Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Obojok foresto pre velke psy

Nájdených:    46 produktov

Foresto Obojok pre mačky a psy do 8kg (38cm)

Foresto obojok pre mačky a psy do 8 kg 1x1 ks Antiparazitárny obojok s repelentným účinkom pre psy a mačky do 8 kg. Využíva novo vyvinutú zmes materiálov, ktorá umožňuje bezpečné, riadené uvoľňovanie nízkych dávok účinných látok až počas 8 mesiacov.

Foresto Obojok pre psy nad 8 kg 70 cm

Foresto obojok pre psy nad 8 kg 1x1 ks Antiparazitárny obojok s repelentným účinkom (4,5 g + 2,03 g) pre psy nad 8 kg. Využíva novo vyvinutú zmes materiálov, ktorá umožňuje bezpečné, riadené uvoľňovanie nízkych dávok účinných látok až počas 8 mesiacov.

Bayer Foresto obojok pre psy nad 8 kg 70 cm

Obsah Foresto repelentný obojok pre psy: Jeden sivý 70 cm obojok Charakteristika Foresto repelentný obojok pre psy: Foresto antiparazitický repelentný obojok pre veľké psy (nad 8 kg). Vodeodolný, sivý obojok bez zápachu, bezpečný pre ľudí, zvieratá i ich okolie. Liek má perzistentný akaricídny (smrtiaci) účinok na kliešte a repelentný (bráni cicaniu) účinok na kliešte počas 8 mesiacov. Účinkuje proti larvám, nymfám a dospelým kliešťom. Foresto môže byť použitý ako súčasť terapie alergickej derm...

Foresto Antiparazitný obojok pre mačky a malé psy do 8 kg 38 cm

Obsah Foresto repelentný obojok pre psy a mačky: Jeden sivý 38 cm obojok Charakteristika Foresto repelentný obojok pre psy a mačky: Foresto antiparazitický repelentný obojok pre psy a mačky do 8kg. Vodeodolný, sivý obojok bez zápachu, bezpečný pre ľudí, zvieratá i ich okolie. Liek má perzistentný akaricídny (smrtiaci) účinok na kliešte a repelentný (bráni cicaniu) účinok na kliešte počas 8 mesiacov. Účinkuje proti larvám, nymfám a dospelým kliešťom. Foresto môže byť použitý ako súčasť terapie a...

Foresto 38 obojok pre mačky a malé psy 1ks

Inovatívny obojok Foresto chráni psy (do 8 kg) a mačky pred blchami a kliešťami až 8 mesiacov.

Obojok pre psov Foresto 70 1ks

Inovatívny obojok Foresto chráni psy a mačky pred blchami a kliešťami až 8 mesiacov. Obojok pre psy nad 8 kg

Bolfo Obojok pre veľké psy 700 mm

BOLFO obojok pre veľké psy obvod 70 cm, 1x1 ks Chráni psy proti blchám, kliešťom, všiam a všenkám Obojok pre veľké psy. Je účinný proti blchám u psov až 5 mesiacov. Účinný proti kliešťom až 10 týždňov. Ďalej lieči a preventívne účinkuje i proti všiam a všenkám.

Bayer Foresto antiparazitný obojok pre psy nad 8 kg 70 cm

Inovatívny antiparazitický obojok vášmu štvornohému miláčikovi poskytne účinnú a dlhodobú ochranu pred blchami a kliešťami trvajúcu až 8 mesiacov.

BOLFO obojok pre veľké psy obvod 70cm, 1ks

BOLFO obojok pre veľké psy obvod 70cm, 1ks Obsah: BOLFO obojok pre veľké psy obvod 70cm, 1x1ks Charakteristika BOLFO obojok pre veľké psy: Veterinárny prípravok: Antiparazitarny obojok pre veľké psy určený na liečbu a prevenciu napadnutia psov kliešťami (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus), blchami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), všami (Lignathus setosus ) a srstiarkami (Trichodectes canis).

Kiltix Obojok pre veľké psy obvod 70 cm

KILTIX obojok pre veľké psy obvod 70 cm, 1x1 ks Antiparazitarny obojok pre veľké psy je určený k liečbe a prevencii napadnutia psov kliešťami (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) a blchami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis) v trvaní 7 mesiacov.

Sergeant´s Antiparazitný obojok pre veľké psy - 65cm

Antiparazitický obojok pre psov s dlhodobým účinkom na blchy a kliešte. Pre obvod krku do 60 cm.

