Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nohavice panske us bdu army lila camo

Nájdených:    3 produkty

nohavice pánske US BDU - ARMY - LILA CAMO - 200500

klasické maskáčové nohavice. Farba: "fialový maskáč". Zloženie: 65% polyester, 35% bavlna. vybavenie: dve predné voľne prístupné vrecká dve zadné vrecká prekryté golierom na gombík dve bočné vrecká prekryté golierom na gombíky rozparok je zapínateľné pomocou gombíkov v páse sa nachádzajú dva sťahovacou "patenty", po maximálnom st až enie sa obvod v páse zmenší až o 6cm v spodnej časti nohavíc je šnúrka pre prípadné st až enie spodného lemu Orientačné rozmery v cm cca .: (OBVOD je 2x š...

kraťasy pánske US BDU - Army - Lila Camo - 20080

pohodlné "klasické army" kraťasy značky BOOTS AND BRACES. Zloženie: 100% bavlna. Vybavenie: dve predné vrecká, dve zadné vrecká a dve bočné vrecká prekryté límcom na gombíky, rozparok na gombíky, sťahovanie v bokoch. Farba: fialová, biela, čierna. Orientačné rozmery v centimetroch cca.:

nohavice pánske US BDU - RED-CAMO - 200500_RED-CAMO

pohodlné "klasické army" nohavice značky BOOTS AND BRACES. Zloženie: 100% bavlna. Vybavenie: dve predné vrecká, dve zadné vrecká a dve bočné vrecká prekryté límcom na gombíky, rozparok na gombíky, sťahovanie v bokoch. Farba: červená, čierna, biela (maskáč). Orientačné rozmery v centimetroch cca.:

Podobné frázy: