, ale rovněž i notebook, který se taktéž připojuje pomocí technologie bluetooth. Zařízení disponuje několika praktickými ...

Autodiagnostika SC1 WiFi, IOS, Android (zdarma SX OBD aplikace)

SIXTOL SC1 autodiagnostika WiFi černá, IOS, Android, Windows SIXTOL SC1 je praktické diagnostické zařízení, díky kterému můžete provádět diagnostiku svého vozidla pouze pomocí chytrého mobilního telefonu. Celá komunikace mezi diagnostikou a Vaším telefonem probíhá v rámci bezdrátové technologie Wi-Fi. Pro samotnou diagnostiku lze využít nejen mobilní zařízení, ale rovněž i notebook, který se taktéž připojuje pomocí technologie bluetooth. Zařízení disponuje několika praktickými přednostmi, ...

Autodiagnostika SC1 bluetooth, Android, (zdarma SX OBD aplikace)

SIXTOL SC1 autodiagnostika bluetooth černá, Android, Windows SIXTOL SC1 je praktické diagnostické zařízení, díky kterému můžete provádět diagnostiku svého vozidla pouze pomocí chytrého mobilního telefonu. Celá komunikace mezi diagnostikou a Vaším telefonem probíhá v rámci bezdrátové technologie bluetooth. Pro samotnou diagnostiku lze využít nejen mobilní zařízení, ale rovněž i notebook, který se taktéž připojuje pomocí technologie bluetooth. Zařízení disponuje několika praktickými přednos...

Diagnostika OBDLink LX Bluetooth + CZ program TouchScan - 3 roky záruka

Diagnostika OBDLink LX Bluetooth + CZ program TouchScan OBDLink LX je praktické diagnostické zařízení, díky kterému můžete provádět diagnostiku svého vozidla pouze pomocí chytrého mobilního telefonu. Celá komunikace mezi diagnostikou a Vaším telefonem probíhá v rámci bezdrátové technologie blueetoth. Diagnostika je založena na stejném principu jako populární model OBDLink SX USB. Pro samotnou diagnostiku lze využít nejen mobilní zařízení, ale rovněž i notebook, který se taktéž připojuje pomocí ...