Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Obklady a dlazby tabor

Nájdených:    68 produktov

HENKEL Ceresit ZK Lepidlo na obklady a dlažbu 25kg

Tenkovrstvové lepidlo na lepenie obkladov a dlažby na stabilných podkladoch. Nové 25kg balenie.

Rezacka dlazby SUPER 900 N

ručná profesionálna rezačka na obklady a dlažby s dĺžkou rezu 900mm, má priložený uholník s merítkom na nastavenie priameho a šikmého rezu, wolframove kolečko s priemerom 22 mm, posuvný jazdec s 9 guličkovými ložiskami- 4 z nich nastaviteľné

Rezačka dlažby,SUPER 750 mm

ručná profesionálna rezačka na obklady a dlažby s dĺžkou rezu 750 mm, má priložený uholník s merítkom na nastavenie priameho a šikmého rezu, wolframove kolečko s priemerom 22 mm, posuvný jazdec s 9 guličkovými ložiskami - 4 z nich su nastaviteľné

CL 801 čistič pro slin. ker. obklady 0,7 LBCL801

CL801 je špeciálny čistiaci prostriedok na ľahko, až silne znečistené zliate glazované a neglazované dlažby napr. typ Taurus, Kentaur a ostatné neglazované dlaždice. Použitie je na periodické a denné upratovanie v priemyselných prevádzkach, bytových domoch alebo kancelárskych objektoch. Účinné na plochy s výskytom vodného kameňa, minerálnych usadenín, hrdze a pod.Technický list výrobku na stiahnutie tu.

Rezačka S Vykružovákom Enco délka řezu 50 cm T311050

Kvalitná multifunkčná hobby rezačka s vykružovákom na obklady a dlažby.

Lepidlo Mapei Kerabond šedá 5 kg C1T KERABOND54

Štandardné cementové lepidlo so zníženým sklzom na keramické obklady a dlažby.

Rezačka Multi Tools Eko délka řezu 40 cm R40EKO

Hobby rezačka na obklady a dlažby. Nie je vhodná pre rezanie spekaných dlažieb.

Rezacie Koliesko Enco délka řezu cm T1183

Rezacie koliesko 22x6x5 mm, k rezačke na obklady a dlažby. Ostrie z tvrdokovu (titán).

Lepidlo Mapei Adesilex P9 šedá 25 kg C2TE ADESILEXP9

Cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby s veľmi dobrými vlastnosťami, zníženým vertikálnym sklzom a predĺženou dobou zavädnutia.

Lepidlo Mapei Adesilex P9 šedá 5 kg C2TE ADESILEXP95

Cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby s veľmi dobrými vlastnosťami, zníženým vertikálnym sklzom a predĺženou dobou zavädnutia.

Lepidlo Mapei Keralastic šedá 5 kg R2 KERALASTIC5

Zdokonalené, dvojzložkové (reakčné), polyuretánové lepidlo s veľmi dobrými vlastnosťami na obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa.

Lepidlo Mapei Keralastic šedá 10 kg R2 KERALASTIC10

Zdokonalené, dvojzložkové (reakčné), polyuretánové lepidlo s veľmi dobrými vlastnosťami, na obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa.

Lepidlo Mapei Keraquick Maxi S1 šedá 25 kg C2FT S1 KERAQUICKS

Vysoko kvalitné, cementové, rýchlotvrdnúce, deformovateľné lepidlo so zníženým sklzom, na obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa.

Metla Enco spiralova T87501015

Špirálový miešač (špirálová metla) s ochranným kruhom, na miešanie lepidiel, lepiacich mált a škárovacích hmôt na obklady a dlažby.

Metla Enco spiralova T87501017

Špirálový miešač (špirálová metla) s ochranným kruhom, na miešanie lepidiel, lepiacich mált a škárovacích hmôt na obklady a dlažby.

Nožnice Profil-EU NUZKYPL

Nožnice vhodné na strihanie PVC líšt a profilov pre obklady a dlažby, s uholníkom a vodítkom pre 45 ° zkosené strihy.

Hladítko 28x13 cm

nerezové rovné hladítko, rozmer 280x130mm, používa sa na nanášanie lepidiel pod obklady a dlažby, na nanášanie stierok, omietok, tmelov a pod.

Lepidlo Mapei Keralastic T šedá 10 kg R2T KERALASTICT104

Zdokonalené, dvojzložkové (reakčné), polyuretánové lepidlo s veľmi dobrými vlastnosťami, so sníženým sklzom, na obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa.

Lepidlo Mapei KERAFLEX šedá 25 kg C2TE KERAFLEX254

Cementové lepidlo na obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa s veľmi dobrými vlastnosťami, zníženým vertikálnym sklzom a predĺženou dobou zavädnutia.

Lepidlo Mapei KERAFLEX šedá 5 kg C2TE KERAFLEX54

Cementové lepidlo na obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa s veľmi dobrými vlastnosťami, zníženým vertikálnym sklzom a predĺženou dobou zavädnutia.

Hladítko 28x13 cm

Nerezové hladidlo 280x130mm, zub E16 a gumenou rukoväťou. Používa sa na nanášanie lepidiel pod obklady a dlažby, na nanášanie stierok, omietok, tmelov a pod.

Murárske hladítko 28x13 cm

Nerezové hladidlo 280x130mm, zub E8 a gumenou rukoväťou. Používa sa na nanášanie lepidiel pod obklady a dlažby, na nanášanie stierok, omietok, tmelov a pod.

