Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Omega 3 rybi olej forte tob 60 60

Nájdených:    7 produktov

MedPharma Omega 3 Rybí olej Forte EPA + DHA 60+7 tabliet

Výživový doplnok. Olej je získavaný z rýb žijúcich v studených arktických vodách a obsahuje kyselinu eikosapentaénová (EPA) a kyselinu dokosahexaénová (DHA), ktoré sú biologicky aktívne omega-3 nenasýtené mastné kyseliny. DHA prispieva k udržaniu normálnej činnosti mozgu a normálneho stavu zraku, spoločne s EPA prispievajú i k udržaniu normálnej činnosti srdca, pričom priaznivého účinku sa dosiahne pri prívodu 250 mg EPA a DHA denne. Viac na adcc.sk

MedPharma OMEGA 3 rybí olej forte - EPA, DHA cps 60+7 zadarmo (67 ks)

MedPharma OMEGA 3 rybí olej forte - EPA, DHA cps 60+7 zadarmo (67 ks)

Movit Energy MOVit Omega 3 Rybí Olej FORTE, 315 mg EPA, 245 mg DHA 60 kapsúl

MOVit Omega 3 Rybí Olej FORTE, 315 mg EPA, 245 mg DHA, 60 kapsúl Výživový doplnok. Olej je získavaný z rýb žijúcich v studených arktických vodách a obsahuje kyselinu eikosapentaénová (EPA) a kyselinu dokosahexaénová (DHA), ktoré sú biologicky aktívne omega-3 nenasýtené mastné kyseliny.

MedPharma OMEGA 3 rybí olej forte - EPA, DHA 1 x 67 kapsúl

MedPharma OMEGA 3 rybí olej forte - EPA DHA cps 60+7 zadarmo Výživový doplnok. Olej je získavaný z rýb žijúcich v studených arktických vodách a obsahuje kyselinu eikosapentaénová (EPA) a kyselinu dokosahexaénová (DHA), ktoré sú biologicky aktívne omega-3 nenasýtené mastné kyseliny.

Simply You Pharmaceuticals a.s. OCUTEIN FORTE Luteín 15 mg - DA VINCI cps 60+15 zadarmo (75 ks) 75 ks

Výživový doplnok obsahuje 3 kategórie živín: Omega-3 viacnenasýtené mastné kyseliny: rybí olej (DHA, EPA); prírodný Karotenoid complex; Antioxidant complex.