Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Osemsmerovky na cely rok

Nájdených:    2327 produktov

Výtvarné nápady na celý rok

Opravdový příval inspirace, který ocení děti, rodiče a učitelé výtvarné výchovy. Titul Výtvarné nápady na celý rok je rozdělen do čtyř kapitol podle jednotlivých ročních období, jelikož každé z nich s sebou přináší množství podnětů k výtvarnému zpracování, neobvyklé výtvarné materiály, podklady i nástroje.

Cvičení paměti na celý rok

Buďte aktivní po celý svůj život! Pravidelné cvičení si zaslouží nejen tělo, ale především mozek. Pokud nebude pracovat, jak má, nemůže organismus dobře fungovat.

Autá - Knižka na celý rok

Už sa za vami rútia všetky autá z Chladičových kúpeľov na čele s Bleskom McQueenom a jeho novými súpermi z pretekárskych okruhov – autami novej generácie. Prinášajú vám nielen nový filmový príbeh Autá 3, ale aj všetkých starých priateľov. V knižke vás čaká mnoho zábavných hier, hádaniek a úloh. Môžete si tiež zložiť puzzle či zahrať pexeso. Tak na to poriadne šliapnite a skvelo sa zabavte!

Slovenské pranostiky na celý rok

Kniha významného slovenského meteorológa Petra Jurčoviča nielen spracúva, ale aj vysvetľuje vznik pranostík viažucich sa k jednotlivým dňom roka. Autor navyše pripojil aj množstvo zaujímavostí o mimoriadnych prírodných javoch, výčinoch počasia a teplotných či zrážkových rekordoch nielen na území Slovenska.

Princezná - Knižka na celý rok

Tvoje obľúbené princezné ti prinášajú novú knižku plnú príbehov, hádaniek, maľovaniek a hlavolamov.

Výtvarné inspirace na celý rok

Publikace představuje soubor námětů pro výtvarnou činnost s předškolními dětmi. Kniha je rozdělena do čtyř kapitol – Jaro, Léto, Podzim, Zima.

KuliFerdík - aktivity na celý rok

Pracovný zošit pre deti vo veku od 3 do 5 rokov s množstvom zaujímavých úloh, ktoré podporujú u detí chuť riešiť úlohy, dozvedieť sa nové veci a skúšať rôzne riešenia. Je jedinečnou pomôckou pre najmenšie deti, ktorá sa dá využiť ako v materskej škole, tak aj doma pri spoločných aktivitách dieťaťa s rodičom, či so starším súrodencom.

Star Wars - Knižka na celý rok

Obľúbená ročenka zo sveta Star Wars, v ktorej nechýbajú dôležité fakty, mapa, krížovka, test a ďalšie aktivity. A k tomu skvelé plagáty z nového filmu!

Věda po celý rok

Jak rostliny ví, kdy je čas kvést? Proč se na jaře projevuje tolik alergií?

Princezná - Knižka na celý rok - Walt Disney

Šípková Ruženka, Bella, Popoluška, Ariel, Snehulienka a ostatné princezné prichádzajú s knihou plnou príbehov, zábavných úloh, maľovaniek a hádaniek, ktorá vás bude sprevádzať po celý rok.

Ľadové kráľovstvo II - Knižka na celý rok

V kráľovstve Arendelle nájdete sneh i zábavu po celý rok! Pustite sa s Annou, Elsou a ich kamarátmi do lúštenia rébusov i hádaniek, užite si príbehy plné dobrodružstva a vyrobte si štýlové doplnky s tematikou Ľadového kráľovstva. A nuda nebude mať šancu!

Cvičení paměti na celý rok - Jitka Suchá

Buďte aktivní po celý svůj život! Pravidelné cvičení si zaslouží nejen tělo, ale především mozek. Pokud nebude pracovat, jak má, nemůže organismus dobře fungovat. Proto je nutné mozek pravidelně namáhat, a to nejen v mládí – nikdy není pozdě začít. Není to jen velmi užitečné, ale s touto knihou i zajímavé a zábavné!Cvičení v této knize jsou zaměřena na krátkodobou a dlouhodobou paměť i na jiné kognitivní (poznávací) funkce – na koncentraci pozornosti, logické myšlení, slovní zásobu, fantazii, k...

