Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nohavicky ciri wolbar cierna l

Nájdených:    492 produktov

Wolbar Eco-EL

Bavlněné kalhotky Eco-EL s minimalizovaným přešitím švů pro Váš maximální komfort.

Viac informácií
od 10,15 €
Do obchodu

Nohavičky Emma - Wolbar L čierna

Očarujúce čierne dámske nohavičky, ktoré upútajú strihom i krásou. Kombinácia hladkého polyamidu a jemnej čipky. Elastická čipka zdôrazňuje boky, prechádza do zadného dielu. Vnútorná časť rozkroku zosilnená bavlnenou látkou. Materiál: 83% Polyamid, 17% Elastan

Dámske nohavičky Eywa - WOLBAR čierna L

Pohodlné nohavičky z kvalitného materiálu. Vďaka plochým okrajom nie sú nohavičky vidieť pod oblečením a nesplošťujú zadoček. Vďaka sieťke sú dobre priedušné a ideálne na leto. Veľkosti: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, telová.

Dámske nohavičky FARA - WOLBAR čierna L

Klasické dámske nohavičky, ktoré sú strihané laserom. Nohavičky pri nosení netlačia a nerysujú sa pod oblečením. Zadný diel je ozdobený efektnou čipkou. Zloženie: 83% mikrovlákno (polyamid), 17% elastan. Rozmery: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky ARIA - WOLBAR čierna L

Dámske nohavičky z mikrovlákna a kvetované čipky, so zníženým pásom. Ploché obšitie zaisťuje pohodlie a diskrétnosť. 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosti: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, telová.

Dámske nohavičky CARA - WOLBAR čierna L

Elegantné dámske nohavičky - šortky so zníženou bedrovou líniou. Predný diel modelu zdobí kvetovaná čipka, ktorá prechádza na zadný diel nohavičiek. Zloženie: 83% mikrovlákno (polyamid), 17% elastan. Rozmery: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky CARA - WOLBAR L čierna

Elegantné dámske nohavičky - šortky so zníženou bedrovou líniou. Predný diel modelu zdobí kvetovaná čipka, ktorá prechádza na zadný diel nohavičiek. Zloženie: 83% mikrovlákno (polyamid), 17% elastan. Rozmery: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky Wolbar Kaja čierna L

Dámske nohavičky, ktoré ľahko tvarujú postavu. Nohavičky obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Model je vyrobený z hladkého mikrovlákna a efektné čipky. Nohavičky sú pohodlné a príjemné na dotyk.

Dámske nohavičky Wolbar Promessa čierna L

Elegantné dámske tvarujúce nohavičky. Nohavičky pekne obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Nohavičky sú vo prednej časti modelu strihané laserom. Zadný diel nohavičiek zdobí efektný čipka. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Leda čierna L

Dámske nohavičky.Nohavičky sú vyrobené z mikrovlákna a sieťoviny s efektnou čipkou.Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Hoty čierna L

Dámske nohavičky s vysokým a plným strihom. Nohavičky jemne tvarujú postavu. Model je lemovaný pomocou lasera. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Valoria čierna L

Vysoké dámske nohavičky, ktoré pekne tvarujú postavu. Nohavičky obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Model je vyrobený zo špeciálnej látky az efektné čipky. V hornej línii modelu je vnútri v páse silikónový pásik, vďaka ktorému sa nohavičky pri nosení nesesouvají a zostávajú na svojom mieste. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar slimey čierna L

Dámske tvarujúce nohavičky, ktoré obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna a efektné čipky. Model je pohodlný a príjemný na dotyk.

Dámske nohavičky Wolbar Baha čierna L

Dámske nohavičky s klasickým strihom. Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna az čipky s kvetinovým motívom. Na zadnom diele modelu je efektné šnurovanie saténovou páskou. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Fortunata čierna L

Dámske nohavičky, ktoré pekne tvarujú postavu. Model pekne obopína bruško a zvýrazňuje líniu pása. Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna a čipky. Spodná časť modelu je strihaná laserom a vďaka tomu sa model nerýsuje pod poprsím. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan (polyuretán).

Dámske nohavičky Wolbar Suprima čierna L

Sťahujúce a tvarujúce dámske nohavičky z kvalitnej tkaniny.O jednu veľkosť menej bez liposukcia. Sieťovina na zadnej časti a špeciálny strih nadvihujú zadok. Vďaka plochým zakončením na zadnej časti nohavičky nie sú viditeľné pod oblečením. V hornej línii na vnútornej strane silikónová páska proti skĺzavaniu. Zloženie: polyamid 58%, elastan 42%.

