Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Obal na prestigio grace

Nájdených:    20 produktov

Červená crossbody kabelka na gombík "Key"

Červená crossbody kabelka na gombík "Key" s prešívaným lemovaním, so zlatým zdobeným zapínaním na gombík + látkový obal, náušnice a poštovné ZADARMO! Materiál: ekokoža, podšité vnútro látkou Rozmery: dĺžka 27,5 cm, výška 16,25 cm + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Sivá pololakovaná kabelka na rameno "Margo"

Sivá pololakovaná kabelka "Margo" s veľkým objemom, s ramienkom na nosenie cez plece so zapínaním na zips + obal, náušnice a poštovné ZADARMO! Materiál: ekokoža Hmotnosť: 0,8 kg Rozmery: výška 27 + 29 cm rúčky, dĺžka 40 cm, šírka 16 cm + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Sivá shopper kabelka na rameno "Capacity"

Sivá shopper kabelka na rameno "Capacity" s veľkým objemom, dlhými rúčkami, zapínaním na zips a čalúneným vnútrom + obal, náušnice a poštovné ZADARMO! Materiál: ekokoža, čalúnené prešívané vnútro Hmotnosť: 1,7 kg Rozmery: výška 32 + 20 cm rúčky, dĺžka 37 cm, šírka 15 cm + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Tmavočervená kabelka na rameno s príveskom "Angel"

Tmavočervená luxusná kabelka na rameno "Angel" so strieborným príveskom a extravagantným povrchom z pevnej ekokože + obal, náušnice a poštovné ZADARMO! Materiál: ekokoža, čalunené zosilnené vnútro Hmotnosť: 1,17 kg Rozmery: 32x27x14 + 15 cm rúčky, detailnejší rozpis na obrázku + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Čierna lakovaná kabelka s príveskom "Kate"

Čierna lakovaná kabelka "Kate" s koženým príveskom, so zlatistým zapínaním, vhodná na nosenie do ruky/rameno + obal, náušnice a poštovné ZADARMO! Materiál: ekokoža Rozmery: výška 23 + 14 cm rúčky, dĺžka 29 cm, šírka 14 cm + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Crossbody kabelka "Anabel" Čierna

Čierna kožená crossbody kabelka "Anabel" so zapínaním na zlatistý gombík, s rúčkou aj ramienkom na nosenie cez plece + obal, náušnice a poštovné ZADARMO! Materiál: ekokoža Rozmery: výška 15,5 cm + 100 cm ramienko, dĺžka 20,5 cm, šírka 8 cm + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Čierna malá crossbody kabelka "Buffy"

Čierna malá crossbody kabelka "Buffy" z ekokože s celokoženým ramienkom na nosenie cez plece alebo do ruky + obal, náušnice a poštovné ZADARMO! Materiál: ekokoža Rozmery: dĺžka 19 cm, výška 16 cm, hrúbka 5 cm, kožené ramienko s dĺžkou 100 cm + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Červená spoločenská crossbody kabelka "Sandy"

Červená spoločenská kabelka "Sandy" s jemným povrchom z kvalitnej textílie a elegantnou zlatistou retiazkou + obal, náušnice a poštovné ZADARMO! Materiál: ekokoža a textília Rozmery: hrúbka 5 cm, dĺžka 24 cm, výška 14 cm + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Zlatá spoločenská crossbody kabelka "Romina"

Zlatá crossbody kabelka "Romina" s ramienkom, s krátkou retiazkou, so zlatistým spínaním, prackami, nitmi a zipsami + obal, náušnice a poštovné ZADARMO! Materiál: ekokoža Rozmery: výška 16 cm. dĺžka 27 cm, šírka 7 cm + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Tmavomodrá spoločenská saténová kabelka "Marea"

Tmavomodrá okrúhla spoločenská kabelka "Marea" sa saténovým povrchom, kovovým lemom a striebornou retiazkou + obal, náušnice a poštovné ZADARMO! Materiál: ekokoža, saténový povrch Rozmery: dĺžka 17 cm, výška 9 cm, šírka 5 cm + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Sivá luxusná shopper kabelka "The Secret"

