Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

O neill pocketbook

Nájdených:    6 produktov

O'Neill Pocketbook Wallet ružová,čierna Jednotná

Peňaženka O'Neill Pocketbook Wallet v modernom ružovom prevedení je vyrobená z odolného materiálu, ktorý ju zaistí dlhú životnosť. Peňaženka v ružovej farbe s čiernymi detailmi a logom značky skvele zapadne i do vášho vrecka alebo tašky. Samozrejmosťou je dostatok prestrú na bankovky aj na potrebné karty. Materiál: 100% polyester. Ružové prevedenie.

O'Neill Pocketbook Wallet ružová,čierna Jednotná

Ružová peňaženka O'Neill Pocketbook Wallet vám poskytne čo najviac priestoru na vaše papierové aj drobné peniaze. Navyše ukrýva dostatočný počet priehradiek na najrôznejšie karty a doklady. Pohodlne do nej uschováte všetko, čo potrebujete mať neustále pri sebe. Ružová farba v kombinácii s čiernou pôsobí decentne a hodí sa tak do každej tašky alebo vrecka. Základom peňaženky je pevný materiál (100% polyester), ktorý predlžuje jej životnosť.

O'Neill Bm Pocketbook Wallet červená Jednotná

Pekná peňaženka O'Neill disponuje množstvom priehradiek na karty či doklady, väčšie vreckom na bankovky a vreckom na zips, do ktorej uložíte mince. Vrecko na mince sa nachádza na vrchnej strane peňaženky. Vďaka svojmu odolnému materiálu ju môžete využívať každý deň. Na prvý pohľad vás zaujme svojim dizajnom, ktorý predstavuje ledňáky. Logo značky na prednej strane. Jednoduché zapínanie na suchý zips. Malé prevedenie. Materiál: polyester/polyamid.

O'Neill Bm Pocketbook Wallet červená Jednotná

Peňaženka značky O'Neill sa ľahko zapína vďaka suchému zipsu. Vnútri peňaženky sa nachádza množtvo vreciek, do ktorých uložíte karty či doklady a tiež bankovky. Na vrchnej strane peňaženky je umiestnená vrecko na mince, ktorá sa otvára/uzatvára pomocou zipsu. Originálny dizajn s ledňáky zdobí logo značky. Tento skvelý každodenný doplnok je vyrobený z veľmi odolného materiálu, ktorý zaistí dlhú životnosť. Zapínanie na suchý zips. Menšia veľkosť. Zaujímavý potlač. Materiál: polyester/polyamid...

O'Neill Bm Pocketbook Wallet modrá Jednotná

Moderné peňaženka O'Neill disponuje množstvom priehradiek na karty či doklady, väčšie vreckom na bankovky a vreckom na zips, do ktorej uložíte mince. Vrecko na mince sa nachádza na vrchnej strane peňaženky. Vďaka svojmu odolnému materiálu ju môžete využívať každý deň. Tmavé prevedenie je to pravé pre mužov. Logo značky na prednej strane. Jednoduché zapínanie na suchý zips. Malé prevedenie. materiál: polyamid/polyester.

O'Neill Bm Pocketbook Wallet modrá Jednotná

Peňaženka značky O'Neill sa ľahko zapína vďaka suchému zipsu. Vnútri peňaženky sa nachádza množtvo vreciek, do ktorých uložíte karty či doklady a tiež bankovky. Na vrchnej strane peňaženky je umiestnená vrecko na mince, ktorá sa otvára/uzatvára pomocou zipsu. Tmavé prevedenie zdobí logo značky. Tento skvelý každodenný doplnok je vyrobený z veľmi odolného materiálu, ktorý zaistí dlhú životnosť. Zapínanie na suchý zips. Menšia veľkosť. Tmavý dizajn. Materiál: polyamid/polyester....