Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Obklady a dlazby levne

Nájdených:    70 produktov

HENKEL Ceresit ZK Lepidlo na obklady a dlažbu 25kg

Tenkovrstvové lepidlo na lepenie obkladov a dlažby na stabilných podkladoch. Nové 25kg balenie.

B2B Nálepky na obklady

Pripadajú vám vaše obklady v kúpeľni či podlaha v kuchyni už mdlé? Treba to trochu oživiť. Samolepiace dekorácie má originálny a štýlový dizajn. Čierny motív s béžovými detaily sa skvele hodí na svetlú dlažbu či obklady. Tam vynikne najlepšie! Ovšem ak chcete menej nápadnú dekoráciu, možno ju nalepiť aj na dlažbu tmavej farby. Nálepky na obkladačky jednoducho nalepíte ako samolepky. Každá nálepka má rozmer 11 x 11 cm a v balení...

Rezacka dlazby SUPER 900 N

ručná profesionálna rezačka na obklady a dlažby s dĺžkou rezu 900mm, má priložený uholník s merítkom na nastavenie priameho a šikmého rezu, wolframove kolečko s priemerom 22 mm, posuvný jazdec s 9 guličkovými ložiskami- 4 z nich nastaviteľné

Rezačka dlažby,SUPER 750 mm

ručná profesionálna rezačka na obklady a dlažby s dĺžkou rezu 750 mm, má priložený uholník s merítkom na nastavenie priameho a šikmého rezu, wolframove kolečko s priemerom 22 mm, posuvný jazdec s 9 guličkovými ložiskami - 4 z nich su nastaviteľné

CL 801 čistič pro slin. ker. obklady 0,7 LBCL801

CL801 je špeciálny čistiaci prostriedok na ľahko, až silne znečistené zliate glazované a neglazované dlažby napr. typ Taurus, Kentaur a ostatné neglazované dlaždice. Použitie je na periodické a denné upratovanie v priemyselných prevádzkach, bytových domoch alebo kancelárskych objektoch. Účinné na plochy s výskytom vodného kameňa, minerálnych usadenín, hrdze a pod.Technický list výrobku na stiahnutie tu.

Rezačka S Vykružovákom Enco délka řezu 50 cm T311050

Kvalitná multifunkčná hobby rezačka s vykružovákom na obklady a dlažby.

Lepidlo Mapei Kerabond šedá 5 kg C1T KERABOND54

Štandardné cementové lepidlo so zníženým sklzom na keramické obklady a dlažby.

Rezačka Multi Tools Eko délka řezu 40 cm R40EKO

Hobby rezačka na obklady a dlažby. Nie je vhodná pre rezanie spekaných dlažieb.

Rezacie Koliesko Enco délka řezu cm T1183

Rezacie koliesko 22x6x5 mm, k rezačke na obklady a dlažby. Ostrie z tvrdokovu (titán).

Lepidlo Mapei Adesilex P9 šedá 25 kg C2TE ADESILEXP9

Cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby s veľmi dobrými vlastnosťami, zníženým vertikálnym sklzom a predĺženou dobou zavädnutia.

Lepidlo Mapei Adesilex P9 šedá 5 kg C2TE ADESILEXP95

Cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby s veľmi dobrými vlastnosťami, zníženým vertikálnym sklzom a predĺženou dobou zavädnutia.

Lepidlo Mapei Keralastic šedá 5 kg R2 KERALASTIC5

Zdokonalené, dvojzložkové (reakčné), polyuretánové lepidlo s veľmi dobrými vlastnosťami na obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa.

Lepidlo Mapei Keralastic šedá 10 kg R2 KERALASTIC10

Zdokonalené, dvojzložkové (reakčné), polyuretánové lepidlo s veľmi dobrými vlastnosťami, na obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa.

Lepidlo Mapei Keraquick Maxi S1 šedá 25 kg C2FT S1 KERAQUICKS

Vysoko kvalitné, cementové, rýchlotvrdnúce, deformovateľné lepidlo so zníženým sklzom, na obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa.