Kuliferdík – aktivity na celý rok - Kolektív autorov

Pracovný zošit pre deti vo veku od 3 do 5 rokov s množstvom zaujímavých úloh, ktoré podporujú u detí chuť riešiť úlohy, dozvedieť sa nové veci a skúšať rôzne riešenia. Je jedinečnou pomôckou pre najmenšie deti, ktorá sa dá využiť ako v materskej škole, tak aj doma pri spoločných aktivitách dieťaťa s rodičom, či so starším súrodencom. Každý pracovný list je označený piktogramami, ktoré ukazujú na orientovanie činnosti daného pracovného listu.Pracovný zošit je rozdelený na štyri základné časti: 1...

Disney Pixar - Knižka na celý rok - Pixar

Milé deti, máte rady filmy Autá, Monsters a. s., V hlave či Toy Story? Ak áno, potom sa vám táto knižka bude určite páčiť.

Star Wars - Knižka na celý rok - Lucas

Vydajte sa s nami do sveta vesmírnej ságy Star Wars! V tejto knihe nájdete množstvo zaujímavostí, napríklad prehľad desiatich najslávnejších zloduchov a desiatich najlepších súbojov z filmu, popis špičkových strojov, ktoré brázdili galaxiu, plagáty z Epizódy VII Sila sa prebúdza a mnoho ďalšej skvelej zábavy!

Ľadové kráľovstvo - Knižka na celý rok - Walt Disney

Vitajte v Ľadovom kráľovstve! V tejto Knižke na celý rok sa najskôr zoznámite s hlavnými hrdinami, potom si prečítate príbehy o zimných kúzlach a sesterskej láske, o oslave konca zimy a strážení trolích batoliatok.

Tajné bylinkové rady naší babičky na celý rok

Tajné bylinkové rady naší babičky – na celý rok jsou doplňkem úspěšné řady Tajných receptů naší babičky pro ty, kteří mají rádi léčivé bylinky a koření. Publikace je míněna jako dekorační závěs s obrázkem a textem pro každý týden v roce.

AIR WICK Vôňa na celý rok – osviežovač vzduchu

Užívajte si príjemne voňajúci domov s vôňami od Air Wick. S touto sadou bude váš príbytok voňať po celý rok. Vďaka osviežovaču vzduchu Air Wick Freshmatic dosiahnete nepretržite sviežu arómu. Náplň vydrží až 60 dní. V balení nájdete osviežovač Air Wick a 6 náhradných náplní.

AIR WICK Vôňa na celý rok – osviežovač vzduchu

Užívajte si príjemne voňajúci domov s vôňami od Air Wick. S touto sadou bude váš príbytok voňať po celý rok. Vďaka osviežovaču vzduchu Air Wick Freshmatic dosiahnete nepretržite sviežu arómu. Náplň vydrží až 60 dní. V balení nájdete osviežovač Air Wick a 6 náhradných náplní.

Súprava pre skupinu 25 detí na celý rok

Súprava pre skupinu 25 detí nacelý rok určená na výtvarnú výchovu.

Sofia Prvá - Knižka na celý rok - Walt Disney

Sofia je obyčajné dievčatko, z ktorého sa stane princezná Sofia prvá. V tejto knihe sa zoznámiš s celou kráľovskou rodinou, dozvieš sa, ako to chodí na kráľovskom dvore, a spoznáš školu, ktorú navštevujú samí princovia a princezné. Veselé príbehy, hádanky, maľovanky a doplňovačky ťa určite dobre pobavia.

Tomáš a jeho kamaráti - Knižka na celý rok

Užitočné rušne za vami pufkajú s novým nákladom príbehov, zábavných hier a úloh. Zoznámte sa so Stephenom, Spencerom a s Hirom, prečítajte si o nových dobrodružstvách, ktoré spoločne zažili, a potom sa pustite do riešenia hádaniek a kvízov, ktoré si pre vás pripravili.

Tomáš a jeho kamaráti - Knižka na celý rok

Užitočné rušne z ostrova Sodor prichádzajú za vami s nákladom zábavných úloh, hádaniek, maľovaniek a príbehov, ktoré vás určite pobavia. Stretnete sa so svojimi obľúbenými hrdinami, ale zoznámite sa aj s novými kamarátmi – rušňami Normanom, Sidneym, Winstonom a Paxtonom.

