Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nohavice mill outdoor black xl

Nájdených:    3 produkty

Dámske nohavice KILPI Nuuk-W Black Čierna XL

Dámske nohavice KILPI Nuuk-W Black Dámske outdoor nohavice Kilpi Nuuk ponúkajú kombináciu 3 materiálov, ktoré zaručia komfort pri pohybe. Nohavice sú vetruodolné a majú rozopínací spodok pre jednoduchšie oblieknutie. Spodný lem so silikónom zamedzí posunu nohavíc smerom nahor. Dve hlavné vrecká na zips. Nohavice sú vhodné na turistiku, horolezectvo alebo skialp.

Pánske nohavice KILPI Nuuk-M Black Čierna XL

Pánske nohavice KILPI Nuuk-M Black Pánske outdoor nohavice Kilpi Nuuk ponúkajú kombináciu 3 materiálov, ktoré zaručia komfort pri pohybe. Nohavice sú vetruodolné a majú rozopínací spodok pre jednoduchšie oblieknutie. Spodný lem so silikónom zamedzí posunu nohavíc smerom nahor. Dve hlavné vrecká na zips. Nohavice sú vhodné na turistiku, horolezectvo alebo skialp.

Pánske outdoorové nohavice 4F SPMTR061 čierne deep black solid XL

Kolekcia 2021 Pánske trekingové nohavice 2v1 4F SPMTR061 vyrobené z ultra ľahké rýchloschnúci a elastické pleteniny vo 4FDry technológiu, zaisťujú komfort a slobodu pohybov počas aktivít. profilovaná zóna kolien, ultra ľahká konštrukcia v Ultralight technológii, reflexné detaily pre väčšiu viditeľnosť po zotmení, rovné nohavice s možnosťou odnímanie a zmeny na šortky, 2 bočné otvorené vrecká + 2 na zips (vrátane 1 zadné), rýchloschnúci dokončenie 4FDry podporuje odvádzanie vlhkosti, ľahká, elas...