Dámske nohavičky LOLA - WOLBAR čierna L

Dámske nohavičky z jemnej čipky s kvietkovaným motívom. 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Uniqata čierna L

Korigujúce dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z modernej 3D tkaniny (s pružnosťou v troch smeroch). Nohavičky efektívne zoštíhľujú bruško a tvarujú líniu bedier. Zároveň sú pri nosení pohodlné a komfortné. Vďaka ušľachtilému mikrovláknu model eliminuje efekt elektrizovania oblečenia. Špeciálny strih a sieťovina v zadnej časti modelu pekne nadnáša zadok. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Eliana čierna L

Dámske bezšvové nohavičky, ktoré sú vyrobené z mikrovlákna a ktoré sú strihané laserom.

Dámske nohavičky LEDA - WOLBAR čierna L

Klasické dámske nohavičky z mikrovlákna, sieťoviny a efektnej čipky. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Fiki - Wolbar L čierna

Nádherné, hladké, elastické nohavičky, s bočnými všitými dielmi s výšivkou. Materiál: 83% polyamid, 17% elastan

Dámske nohavičky Wolbar Misteria čierna L

Dámske nohavičky z mikrovlákna, zadná časť dekoruje čipka s kvetinovým motívom, horná línia hladká.Vysoké, sa širšej bočnej časti.Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Klasické nohavičky Wolbar Luxa čierna L

Klasické dámske nohavičky vyrobené z veľmi kvalitného mikrovlákna. Pas, bedrá a zadný diel tvorí efektný čipka s kvetinovým motívom.Materiálové zloženie: 83% polyamid, 17% elastan

Dámske nohavičky Wolbar Cantata čierna L

Dámske nohavičky (kombinácia nohavičiek string a šortiek), ktoré sú vyrobené z mikrovlákna, sieťovinového pásu a efektné čipky s kvetinovým motívom.Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Nohavičky model 24872 Wolbar čierna L

Jemné nohavičky klasického strihu vyrobené z kombinácie mäkkého mikrovlákna a krásnej štýlovej čipky. Veľmi ženská kombinácia, ktorá výrečne zdobí telo. Späť hladko. Veľkosť SML XL XXL Výška 158-180 158-180 158-180 158-180 158-180 Boky 82-92 92-104 104-114 114-126 126-138 Elastan 17% Polyamid 83%

Dámske nohavičky DEVA čierna L

DEVA - to sú dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z čipky s rastlinným motívom. Nohavičky jemne zvýrazňujú líniu bedier. Model je vďaka plochým švom pohodlný a komfortný. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosť: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky ELEGANTA čierna L

Elegantné plné dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej látky. Nohavičky tvarujú postavu - zoštíhľujú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Model krásne spája pôvab krajkového spodnej bielizne s efektívnym zoštíhlením. Zloženie: 59% polyamid, 41% elastan. Farba: biela, čierna, béžová. Veľkosť: S, M, L, XL, XXL.

Dámske nohavičky LUXA čierna L

Elegantné vysoké dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z mikrovlákna. Nohavičky sú ozdobené kvetovanou čipkou. Zvislé švy v prednej časti modelu opticky zoštíhľujú postavu. Čipka obopínajúca boky prechádza do zadnej časti modelu a dodáva mu rafinovaný vzhľad. Zloženie: 83% mikrovlákn (polyamid), 17% elastan. Veľkosť: M, L, XL, XXL Farba: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky TERI čierna L

Klasické vysoké dámske nohavičky, ktoré sú bohato zdobené čipkou. Špeciálny strih modelu pekne zakrýva zadok. Zloženie: 83% mikrovlákno (polyamid), 17% elastan (polyuretán). Farba: biela, čierna, béžová. Veľkosť: M, L, XL, XXL.

Dámske nohavičky FUTURA čierna L

Elegantné dámske tvarujúce nohavičky s klasickým strihom. Zadný diel nohavičiek je plný. Vďaka špeciálnemu lemovanie károvanou látkou sa model nerysuje pod oblečením. Hladká vsadka vo prednej časti modelu tvaruje bruško a zvislé švy opticky zoštíhľujú postavu. Zloženie: 58% elastan, 42% polyamid. Farba: biela, béžová, čierna. Veľkosť: S, M, L, XL, XXL.