Labková patrola - Knižka na celý rok - kolektív autorov

Tím neohrozených šteniatok vyráža do akcie! Užite si s Labkovou patrolou veľa zábavy a pustite sa do riešenia hádaniek s obľúbenými hrdinami v hlavnej úlohe. S knižkou plnou hier a skvelých šteňacích dobrodružstiev sa rozhodne nudiť nebudete!

Tomáš a jeho kamaráti - Knižka na celý rok

Ahoj, kamaráti! Užitočné rušne z ostrova Sodor prichádzajú za vami s nákladom zábavných úloh, hádaniek, maľovaniek a príbehov, ktoré vás určite pobavia.

Zahradničení po celý rok - Erika Börnerová

Základní znalost způsobu života rostlin je předpokladem úspěšného zahradničení a mimo jiné také zárukou toho, že při plánování výsadby uděláte méně chyb. Dřeviny, trvalky, jednoletky či dvouletky – každá rostlina má na zahradě své místo, ale každá je jiná. Tato praktická příručka se věnuje zákonitostem životního rytmu a nárokům jednotlivých druhů a uvádí konkrétní rady, co dělat na zahradě po celý rok – od řezu ovocných stromků v únoru a osázení fóliovníku v březnu přes výsadbu v dubnu, péči v...

Tvoríme po celý rok - Tereza Příkazská

Skutočný príval inšpirácie, ktorý ocenia rodičia, pedagógovia a predovšetkým deti. Táto výtvarná kniha vám pomôže nielen s nápadmi pri hravom tvorení, ale tiež s rozvojom jemnej motoriky, všímavosti a trpezlivosti vašich detí. Ľahko dostupné materiály, ktoré sa dajú nájsť v každej domácnosti, pretvoríte do 28 jedinečných výrobkov, ktoré tematicky vychádzajú z jednotlivých ročných období. Už teraz sa môžete tešiť na vyliahnuté kuriatko, škatuľku na prázdninové poklady, ježka či magnetického sneh...

365 křížovek na celý rok - 2.vydání - Jan Beer

Publikace obsahuje 365 křížovek – na každý den v roce jednu. Navíc otestuje všeobecné znalosti čtenářů z oblasti literatury, filmu, vědy, historie, poučí i pobaví.

Princezná/Palace Pets - Knižka na celý rok - Walt Disney

V tejto bohato ilustrovanej knižke čakajú na malé čitateľky ich obľúbené princezné – Ariel, Popoluška, Rapunzel, Snehulienka, Šípková Ruženka a Tiana. Môžu si spolu s nimi prečítať zaujímavé príbehy, vylúštiť hádanky, doplňovačky a vyfarbiť maľovanky.

Aby nás to spolu bavilo celý rok

Kniha nabízí témata, která autorka zpracovala do jednotlivých projektů. Vytvořila je na základě prožitků dětí a vycházela přitom z příběhů a pohádek, písniček, říkadel, hádanek i z běžných situací.

Rozprávkové čítanie pod perinu - Rozprávky a príbehy na celý rok

Rozprávkové čítanie pod perinu Kúzelné sny na každú noc v roku tich prinesie táto krásna, nádherne ilustrovaná kniha rozprávok. Nájdeš v nej príbehy známe i menej známe, avšak všetky majú jedno spoločné: ako v každej správnej rozprávke nakoniec dobre dopadnú. Kniha je členená do jednotlivých dní, takže pritiahne na čítanie naozaj každé dieťa. Pred spaním si skrátka prečíta kúsok príbehu a druhý deň už sa určite bude tešiť na ďalšie. Vek: 6 + Väzba: viazaná

Rozprávkové čítanie pod perinu - Rozprávky a príbehy na celý rok

Rozprávkové čítanie pod perinu Kúzelné sny na každú noc v roku tich prinesie táto krásna, nádherne ilustrovaná kniha rozprávok. Nájdeš v nej príbehy známe i menej známe, avšak všetky majú jedno spoločné: ako v každej správnej rozprávke nakoniec dobre dopadnú. Kniha je členená do jednotlivých dní, takže pritiahne na čítanie naozaj každé dieťa. Pred spaním si skrátka prečíta kúsok príbehu a druhý deň už sa určite bude tešiť na ďalšie. Vek: 6 + Väzba: viazaná