Hladítko 28x13 cm

nerezové zubové hladítko s gumenou rukoväťou, rozmer 280x130mm, zub e6, používa sa na nanášanie lepidiel pod obklady a dlažby, k nanášaniu stierok, omietok, tmelov a pod.

Rezačka Rubi TP-75-S délka řezu 75 cm R12956

Profesionálna rezačka na keramické obklady a dlažby, vhodná aj pre slinuté materiály. Jednoduchý vodiaci systém páky s multifunkčnou rezacou a lámacou hlavou, umožňujúci lámanie v rôznych miestach rezu.

ORAVA LAUTUS

AKUMULÁTOROVÝ ČISTIČ OKIEN . Akumulátorový čistič okien s odsávaním nečistôt LAUTUS je vytvorený na pohodlné a rýchle čistenie hladkých a rovných povrchov ako napríklad okná, zrkadlá a keramické obklady alebo dlažby.

Vykružovacia Sada vykružovací 83 mm Enco T8002611

Vykružovacia rúrková sada, s volfrám-karbidovými vykružovacími korunkami 33, 53, 67, 73, 83 mm, s nosičom, centrovacím vrtákom a pilníkom v kufríku. Vhodné pre obklady a dlažby. Pre suché vŕtanie (vykružovanie).

Alori Odstraňovač plesní s dlhodobým účinkom 250 ml

Prípravok dokonale likviduje pleseň a dlhodobo chráni pred ďalším rastom. Účinný voči plesniam a baktériám. Pripravený na okamžité použitie. Vhodný aj na miesta so zvýšenou vlhkosťou. Neobsahuje ťažké kovy, rozpúšťadlá a chlór.Použitie: steny, strop, obklady, dlažby, okolie vaní, umývadiel a sprchové kútyMateriál: múr, strop, obklady, plastPoužívajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Dlažba Impronta Nordic Stone Finlandia 60x60 cm, mat, rektifikovaná NT0568

Veľkoformátové obklady a dlažba Nordic Stone sú materiály sledujúce súčasné trendy v oblasti keramických obkladov a dlažieb. Dokonalá imitácia kameňa a rôznorodosť dizajnov jednotlivých kusov obkladov a dlažieb ešte umocňuje výsledný efekt prírodného materiálu. Séria Nordic Stone obsahuje veľkoformátové, mrazuvzdorné dlažby v mnohých formátoch.

Hladítko 270 x 130 mm nerez

Hladítko 270 x 130 mm plast, TOYA-06470 technické specifikace: Typ: celokovové z nerezové oceli Velikost: 270 x 130 mm Matriál: speciální nerezová ocel Použití: zejména k nanášení lepidel pod obklady a dlažby, dále pak k nanášení stěrek, štuků, omítek, tmelů a dalších stavebních hmot

Hladítko 400 x 180 mm nerez

Hladítko 400 x 180 mm nerez, TOYA-06472 technické specifikace: Typ: celokovové z nerezové oceli Velikost: 400 x 180 mm Matriál: speciální nerezová ocel Použití: zejména k nanášení lepidel pod obklady a dlažby, dále pak k nanášení stěrek, štuků, omítek, tmelů a dalších stavebních hmot

Kotouč diamantový brusný dvouřadý, O 115x22,2mm

Kotouč diamantový brusný dvouřadý, O 115x22,2mm Technické parametry: Rozměr: 115x22,2mm Hlavní přednosti: robustní talíř kotouče z kvalitní slitiny 5mm vysoký diamantový segment použití zejména na beton, přírodní a umělý kámen, obklady, dlažby, vápencopískové cihly, duté tvárnice, mramor a žulu dvě řady diamantových segmentů pro rychlé ubírání broušeného materiálu a d

Kotouč diamantový brusný dvouřadý, O 125x22,2mm

Kotouč diamantový brusný dvouřadý, O 125x22,2mm Technické parametry: Rozměr: 125x22,2mm Hlavní přednosti: robustní talíř kotouče z kvalitní slitiny 5mm vysoký diamantový segment použití zejména na beton, přírodní a umělý kámen, obklady, dlažby, vápencopískové cihly, duté tvárnice, mramor a žulu dvě řady diamantových segmentů pro rychlé ubírání broušeného materiálu a d

Kotouč diamantový brusný dvouřadý, O 150x22,2mm

Kotouč diamantový brusný dvouřadý, O 150x22,2mm Technické parametry: Rozměr: 150x22,2mm Hlavní přednosti: robustní talíř kotouče z kvalitní slitiny 5mm vysoký diamantový segment použití zejména na beton, přírodní a umělý kámen, obklady, dlažby, vápencopískové cihly, duté tvárnice, mramor a žulu dvě řady diamantových segmentů pro rychlé ubírání broušeného materiálu a d

Hladítko 270 x 125 mm nerez

Hladítko 270 x 125 mm nerez, VOREL technické specifikace: Typ: omítkářské celokovové rovné Velikost: 270 x 125 mm Vyrobeno ze speciální studené nerezové oceli Pro pohodlné uchopení má anatomicky tvarovanou rukojeť Použití: zejména k nanášení lepidel pod obklady a dlažby, dále pak k nanášení stěrek, štuků, omítek, tmelů a dalších stavebních hmot

Hladítko 270 x 130 mm nerez

Hladítko 270 x 130 mm nerez, VOREL technické specifikace: Typ: omítkářské celokovové rovné Velikost: 270 x 130 mm Vyrobeno ze speciální studené nerezové oceli Pro pohodlné uchopení má anatomicky tvarovanou rukojeť Použití: zejména k nanášení lepidel pod obklady a dlažby, dále pak k nanášení stěrek, štuků, omítek, tmelů a dalších stavebních hmot