Scalibor obojok pre malé a stredne veľké psy 48cm

Obsah Scalibor obojok pre malé a stredne veľké psy: 1x objok pre psy s obvodom krku 48cm Charakteristika Scalibor obojok pre malé a stredne veľké psy: Medikovaný obojok s dĺžkou 48cm určený pre veľké psy. Pôsobí ako ochrana pred infestáciou kliešťami (Ixodes ricinus; Rhipicephalus sanguineus), dospelými komármi druhu Culex pipiens pipiens a pred cicaním krvi kútovkami/flebotómami (Phlebotomus perniciosus) až po dobu 5-6 mesiacov. Spôsob použitia Scalibor obojok pre malé a stredne veľké psy: Pr...

SERGEANT'S Dual Action obojok pre veľké psy 65 cm

Ektoparazitických obojok pre veľké psy dlhý 65 cm, pôsobí rýchlo a má dlhodobú ochranu.

Sergeant´s Dual Action obojok pre veľké psy 65cm

Obsah Sergeant´s Dual Action: 1x obojok pre veľké psy s obvodom krku do 60cm Charakteristika Sergeant´s Dual Action: Antiparazitárny obojok hubí ektoparazity, predovšetkým blchy a kliešte po dobu 143-180tich dní po aplikácii (podľa druhu). Obojok je jedinečný dvojaký ochranou - spodná strana účinkuje ako púder, vrchná strana obojku účinkuje ako sprej. Určený pre veľké psy s hmotnosťou nad 30kg. Aromatizované účinné látky (propoxurum, phenothrinum, pyrodonum) sa vstrebávajú do vrchných vrstiev k...

Sergeant´s Dual Action obojok pre stredne veľké psy 60cm

Obsah Sergeant´s Dual Action: 1x obojok pre stredne veľké psy 60cm Charakteristika Sergeant´s Dual Action: Antiparazitárny obojok hubí ektoparazity, predovšetkým blchy a kliešte po dobu 143-180tich dní po aplikácii (podľa druhu). Obojok je jedinečný dvojaký ochranou - spodná strana účinkuje ako púder, vrchná strana obojku účinkuje ako sprej. Určený pre stredne veľké psy s hmotnosťou 12-35kg. Aromatizované účinné látky (propoxurum, phenothrinum, pyrodonum) sa vstrebávajú do vrchných vrstiev kože...

Scalibor Protectorband obojok 4% w/w pre veľké psy 65 cm

SCALIBOR Protectorband obojok, 65 cm, 4% w/w, pre veľké psy, 1x1 ks Medikovaný obojok s dĺžkou 65 cm určený pre veľké psy. Ochrana pred napadnutím kliešťami, dospelými komármi druhu a pred cicaním krvi kútovkami/flebotómami po dobu až 6 mesiacov. Je vodeodolný a úplne bez zápachu.

Bolfo obojok pre veľké psy 70 cm proti blchám a kliešťom

Charakteristika Bolfo obojok pre veľké psy proti blchám a kliešťom: BOLFO obojok pre veľké psy (70cm). Veterinárny prípravok obsahuje účinnú látku propoxur s účinkom na blchy, kliešte a ďalšie ektoparazity psov a mačiek. Zloženie Bolfo obojok pre veľké psy proti blchám a kliešťom: Dĺžka - 70cm Hmotnosť - 45g Propoxurum - 4,442 g Použitie Bolfo obojok pre veľké psy proti blchám a kliešťom: Prevencia proti blchám a kliešťom a iným ektoparazitom. Je účinný proti blchám u mačiek 4 mesiace, u psov ...

SCALIBOR Antiparazitný obojok pre malé a stredne veľké psy 48 cm

Scalibor Protectorband antiparazitárny obojok pre psy k ochrane proti kliešťom, komárom a pakomárom s novou technológiou uvoľňovania účinnej látky.

KO(R)ENÝ OBOJOK PRE VEĽKÉ PSY 2,20 x 55 cm

Kožený obojok v čiernej farbe pre veľké psy. Rozmery: 2,20 x 55 cm.

Scalibor Protectorband obojok 48cm 4% w/w, pre malé a stredne veľké psy

SCALIBOR Protectorband obojok, 48 cm, 4% w/w, pre malé a stredne veľké psy, 1x1 ks Ochrana pred napadnutím kliešťami, dospelými komármi a pred cicaním krvi kútovkami/flebotómami po dobu až 6 mesiacov. Je vodeodolný a úplne bez zápachu.

Obojok BIOGANCE Biospotix s repelentným účinkom pre veľké psy 75 cm (nad 30 kg)

Charakteristika Obojok BIOGANCE Biospotix s repelentným účinkom: Prevencia napadnutia zvieraťa vonkajšími parazitmi. Repelentný obojok pre psy proti blchám, kliešťom a komárom s obsahom rastlinného roztoku geraniolu, s ochranou proti napadnutiu do 4 mesiacov. Vodeodolný. Nelepivý obojok z polyetylénu nízkej hustoty (LDPE) červenej farby charakteristického zápachu, dĺžka 75 cm. Obsah Obojok BIOGANCE Biospotix s repelentným účinkom: 1 obojok pre psy staršie ako 3 mesiace, nad 30 kg hmotnosti. P...

