Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Omega 3 90 kapsulu

Nájdených:    792 produktov

Reflex Omega 3 - 90 kapsúl

Omega 3 značky Reflex Nutrition sú výnimočným zdrojom nenasýtených mastných kyselín, s vysokým obsahom EPA a DHA, ktoré nie sú ľahko dostupné v prirodzenom jedálničku. Hlavným rysom je farmaceutická kvalita, bez obsahu ťažkých kovov a ďalších znečisťujúcich zložiek.   Odporúčame:

BiotechUSA Omega 3 90 kapsúl

BiotechUSA Omega 3 90 kapsúl Výživový doplnok vo forme mäkkej želatínovej kapsuly s obsahom 70% EPA a DHA omega-3 mastnej kyseliny.

Protectum Omega 3 90 kapsúl

Protectum Omega 3 90 kapsúl Kapsuly s kombináciou antioxidantov, karotenoidov, vitamínov, minerálov a omega 3 nenasýtených mastných kyselín: luteín, zeaxantín, rybí olej, zinok a vitamíny C, E. Zinok prispieva k udržaniu dobrého zraku. Vitamín C, vitamín E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Myprotein Omega 3, 90 kapsúl

Myprotein Omega 3, 90 kapsúl Esenciálna mastná kyselina, ktorú si ľudské telo nedokáže samo syntetizovať. Je preto potrebné ju dopĺňať vo forme stravy.

Nefdésanté OMEGA 3 90 kapsúl

Nefdésanté OMEGA 3 90 kapsúl Omega 3 obsahuje rybí olej, ktorý je najdôležitejším prírodným zdrojom nenasýtených mastných kyselín EPA a DHA a vitamínov A a D. Znižuje riziko vzniku srdcových príhod, pôsobí pri zvýšenom krvnom tlaku, srdcových arytmiách a trombózach. Napomáha pri stavbe a udržiavaní silných kostí a zdravých zubov, kože a vlasov. Posilňuje imunitný systém a znižuje hladinu cholesterolu.

Weider Omega 3, 90 kapsúl

Kapsuly z rybieho oleja obsahujúce Omega 3 mastné kyseliny

Anna Brandejs Omega 3+3 90 kapsúl

Anna Brandejs Omega 3+3 90 kapsúl Produkt určený pre všetkých, ktorí sú si vedomí dôležitosti zdravého starnutia srdca, krvných ciev, mozgu a zraku, dávajú prednosť prírodným riešeniam a chcú pre seba urobiť to najlepšie. Obsahuje vysokú dávku omega-3 mastných kyselín + 3 ďalšie prírodné extrakty z olivových listov, olív a hrozna.

Vitaking Omega-3 1200mg 90 kapsúl

Vitaking Omega-3 1200mg 90 kapsúl Omega-3 mastné kyseliny sa väčšinou nachádzajú v studenovodných rybách (rybí tuk) a hrebenatkách.

Vjem Essential Omega-3 90 kapsúl

Vjem Essential Omega-3 90 kapsúl Výživový doplnok v kapsulách na podporu celkového zdravia organizmu. Omega-3 mastné kyseliny pôsobia protizápalovo a podporujú vstrebávanie vitamínov rozpustných v tukoch.

Plus lekareň Omega 3 90 cps

Obsah Omega 3 výživový doplnok: 90ks Charakteristika Omega 3 výživový doplnok: Výživový doplnok v kapsulách s obsahom rybieho oleja, ktorý obsahuje DHA – kyselinu dokozahexaénovú a EPA – kyselinu eikozapentaénovú. EPA a DHA sú biologicky aktívne omega-3 nenasýtené mastné kyseliny. EPA a DHA sa hojne nachádzajú v rybách chladných vôd, napríklad v lososoch, pstruhoch, makrelách a tuniakoch. Príbalový leták Omega 3 výživový doplnok

Omega 3 - Essence Nutrition 90 kaps.

Tekuté kapsuly obsahujúce rybí olej, bohaté na omega 3 mastné kyseliny.

Omega 3 - 6PAK Nutrition 90 kaps.

Omega-3 mastné kyseliny ovplyvňujú mnoho aspektov fungovania organizmu, vrátane správneho fungovania mozgu a udržiavania plne funkčného oka (DHA). Kyselina eikosapentaénová (EPA) a kyselina dokosahexaénová (DHA) navyše prispievajú k správnemu fungovaniu srdca a obehového systému.

Omega 3 - Kevin Levrone 90 softgels

Omega-3 mastné kyseliny sú látky, ktoré si naše telo nevie samo vytvoriť. Pritom sú pre nás a náš metabolizmus kľúčové. Majú antioxidačný účinok a preukázateľne pozitívny efekt nielen na správnu funkciu očí, mozgu, ale aj srdca.

Vegan Omega 3 - GymBeam 90 kaps.

Doplok stravy vhodný predovšetkým pre vegánov obsahuje olej z morských rias, ktorý je bohatý na zdraviu prospešné mastné kyseliny EPA a DHA.

