Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nutrend tribulus terrestris turbo 120 cps

Nájdených:    3 produkty

Nutrend TRIBULUS TERRESTRIS TURBO 120 kapsúl

NUTREND TRIBULUS TERRESTRIS TURBO, 120 cps Extrakt z plodov rastlín Tribulus terrestris, ktorý je u nás známy pod názvom kotvičník zemný, s vysokým obsahom steroidných saponínov. Tribulus terrestris pomáha udržiavať svalový tonus a energetickú hladinu.

Nutrend Tribulus Terrestris Turbo, 120 kapsúl

Anabolizér Nutrend Tribulus Terrestris Turbo, 120 kapsúl:Nutrend Tribulus Terrestris Turbo je anabolizér vo forme kapsúl. Obsahuje extrakt z plodov rastliny Tribulus terrestris, u nás známej ako kotvičník zemný, ktorá má veľký obsah steroidných saponínov a je prírodným stimulantom hladiny testosterónu. Kapsuly sú vhodné najmä pre neaktívne a psychicky či fyzicky vyťažené osoby a využitie si nájdu hlavne muži, ktorí s vyšším vekom trpia na únavu a horšiu regeneráciu. Tribulus terrestris totiž...

Tribulus Terrestris Turbo - Nutrend 120 kaps.

Extrakt z plodov rastliny Tribulus terrestris doplnený o zinok a vitamín B5 prispieva k normalizácii hladiny testosterónu. Tribulus terrestris je tiež známy ako „prírodná viagra“, je vyhľadávaný v súvislosti s podporou sexuálnych funkcií a plodnosti.