Dámske nohavičky BARI čierna L

Dámske nohavičky zdobené čipkou, majú znížený pás. Sú veľmi pohodlné a zároveň vyzerajú krásne. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastanFarba: biela, čiernaVeľkosť: S, M, L, XL

Dámske nohavičky FORTISSIMA čierna L

Pohodlné vysoké dámske nohavičky, ktoré pekne tvarujú postavu. Kalhotky tvarujú boky a pás a zoštíhľujú a splošťujú bruško. Model je vyrezaný laserom, a preto nie je viditeľný pod oblečením. V hornej časti modelu, na úrovni pása, je na vnútornej strane silikónový pásik, vďaka ktorému sa nohavičky pri nosení nezošmyknú. Farby: čierna, béžová. Veľkosti: S - XXL.

Dámske nohavičky CURANTA čierna L

Dámske šortkové tangá bohato zdobené čipkou. Krásne zvýrazňujú krásu ženského tela. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosť S, M, L, L.Farba biela a čierna

Dámske nohavičky EXEPTA čierna L

Elegantné dámske nohavičky, ktoré pekne tvarujú postavu. Model má klasický plný a zvýšený strih. Nohavičky tvarujú bedrá a bruško. Nohavičky sú olemované čipkou s kvetinovým vzorom.

Dámske nohavičky RELAXA čierna L

Tvarujúce dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z mikrovlákna a sieťoviny. Nohavičky majú vyšší strih. Sieťovina na nohavičkách ideálne zoštíhľuje postavu. Vďaka plochému lemovaniu sieťoviny a vrchnej časti modelu sa nohavičky nerysujú pod oblečením.

Dámske nohavičky SUPRESSA čierna L

Klasické dámske nohavičky, ktoré pekne tvarujú postavu. Nohavičky majú vysoký strih, tvarujú bedrá a bruško, majú ploché švy a sú strihané laserom. Model sa nerysuje pod oblečením. V hornej časti pása je na vnútornej strane silikónová páska, vďaka ktorej sa nohavičky pri nosení nezosúvajú.

Dámske nohavičky SLIMEA čierna L

Elegantné dámske nohavičky s vyšším a plnším strihom. Nohavičky sú vyrobené z veľmi kvalitnej tkaniny, ktorá pekne tvaruje postavu. Na bokoch a na zadnom diele modelu sú vsadky z peknej čipky. V páse modelu je pohodlný elastický pás. Nohavičky sú vhodné pod tesné oblečenie.

Dámske nohavičky SUPRIMETTA čierna L

Dámske sťahujúce a korigujúce nohavičky, ktoré sú vyrobené zo sťahujúcej tkaniny. Model je o rozmer menší a nesplošťuje zadok. Sieťovina v zadnej časti modelu a špeciálny strih nadnáša zadok. Vďaka plochým švom sa nohavičky nerysujú pod oblečením. V hornej línii pasu je na vnútornej strane silikónová páska, vďaka ktorej sa nohavičky pri nosení nesesouvají.

Dámske nohavičky RONA čierna L

Dámske nohavičky "bermudy", ktoré sú vyrobené z mikromodalu. Nohavičky sú na nohavičkách ozdobené pružným čipkovým pruhom. Jemná a mäkká tkanina predchádza podráždeniu a odreninám v citlivých oblastiach a poskytuje tak najvyššiu mieru pohodlia. Špeciálne vybraný strih opticky zoštíhľuje postavu.

Dámske nohavičky NINA čierna L

Pohodlné hladké dámske nohavičky s plnším strihom. Nohavičky sú ozdobené jemnými čipkovými vsadkami, vďaka ktorým získava model na ľahkosti a ženskom vzhľade. Čipkové zdobenie je ako v prednej časti na stehnách, tak aj pozdĺž zadku. Zloženie: 87% polyamid, 13% elastan.

Dámske nohavičky MINIMA čierna L

Vysoké dámske nohavičky, ktoré tvarujú bruško, pás a líniu bedier. Vďaka ultra tenké látke, ktorá je strihaná laserom, a vďaka plochým švom sa nohavičky nerysujú pod oblečením. Špeciálny strih modelu je zárukou neobyčajného pohodlie pri nosení. Zloženie: 58% elastan, 42% polyamid.