Omega 3 Forte - GymBeam 90 kaps.

Doplnok s obsahom až 1 g rybieho oleja, ktorý obsahuje cenné látky pre správne fungovanie mozgu a srdca.

Nefdesante OMEGA 3 (cps 6x15 (90 ks)) 90 kapsúl

Omega 3 obsahuje obsahuje rybí olej, ktorý je najdôležitejším prírodným zdrojom nenasýtených mastných kyselín EPA a DHA a vitamínov A a D.

GS Omega 3 CITRUS + D3 90 kapsúl

GS Omega 3 CITRUS + D3 90 kapsúl Výživový doplnok GS Omega 3 obsahuje vyvážené množstvo najdôležitejších nenasýtených mastných kyselín EPA a DHA v prirodzenej forme. Obsahuje navyše vitamín D3. Kapsuly, s citrónovou príchuťou, bez pachuti rýb.

Toto Pharma Toto Omega 3 90 kapsúl

Toto Pharma Toto Omega 3 90 kapsúl Výživový doplnok s obsahom rybieho oleja z morských rýb.

Nef de Santé Omega 3 90 kapsúl

nefdesanté OMEGA 3 výživový doplnok Obsah nefdesanté: cps (inov.2017) 6x15 (90 ks) Charakteristika nefdesanté: Výživový doplnok s obsahom omega 3 nenasýtených mastných kyselín EPA a DHA (z oleja morskej ryby Engraulis japonica 500 mg v jednej kapsule). Použitie nefdesanté: Odporúčaná dávka 1 kapsula 2-3 denne. Počas užívania prípravku sa odporúča zvýšiť príjem tekutín. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti. Neodporúča sa osobám precitliveným na morské produkty. Užívanie počas tehotenstva...

Mega Omega 3 - Biotech USA 90 kaps.

Výživový doplnok vo forme mäkkej želatínovej kapsuly s obsahom 70 % EPA a DHA omega-3 mastnej kyseliny pre ochranu nervového a srdcovocievneho systému.

Omega-3 Forte 1000mg 90 kapsúl-Benevit

Omega-3 Fish Oil Forte je vysoko koncentrovaný produkt, ktorý obsahuje 1000mg rybieho oleja s obsahom 33% EPA a 22% DHA mastných kyselín v jednej kapsule.

nefdesanté OMEGA 3 cps 6x15 (90 ks)

Výživový doplnok s obsahom omega 3 nenasýtených mastných kyselín EPA a DHA (z oleja morskej ryby Engraulis japonica 500 mg v jednej kapsule). 

Advance Omega 90 kapsúl

Advance Omega 90 kapsúl Unikátny výživový doplnok. Obsahuje vysokokvalitný švajčiarsky rybí olej MEG-3 s vysokým obsahom omega 3 mastných kyselín.

Omega 3 Max - Czech Virus 90 softgels

Nenasýtené mastné kyseliny z rybieho oleja s prídavkom vitamínu E.

Supreme Omega 3 - Czech Virus 90 softgels

Vysoko koncentrovaná zmes prírodného rybieho oleja a prírodného vitamínu E. Pomer EPA a DHA je v tomto produkte vyšší - 33/22.

Advance Omega 90 tabliet

ADVANCE Omega, cps 1x90 ks Obsah ADVANCE Omega: cps 1x90 ks Charakteristika ADVANCE Omega: Výživový doplnok s obsahom omega 3 mastných kyselín. EPA a DHA prispievajú k správnej funkcii srdca a tým podporujú udržanie jeho zdravia. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA , teda v dávke nachádzajúcej sa už v 1 kapsule Omega ADVANCE. DHA prispieva k udržaniu správnej činnosti mozgu. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA. DHA prispieva udržaniu dobrého z...

Nefdesante OMEGA 3 CESNAK (cps 6x15 (90 ks)) 90 kapsúl

Rybí olej je najdôležitejším prírodným zdrojom nenasýtených mastných kyselín EPA a DHA. DHA v dávke 250 mg denne prispieva k udržaniu optimálnej činnosti mozgu a k podpore zraku. EPA v dávke 250 mg de

Vegavero Omega 3 olej z Algae 90 kapsúl

Vegavero Omega 3 olej z Algae 90 kapsúl Algae (riasový olej) - zdroj esenciálnych omega-3 mastných kyselín, s obsahom kyseliny dokosahexaenovej (DHA) a kyselinuy eikosapentaenovej (EPA), vhodný pre vegánov a vegetariánov.

Omega 3-6-9 - Essence Nutrition 90 kaps.

Omega 3-6-9 obsahuje nenasýtené mastné kyseliny z rodiny omega-3, omega-6 a omega-9, spája v sebe rybí, ľanový a slnečnicový olej.