Metla Enco spiralova T87501015

Špirálový miešač (špirálová metla) s ochranným kruhom, na miešanie lepidiel, lepiacich mált a škárovacích hmôt na obklady a dlažby.

Metla Enco spiralova T87501017

Špirálový miešač (špirálová metla) s ochranným kruhom, na miešanie lepidiel, lepiacich mált a škárovacích hmôt na obklady a dlažby.

Nožnice Profil-EU NUZKYPL

Nožnice vhodné na strihanie PVC líšt a profilov pre obklady a dlažby, s uholníkom a vodítkom pre 45 ° zkosené strihy.

Hladítko 28x13 cm

nerezové rovné hladítko, rozmer 280x130mm, používa sa na nanášanie lepidiel pod obklady a dlažby, na nanášanie stierok, omietok, tmelov a pod.

Lepidlo Mapei Keralastic T šedá 10 kg R2T KERALASTICT104

Zdokonalené, dvojzložkové (reakčné), polyuretánové lepidlo s veľmi dobrými vlastnosťami, so sníženým sklzom, na obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa.

Lepidlo Mapei KERAFLEX šedá 25 kg C2TE KERAFLEX254

Cementové lepidlo na obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa s veľmi dobrými vlastnosťami, zníženým vertikálnym sklzom a predĺženou dobou zavädnutia.

Lepidlo Mapei KERAFLEX šedá 5 kg C2TE KERAFLEX54

Cementové lepidlo na obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa s veľmi dobrými vlastnosťami, zníženým vertikálnym sklzom a predĺženou dobou zavädnutia.

Hladítko 28x13 cm

Nerezové hladidlo 280x130mm, zub E16 a gumenou rukoväťou. Používa sa na nanášanie lepidiel pod obklady a dlažby, na nanášanie stierok, omietok, tmelov a pod.

Murárske hladítko 28x13 cm

Nerezové hladidlo 280x130mm, zub E8 a gumenou rukoväťou. Používa sa na nanášanie lepidiel pod obklady a dlažby, na nanášanie stierok, omietok, tmelov a pod.

Hladítko 28x13 cm

nerezové zubové hladítko s gumenou rukoväťou, rozmer 280x130mm, zub e6, používa sa na nanášanie lepidiel pod obklady a dlažby, k nanášaniu stierok, omietok, tmelov a pod.

Rezačka Rubi TP-75-S délka řezu 75 cm R12956

Profesionálna rezačka na keramické obklady a dlažby, vhodná aj pre slinuté materiály. Jednoduchý vodiaci systém páky s multifunkčnou rezacou a lámacou hlavou, umožňujúci lámanie v rôznych miestach rezu.

ORAVA LAUTUS

AKUMULÁTOROVÝ ČISTIČ OKIEN . Akumulátorový čistič okien s odsávaním nečistôt LAUTUS je vytvorený na pohodlné a rýchle čistenie hladkých a rovných povrchov ako napríklad okná, zrkadlá a keramické obklady alebo dlažby.

Vykružovacia Sada vykružovací 83 mm Enco T8002611

Vykružovacia rúrková sada, s volfrám-karbidovými vykružovacími korunkami 33, 53, 67, 73, 83 mm, s nosičom, centrovacím vrtákom a pilníkom v kufríku. Vhodné pre obklady a dlažby. Pre suché vŕtanie (vykružovanie).

Alori Odstraňovač plesní s dlhodobým účinkom 250 ml

Prípravok dokonale likviduje pleseň a dlhodobo chráni pred ďalším rastom. Účinný voči plesniam a baktériám. Pripravený na okamžité použitie. Vhodný aj na miesta so zvýšenou vlhkosťou. Neobsahuje ťažké kovy, rozpúšťadlá a chlór.Použitie: steny, strop, obklady, dlažby, okolie vaní, umývadiel a sprchové kútyMateriál: múr, strop, obklady, plastPoužívajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Savo UNI čistič 750ml Vôňa oceánu

Univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy a iné umývateľné povrchy (obklady, dlažby, laminát, plasty a pod.) účinne odstraňuje bežné nečistoty. Rýchlo schne a zanecháva povrch lesklý a bez šmúh. S príjemnou vôňou oceánu. Objem 750 ml.

