Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nutricius l tryptofan vitamin b6 60 tbl

Nájdených:    6 produktov

Nutricius L-Tryptofan + vitamín B6 60 tbl.

L-Tryptofán + vitamín B6 je prípravok, ktorý prispieva k správnej funkcii psychiky, k zníženiu miery stresu, únavy a vyčerpania. Tryptofán sa v krvnom obehu mení za prítomnosti pyridoxínu (vitamínu B6) na neurohormón dobrej nálady serotonín.

NUTRICIUS L-Tryptofan + vitamín B6 60 tabliet

Tryptofán sa v krvnom obehu mení za prítomnosti vitamínu B6 na serotonín. Vitamín B6 prispieva k správnej funkcii psychiky.

Nutricius L-Tryptofan+ vitamín B6 60ks

NUTRICIUS L-TRYPTOFAN + vitamín B6 tbl 1x60 ks Výživový doplnok s obsahom esenciálnej aminokyseliny L-tryptofán a vitamínu B6. 200mg L – Tryptofan v jednej tablete a 2,5mg vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) v jednej tablete, čo zodpovedá 178,5% odporúčanej dennej dávky.

NUTRICIUS L-TRYPTOFAN + vitamín B6 - L-Tryptofan + vit. B6 200mg-2.5mg 60 tabliet

Výživový doplnok s obsahom esenciálnej aminokyseliny L-tryptofán a vitamínu B6. 200mg L – Tryptofan v jednej tablete 2,5mg vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) v jednej tablete, čo zodpovedá 178,5% odporúčanej dennej dávky. Vitamín B6 prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému k správnej funkcii psychiky k zníženiu únavy a vyčerpania Viac na adcc.sk

Allnature L-tryptofán + vitamín B6 60 tbl.

L-tryptofán + vitamín B6 je prípravok, ktorý v organizme vytvára neurohormón dobrej nálady - serotonín. Vitamín B6 navyše prispieva k správnej funkcii psychiky, k zníženiu miery stresu, únavy a vyčerpania. L-tryptofán je esenciálna aminokyselina, ktorú si organizmus nevie vytvoriť sám, teda ju musí prijímať z potravy.