Sivá luxusná shopper kabelka "The Secret" s prešívaným povrchom, zapínaním na gombík a zlatou retiazkou + obal, náušnice a poštovné ZADARMO! Materiál: ekokoža, podšívka z kvalitnej zmesi bavlny a polyesteru Hmotnosť: 0,88 kg Rozmery: výška 33 + 28 cm rúčky, dĺžka 36 cm, šírka 16 cm + Ku kabelke dostanete štýlové náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Strieborná luxusná spoločenská kabelka "Imperial"

Strieborná spoločenská kabelka "Imperial" s lesklým povrchom, retiazkou na nosenie na rameno/do ruky + 2 darčeky a poštovné ZADARMO! Materiál: PU koža, zosilnené vzorované vnútro Hmotnosť: 0,4 kg Rozmery: 11 x 16 x 4 cm (výška x šírka x hrúbka) + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Zlatá luxusná spoločenská kabelka "Imperial"

Zlatá spoločenská kabelka "Imperial" s lesklým povrchom, retiazkou na nosenie na rameno/do ruky + 2 darčeky a poštovné ZADARMO! Materiál: PU koža, zosilnené vzorované vnútro Hmotnosť: 0,4 kg Rozmery: 11 x 16 x 4 cm (výška x šírka x hrúbka) + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Bielo-perleťová spoločenská kabelka "Fame"

Bielo-perleťová spoločenská kabelka "Fame" s trblietavým povrchom, retiazkou na nosenie na rameno/do ruky + 2 darčeky a poštovné ZADARMO! Materiál: ekokoža, zosilnené vzorované vnútro Hmotnosť: 0,5 kg Rozmery: 19 x 31 x 2 cm (výška x šírka x hrúbka) + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Strieborná spoločenská kabelka "Fame"

Strieborná spoločenská kabelka "Fame" s trblietavým povrchom, retiazkou na nosenie na rameno/do ruky + 2 darčeky a poštovné ZADARMO! Materiál: ekokoža, zosilnené vzorované vnútro Hmotnosť: 0,5 kg Rozmery: 19 x 31 x 2 cm (výška x šírka x hrúbka) + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Hnedá spoločenská kabelka "Luxicate"

Hnedá spoločenská kabelka "Luxicate" s vrúbkovaným povrchom, retiazkou na nosenie na rameno/do ruky, ozdoba na prednej strane + 2 darčeky a poštovné ZADARMO! Materiál: PU koža, zosilnené vzorované vnútro Hmotnosť: 0,6 kg Rozmery: 12 x 20 x 4 cm (výška x šírka x hrúbka) + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Čierna spoločenská kabelka "Luxicate"

Čierna spoločenská kabelka "Luxicate" s vrúbkovaným povrchom, retiazkou na nosenie na rameno/do ruky, ozdoba na prednej strane + 2 darčeky a poštovné ZADARMO! Materiál: PU koža, zosilnené vzorované vnútro Hmotnosť: 0,6 kg Rozmery: 12 x 20 x 4 cm (výška x šírka x hrúbka) + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Čierna spoločenská kabelka s retiazkou "Abundance"

Čierna spoločenská kabelka "Abundance" s lesklým povrchom, retiazkou na nosenie na rameno/do ruky, logo na prednej strane + 2 darčeky a poštovné ZADARMO! Materiál: PU koža, zosilnené vzorované vnútro Hmotnosť: 0,4 kg Rozmery: 13 x 18 x 3 cm (výška x šírka x hrúbka) + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Červená spoločenská kabelka s retiazkou "Abundance"

Červená spoločenská kabelka "Abundance" s lesklým povrchom, retiazkou na nosenie na rameno/do ruky, logo na prednej strane + 2 darčeky a poštovné ZADARMO! Materiál: PU koža, zosilnené vzorované vnútro Hmotnosť: 0,4 kg Rozmery: 13 x 18 x 3 cm (výška x šírka x hrúbka) + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!

Strieborná spoločenská kabelka "Imperial"

Strieborná luxusná spoločenská kabelka "Imperial" s lesklým povrchom, retiazkou na nosenie na rameno/do ruky + 2 darčeky a poštovné ZADARMO! Materiál: PU koža, zosilnené vzorované vnútro Hmotnosť: 0,4 kg Rozmery: 11 x 16 x 4 cm (výška x šírka x hrúbka) + Ku kabelke dostanete luxusné náušnice a obal na kabelku ZADARMO!