Dogee kožený obojok pre psy SILVER veľkosť: S

Kvalitný kožený obojok zdobený strieborným kovaním vhodný pre menšie, stredné a veľké jemnejšie, štíhlejší plemená. Neprehliadnuteľný, pritom stále decentný, veľmi precízne spracovaný luxusný obojok, lepený a šitý, podšitý lícovou kožou. Vnútri obojku je špeciálna vložka, vďaka ktorej je obojok veľmi pohodlný, mäkký.

Dogee kožený obojok pre psy SILVER veľkosť: M

Kvalitný kožený obojok zdobený strieborným kovaním vhodný pre menšie, stredné a veľké jemnejšie, štíhlejší plemená. Neprehliadnuteľný, pritom stále decentný, veľmi precízne spracovaný luxusný obojok, lepený a šitý, podšitý lícovou kožou. Vnútri obojku je špeciálna vložka, vďaka ktorej je obojok veľmi pohodlný, mäkký.

Dogee kožený obojok pre psy SILVER veľkosť: L

Kvalitný kožený obojok zdobený strieborným kovaním vhodný pre menšie, stredné a veľké jemnejšie, štíhlejší plemená. Neprehliadnuteľný, pritom stále decentný, veľmi precízne spracovaný luxusný obojok, lepený a šitý, podšitý lícovou kožou. Vnútri obojku je špeciálna vložka, vďaka ktorej je obojok veľmi pohodlný, mäkký.

Dogee kožený obojok pre psy SILVER veľkosť: XL

Kvalitný kožený obojok zdobený strieborným kovaním vhodný pre menšie, stredné a veľké jemnejšie, štíhlejší plemená. Neprehliadnuteľný, pritom stále decentný, veľmi precízne spracovaný luxusný obojok, lepený a šitý, podšitý lícovou kožou. Vnútri obojku je špeciálna vložka, vďaka ktorej je obojok veľmi pohodlný, mäkký.

KVP Pharma- und Veterinär- Produkte GmbH BOLFO obojok pre veľké psy obvod 70 cm, 1x1 ks 1 ks

Veterinárny prípravok: Antiparazitarny obojok pre veľké psy určený na liečbu a prevenciu napadnutia psov kliešťami (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus), blchami (Ctenocephalides canis, Cten

Margus Biocide antiparazitný obojok pre psov L 70cm

Biocídny obojok MARGUS proti vonkajším parazitom pre veľké psy

Prevendog 1 056g pre malé a stredné psy 2x60cm

Prevendog 1,056 g medikovaný obojok pre malé až stredne veľké psy so 4% detametrínom

KLASICKÝ OBOJOK SLADKÉ JAHÔDKY 40-65cm

Klasický obojok pre stredné a veľké psy Klasický obojok pre stredne veľké a veľké psy, zapínanie na 40-65cm. Obojok je zdobený malými, červenými jahôdky. Obojok je kvalitnou prácou českých ručičiek. Jedná sa o produkt pre domácich miláčikov ručnej výroby. Obojok je zdobený stuhou.

Bayer Bolfo antiparazitárny obojok 70cm

Antiparazitarny obojok pre veľké psy určený na liečbu a prevenciu napadnutia psov kliešťami, blchami, všami a srstiarkami.

Menforsan Prírodné obojok proti kliešťom a blchám pre psov 60cm 1 ks

Přírodní obojek pro psy, odpuzující klíšťata a blechy (Natural Insect Repellent Collar for Dogs) Prírodné obojok pre psov proti hmyzu (blchy, vši, komáre a kliešte). Obojok poskytuje repelentný ochranu po dobu až 90 dní a môže byť používaný od prvého mesiaca života u psov všetkých plemien. Dĺžka: cca 60 cm. Vhodné pre každú rasu, pre veľké i malé psy.

PROTIŠTEKACÍ OBOJOK NO-BARK COLLAR

Protištěkací obojok pre veľké psy Zabráňte nadmernému či nepřetržitelnému štekaniu psa v byte! Mnohé bytové domy, najmä panelové, nie sú dostatočne zvukovo utlmené, a nekonečné štekanie, najmä v nočných hodinách, môže obťažovať veľké množstvo ľudí. (R)e neviete, kde hľadať pomoc pri stálom štekaniu psa, neviete, ako proti štekaniu psa zakročiť? Riešenie je jednoduché. Pomocou elektrického obojku psík veľmi rýchlo pochopí, čo sa od neho žiada a behom chvíľky je po probléme. Jedná sa o ...

