Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Orion forma na kolac 5orn111489

Nájdených:    10 produktov

Orion Forma na koláč Grande 28 cm

Koláčová forma je opatrená nepriľnavým povrchom, ktorý bráni pripečeniu, a to aj pri použití minimálneho množstva tuku. Upečený koláč z formy ľahko vyklopíte.

Orion Forma na koláč Grande 28 cm

Koláčová forma je opatrená nepriľnavým povrchom, ktorý bráni pripečeniu, a to aj pri použití minimálneho množstva tuku. Dobroty z formy ľahko vyklopíte, upečené vyzerajú lákavo. Materiál: kov s nepriľnavým povrchom. Možno umývať v umývačke riadu. Rozmery: pr. 28,5 cm, v. 5,5 cm.

Forma na pečenie koláč TARTLETS 6 ks

Koláčová forma - súprava 6 ks s nepriľnavým povrchom.Pr. 9 cm, v. 2 cm. Max 200 °C.

Forma na pečenie koláč TARTLETS 6 ks

Koláčová forma s nepriľnavým povrchom pomôže upiecť mini koláčiky - sladké i slané. Sada 6 ks. Materiál: kov s nepriľnavým povrchom. Max 200 °C. Rozmery: pr. 11 cm, v. 2 cm.

Forma na pečenie GRANDE KOLÁČ pr. 28 cm

Koláčová forma má nepriľnavý povrch, ktorý zabráni pripečeniu a to aj pri použití minimálneho množstva tuku. Dobroty z formy ľahko vyklopíte, upečené vyzerajú lákavo. Materiál: uhlíková oceľ s kvalitným nepriľnavým povrchom

Forma na pečenie KOLÁČ pr. 29,5 cm

Koláčová forma s odnímateľným dnom má nepriľnavý povrch, ktorý zabráni pripečeniu a to aj pri použití minimálneho množstva tuku. Dobroty z formy ľahko vyklopíte, upečené vyzerajú lákavo. Materiál: kov s nepriľnavým povrchom.

Forma na koláč a pizzu FLAT pr. 27 cm

Koláčová forma je vhodná tiež na prípravu pizze. Materiál: pocínovaný plech. Max. 230 °C. Rozmery: pr. 27 cm, v. 3 cm. Nemožno umývať v umývačke riadu.

Forma na koláč a pizzu FLAT pr. 30 cm

Koláčová forma je vhodná tiež na prípravu pizze. Materiál: pocínovaný plech. Max. 230 °C. Rozmery: pr. 30 cm, v. 3 cm. Nemožno umývať v umývačke riadu.

Forma na koláč a pizzu FLAT pr. 20 cm

Koláčová forma je vhodná tiež na prípravu pizze. Materiál: pocínovaný plech. Max. 230 °C. Rozmery: pr. 20 cm, v. 2,5 cm. Nemožno umývať v umývačke riadu.

Orion Forma sklo KOLÁČOVÁ pr. 27,5 cm

Forma na koláč vám pomôže vytvoriť rôzne druhy múčnikov, koláčov, ale aj pizzu. Môžete v nej potraviny pripraviť, chladiť v chladničke, servírovať. Vhodná do všetkých typov rúr. Znáša teplotu od - 20 °C do + 300 °C.