Savo UNI čistič 750ml Vôňa kvetov

Univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy a iné umývateľné povrchy (obklady, dlažby, laminát, plasty a pod.) účinne odstraňuje bežné nečistoty. Rýchlo schne a zanecháva povrch lesklý a bez šmúh. S príjemnou vôňou kvetov. Objem 750 ml.

Savo UNI čistič 750ml Zelené jablko

Univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy a iné umývateľné povrchy (obklady, dlažby, laminát, plasty a pod.) účinne odstraňuje bežné nečistoty. Rýchlo schne a zanecháva povrch lesklý a bez šmúh. S príjemnou vôňou zeleného jablka. Objem 750 ml.

Dlažba Impronta Nordic Stone Finlandia 60x60 cm, mat, rektifikovaná NT0568

Veľkoformátové obklady a dlažba Nordic Stone sú materiály sledujúce súčasné trendy v oblasti keramických obkladov a dlažieb. Dokonalá imitácia kameňa a rôznorodosť dizajnov jednotlivých kusov obkladov a dlažieb ešte umocňuje výsledný efekt prírodného materiálu. Séria Nordic Stone obsahuje veľkoformátové, mrazuvzdorné dlažby v mnohých formátoch.

Hladítko 270 x 130 mm nerez

Hladítko 270 x 130 mm plast, TOYA-06470 technické specifikace: Typ: celokovové z nerezové oceli Velikost: 270 x 130 mm Matriál: speciální nerezová ocel Použití: zejména k nanášení lepidel pod obklady a dlažby, dále pak k nanášení stěrek, štuků, omítek, tmelů a dalších stavebních hmot

Hladítko 400 x 180 mm nerez

Hladítko 400 x 180 mm nerez, TOYA-06472 technické specifikace: Typ: celokovové z nerezové oceli Velikost: 400 x 180 mm Matriál: speciální nerezová ocel Použití: zejména k nanášení lepidel pod obklady a dlažby, dále pak k nanášení stěrek, štuků, omítek, tmelů a dalších stavebních hmot

Kotouč diamantový brusný dvouřadý, O 115x22,2mm

Kotouč diamantový brusný dvouřadý, O 115x22,2mm Technické parametry: Rozměr: 115x22,2mm Hlavní přednosti: robustní talíř kotouče z kvalitní slitiny 5mm vysoký diamantový segment použití zejména na beton, přírodní a umělý kámen, obklady, dlažby, vápencopískové cihly, duté tvárnice, mramor a žulu dvě řady diamantových segmentů pro rychlé ubírání broušeného materiálu a d

Kotouč diamantový brusný dvouřadý, O 125x22,2mm

Kotouč diamantový brusný dvouřadý, O 125x22,2mm Technické parametry: Rozměr: 125x22,2mm Hlavní přednosti: robustní talíř kotouče z kvalitní slitiny 5mm vysoký diamantový segment použití zejména na beton, přírodní a umělý kámen, obklady, dlažby, vápencopískové cihly, duté tvárnice, mramor a žulu dvě řady diamantových segmentů pro rychlé ubírání broušeného materiálu a d

Kotouč diamantový brusný dvouřadý, O 150x22,2mm

Kotouč diamantový brusný dvouřadý, O 150x22,2mm Technické parametry: Rozměr: 150x22,2mm Hlavní přednosti: robustní talíř kotouče z kvalitní slitiny 5mm vysoký diamantový segment použití zejména na beton, přírodní a umělý kámen, obklady, dlažby, vápencopískové cihly, duté tvárnice, mramor a žulu dvě řady diamantových segmentů pro rychlé ubírání broušeného materiálu a d