Aporosa Omega 3 rybí olej Forte 90 kapsúl

Aporosa Omega 3 rybí olej Forte 90 kapsúl Esenciálna mastná kyselina, ktorú si organizmus nie je schopný vytvoriť sám, ale je potrebná pre jeho správnu činnosť. Vhodné pre športovcov aj pre všetkých, ktorí nekonzumujú ryby alebo rybie produkty.

Super Omega 3 Fish Oil - Amix 90 kaps.

Super Omega 3 Fish Oil od firmy Amix slúži na podporu srdca, mozgu a videnia.

Omega 3-6-9 - Trec Nutrition 90 kaps.

Doplnok obsahujúci mono a polynenasýtené mastné kyseliny získané z najcennejších prírodných zdrojov.

Fish oil with Omega-3 Forte 1000mg 90 kapsúl

Fish oil with Omega-3 Forte 1000mg 90 kapsúlVýživový doplnok na ochranu pred chorobami srdca a ciev Prečo sú dôležité omega-3 mastné kyseliny?Kardiovaskulárne ochorenia už dlhšiu dobu vedú štatistiky chorobnosti a úmrtnosti v celom civilizovanom svete. Vedcov dávnejšie zaujíma otázka, či existuje súvislosť, spojenie medzi stravou a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Eskimáci aj vďaka geografickým danostiam krajiny kde žijú patria medzi ľudí s najvyššou konzumáciou mäsa. Takmer výhradne sa živia ib...

Reflex Nexgen® PRO Multivitamín 90 kapslí NEW + Omega 3 90 kapslí ZDARMA

Reflex Nexgen® PRE Multivitamín NEW + Omega 3 ZADARMO Doplnok stravy. Prémiový multivitamín s obsahom bioaktívnych foriem vitamínov, organicky viazaných minerálov, živých probiotických kultúr a rastlinných extraktov = 33 biologicky aktívnych zložiek v preverenom a vyváženom pomere. Sofistikovaná formulácia produktu vychádza z prírodného modelu, kde sa jednotlivé vitamíny a minerály zvyčajn...

Omega 3 - OstroVit, 180cps

Omega 3 - OstroVit Dávkovanie Užívajte 1 kapsulu denne, najlepšie po jedle. Zapite dostatočným množstvom vody. Zloženie Rybí olej (anchois), kapsula (želatína, zvlhčovadlo - glycerol, voda). Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 kapsula Rybí olej 1000 mg - z toho kyselina eikozapentaénová (EPA) 180 mg - z toho kyselina dokosahexaénová (DHA) 120 mg Upozornenie Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, o...

Omega 3 - OstroVit, 90cps

Omega 3 - OstroVit Dávkovanie Užívajte 1 kapsulu denne, najlepšie po jedle. Zapite dostatočným množstvom vody. Zloženie Rybí olej (anchois), kapsula (želatína, zvlhčovadlo - glycerol, voda). Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 kapsula Rybí olej 1000 mg - z toho kyselina eikozapentaénová (EPA) 180 mg - z toho kyselina dokosahexaénová (DHA) 120 mg Upozornenie Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, o...

Omega 3 - OstroVit, 30cps

Omega 3 - OstroVit Dávkovanie Užívajte 1 kapsulu denne, najlepšie po jedle. Zapite dostatočným množstvom vody. Zloženie Rybí olej (anchois), kapsula (želatína, zvlhčovadlo - glycerol, voda). Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 kapsula Rybí olej 1000 mg - z toho kyselina eikozapentaénová (EPA) 180 mg - z toho kyselina dokosahexaénová (DHA) 120 mg Upozornenie Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, o...

Omega 3 Forte - GymBeam

Zloženie Rybí olej, vitamín E (D-alfa-tokoferol), softgélová kapsula (želatína, glycerol, čistená voda). Dávkovanie Užívajte 1 kapsulu denne. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 kapsula *RI Rybí olej 1000 mg - EPA 330 mg - DHA 220 mg Vitamín E 3,4 mg 28,3 % *Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal). Upozornenie Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre...

Omega 3 - Bodylab24, 120cps

Omega 3 - gélové kapsule s obsahom 2000 mg omega-3 mastných kyselín Omega 3 sú gélové kapsule s obsahom až 2000 mg omega-3 mastných kyselín. Ide o prírodné látky, ktoré si naše telo nedokáže vyrobiť samo. Najčastejšie ich nájdeme v morských plodoch a hlavne v rybách, resp. v rybom tuku. Obsahujú 240 mg kyseliny dokozahexaénovej (DHA) a 360 mg kyseliny eikosapentaenovej (EPA). Sú dôležité preto, že prispievajú k správnej funkcii srdca. DHA sa tiež podieľa na správnej funkcii mozgu a udržaní d...

Walmark Omega - 3 FORTE rybí olej 1000 mg 90 kapsúl

Walmark Omega - 3 FORTE rybí olej 1000 mg 90 kapsúl Vysoká dávka omega-3 prémiovej kvality pre zdravé srdce, mozog a zrak.