Máša a medveď - Kniha hier a zábavy na celý rok

Milí rodičia! Nie je žiadnym tajomstvom, že deti majú veľmi rady animované rozprávky. Keď rozprávka skončí, často sa so svojimi obľúbenými postavičkami nechcú rozlúčiť! Prečítajte si v tejto knihe spoločne príbehy jednotlivých filmových hrdinov. Ak k nim pridáte ešte zopár hier, hádaniek či zábavných úloh, knihu si deti určite veľmi obľúbia! Keby sa vaše dieťa nudilo, knižka vám ponúkne inšpiráciu, čím ho zabaviť a ako sa s ním zahrať. Okrem iného je aj výborným pomocníkom pri rozvíjaní tvorivý...

Dárky s kořením z mojí zahrady. Kreativní nápady na celý rok

Vášnivá zahradnice Barbara Krasemann nasbírala za 25 let strávených na své rozlehlé zahradě o 8500 m2 obrovské množství poznatků. V této knize představuje své vlastní recepty a nápady, a v její zahradě snad není jediná rostlina, kterou by neproměnila v lahůdku nebo výrobek užitečný pro tělo a duši.

Tomáš a jeho kamaráti - Rušeň č. 1 - Knižka na celý rok

Užitočné rušne prichádzajú za vami s ďalšou kopou nových príbehov a zábavných úloh. Dozviete sa, ako si Tomáš poradil s rozvážaním pošty, ako sa James hanbil za svoju ružovú farbu, aký dobrý skutok vykonal Henry a tiež, prečo má Hiro svojich kamarátov rád.

Víly - Cililing a pirátská víla - Knižka na celý rok - Walt Disney

Poďte s nami do Nekrajiny, kde žije víla Cililing, ktorá vám prináša množstvo zaujímavých príbehov, zábavných úloh, hádaniek a maľovaniek.

Víly - Knižka na celý rok + Cililing a Zver Nezver - Walt Disney

Poďte s nami do krajiny Nekrajiny, tajomného sveta víl. Cililing a jej kamaráti pre vás pripravili túto knižku plnú príbehov, hádaniek, doplňovačiek a maľovaniek.

Slovenské pranostiky na celý rok - Múdrosti našich predkov, ktoré prežili stáročia - Peter Jurčovič

Kniha významného slovenského meteorológa Petra Jurčoviča nielen spracúva, ale aj vysvetľuje vznik pranostík viažucich sa k jednotlivým dňom roka. Autor navyše pripojil aj množstvo zaujímavostí o mimoriadnych prírodných javoch, výčinoch počasia a teplotných či zrážkových rekordoch nielen na území Slovenska. O počasie sa ľudia zaujímali odnepamäti – to, že ho dokázali predvídať na základe svojich pozorovaní, im neraz pomohlo prežiť v ťažkých podmienkach. V súčasnosti nám už, našťastie, vo väčšine...

Hody půsty masopusty. Slavíme, vaříme, zdobíme a hrajeme si celý rok podle lidov

Nové vydání rozebrané knihy populární výtvarnice a etnografky Kamily Skopové (1944) Hody půsty masopusty volně navazuje na její předchozí publikace, zejména Rodinné stříbro, Velikonoční svátky o století zpátky a Vánoční svátky o století zpátky, či Rok na vsi. I zde svým charakteristickým způsobem přibližuje čtenáři dění okolo všech důležitých svátků, obyčejů, zvyklostí a slavností českého kalendářního roku.

Horoskopy na rok 2018 - Váš osobní deník na rok 2018 - Martina Blažena Boháčová

V této knize jsou vypsány horoskopy pro všechna znamení. Co se bude dít po celý rok 2018 a také měsíc po měsíci. Tato kniha může sloužit jako osobní deník, pro každého, kdo si ji koupí. Každý měsíc si může zapisovat nejen myšlenky, ale také události, které prožil. V roce 2018 nás čeká hodně převratných událostí. Planeta Saturn se přesune do znamení Kozoroha a podtrhne životní témata, jako je kariera, finance a vztahy. V knize se dočtete, jaký dopad bude mít tento vliv na vás. Planeta Jupiter s...