Anadi kožený obojok pre psa Dark Indigo veľkosť: M

Luxusný kožený obojok z vrchovej hovädzej kože, podšitý tiež vrchovou hovädzou kožou. Vnútri obojku je mäkká vložka. Obojok je pevný, pritom veľmi jemný a prispôsobivý, vhodný aj pre citlivé psy. Nadčasová elegancia, obojok ešte viac vynikne v súprave s rovnakým vodítkom, viď nižšie. K dostaniu vo veľkostiach pre stredné, veľ...

Anadi kožený obojok pre psa Dark Indigo veľkosť: L

Luxusný kožený obojok z vrchovej hovädzej kože, podšitý tiež vrchovou hovädzou kožou. Vnútri obojku je mäkká vložka. Obojok je pevný, pritom veľmi jemný a prispôsobivý, vhodný aj pre citlivé psy. Nadčasová elegancia, obojok ešte viac vynikne v súprave s rovnakým vodítkom, viď nižšie. K dostaniu vo veľkostiach pre stredné, veľ...

Anadi kožený obojok pre psa Dark Indigo veľkosť: XL

Luxusný kožený obojok z vrchovej hovädzej kože, podšitý tiež vrchovou hovädzou kožou. Vnútri obojku je mäkká vložka. Obojok je pevný, pritom veľmi jemný a prispôsobivý, vhodný aj pre citlivé psy. Nadčasová elegancia, obojok ešte viac vynikne v súprave s rovnakým vodítkom, viď nižšie. K dostaniu vo veľkostiach pre stredné, veľ...

Anadi kožený obojok pre psa Dark Indigo veľkosť: XXL

Luxusný kožený obojok z vrchovej hovädzej kože, podšitý tiež vrchovou hovädzou kožou. Vnútri obojku je mäkká vložka. Obojok je pevný, pritom veľmi jemný a prispôsobivý, vhodný aj pre citlivé psy. Nadčasová elegancia, obojok ešte viac vynikne v súprave s rovnakým vodítkom, viď nižšie. K dostaniu vo veľkostiach pre stredné, veľ...

HELMER elektronický protištekajúci výcvikový obojok pre psov TC 31

Elektrický obojok HELMER elektronický protištekajúci výcvikový obojok pre psov TC 31:Výcvikový protištekací obojok pre psyS protištekajúcim obojkom Helmer TC 31 môžete bez obáv vyraziť so psom na prechádzku do parku, výlet alebo si užiť chvíľku pokoja v domácnosti. Obojok potláča nepríjemné a obťažujúce štekanie či vytie psov. Aktivuje sa vibráciami hlasiviek, takže jeho funkciu neovplyvňuje štekanie psov v okolí. Je teda vhodný aj do domácností s viacerými psami.Kľúčové vlastnosti protištek...

HELMER elektronický protištekajúci výcvikový obojok pre psov TC 31

Elektrický obojok HELMER elektronický protištekajúci výcvikový obojok pre psov TC 31:Výcvikový protištekací obojok pre psyS protištekajúcim obojkom Helmer TC 31 môžete bez obáv vyraziť so psom na prechádzku do parku, výlet alebo si užiť chvíľku pokoja v domácnosti. Obojok potláča nepríjemné a obťažujúce štekanie či vytie psov. Aktivuje sa vibráciami hlasiviek, takže jeho funkciu neovplyvňuje štekanie psov v okolí. Je teda vhodný aj do domácností s viacerými psami.Kľúčové vlastnosti protištek...

HELMER elektronický protištekajúci výcvikový obojok pre psov TC 31

Elektrický obojok HELMER elektronický protištekajúci výcvikový obojok pre psov TC 31:Výcvikový protištekací obojok pre psyS protištekajúcim obojkom Helmer TC 31 môžete bez obáv vyraziť so psom na prechádzku do parku, výlet alebo si užiť chvíľku pokoja v domácnosti. Obojok potláča nepríjemné a obťažujúce štekanie či vytie psov. Aktivuje sa vibráciami hlasiviek, takže jeho funkciu neovplyvňuje štekanie psov v okolí. Je teda vhodný aj do domácností s viacerými psami.Kľúčové vlastnosti protištek...

HELMER elektronický protištekajúci výcvikový obojok pre psov TC 31

Elektrický obojok HELMER elektronický protištekajúci výcvikový obojok pre psov TC 31:Výcvikový protištekací obojok pre psyS protištekajúcim obojkom Helmer TC 31 môžete bez obáv vyraziť so psom na prechádzku do parku, výlet alebo si užiť chvíľku pokoja v domácnosti. Obojok potláča nepríjemné a obťažujúce štekanie či vytie psov. Aktivuje sa vibráciami hlasiviek, takže jeho funkciu neovplyvňuje štekanie psov v okolí. Je teda vhodný aj do domácností s viacerými psami.Kľúčové vlastnosti protištek...