Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Noznice na zive ploty c k 230 mm

Nájdených:    4 produkty

Nožnice na živé ploty č.k., 230 mm

Kované. Chrómované, duté brúsené čepele, samoostriace. S nastaviteľným napnutím čepele a nadrozmernými tlmičmi z gumy a dreva. Rukoväte z tvrdého dreva, maľované. Na strihanie živých plotov, kríkov, kríkov. Tento text bol preložený strojovo.

Nožnice na živé ploty č.k., G5010, 180 mm

Kompaktný a ľahký model. Precízne brúsené čepele z kalenej uhlíkovej ocele pre ostrý a čistý rez. Jedna čepeľ je pochrómovaná, druhá nepriľnavo potiahnutá pre odolnosť proti korózii a ľahký pohyb. S nastaviteľným napnutím čepele a gumovým dorazom. Rukoväte z tvrdého dreva, pevné a odolné. Protišmykové rukoväte pre väčšie pohodlie. Na strihanie živých plotov, kríkov, kríkov atď. - tiež na strihanie topiary. Tento text bol preložený strojovo.

Nožnice na živé ploty č.k., G5011, 200 mm

Dlhší model pre lepší dosah. Precízne brúsené čepele z kalenej uhlíkovej ocele pre ostrý a čistý rez. Jedna čepeľ je pochrómovaná, druhá nepriľnavo potiahnutá pre odolnosť proti korózii a ľahký pohyb. S nastaviteľným napnutím čepele a gumovým dorazom. Rukoväte z tvrdého dreva, pevné a odolné. Protišmykové rukoväte pre väčšie pohodlie. Na strihanie živých plotov, kríkov, kríkov atď. - najmä pri väčších výškach. Tento text bol preložený strojovo.

Nožnice na živý plot GARDENA NatureCut - Promotion 12300-30

NatureCut je klasický plotostrih na tradičné strihanie. Vďaka robustným oceľovým nožom so zúbkovaným okrajom možno bez problémov rezať aj veľké plochy v krátkom čase. Dokonalý pracovný uhol vždy umožňuje bezpečné strihanie, pretože ruky sa nedotýkajú živého plotu, a preto sú chránené pred poškriabaním. Ergonomicky tvarované drevené rukoväte zo 100% certifikovaného dreva FSC so zaoblenými koncami rukovätí zaisťujú ľahkú manipuláciu a príjemnú prácu. Zarážky zo špeciálneho plastu chránia kĺby a u...