Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nocni stoliky z masivu

Nájdených:    178 produktov

indickynabytok.sk - Odkladacie stolíky 3ks Amba z indického masívu palisander

Odkladací stolík Amba sada 3 ks je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Odkladací stolík z masívu (sada 3 ks vo veľkosti ŠxVxH 56x50x40cm, 43x40x40cm, 30x30x40cm) je vyrobený z indického palisandru. Odkladacie stolíky z masívu, ktoré máme na sklade si môžete prezrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Odkladacie stolíky Gani 3 ks z indického masívu palisander

Odkladací stolík masív Gani sada 3 ks sú vyrobené z kvalitného masívneho palisandrového dreva. Odkladacie stolíky z masívu 3 ks sú vyrobené z indického palisandru. Velkosti: 55x55x40 cm, 47x43x40 cm, 39x31x40 cm (ŠxVxH). Odkladacie stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom Showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Odkladacie stolíky 3 ks Hina z mangového dreva

Odkladací stolík masív Hina sada 3 ks sú vyrobené z kvalitného masívu mango.Odkladacie stolíky 3 ks sú vyrobené z indického manga. Veľkosti: 60x60x40cm, 45x53x40cm, 30x45x40cm (ŠxVxH). Odkladacie stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok mango masív.

indickynabytok.sk - Odkladacie stolíky Hina 3 ks z mangového dreva

Odkladací stolík masív Hina sada 3 ks, sú vyrobené z kvalitného masívu mango.Odkladacie stolíky z masívu 3 ks sú vyrobené z indického manga. Veľkosti: 55x47x40 cm, 42x40x38 cm, 30x32x36 cm (ŠxVxH). Odkladacie stolíky ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok mango masív.

indickynabytok.sk - Odkladací stolík Gani 40x45x40 z indického masívu palisander

Odkladací stolík masív Gani je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Odkladací stolík z masívu je vyrobený z indického palisandru. Odkladacie stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Konferenčný stolík Gani 118x35x45 z indického masívu palisander

Konferenčný stolík Gani je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Konferenčný stolík z masívu je vyrobený z indického palisandru. Konferenčné stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Nočný stolík 45x50x40 Gani z indického masívu palisander

Nočný stolík masív Gani je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Nočný stolík z masívu vyrobený z indického palisandru. Nočné stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Konferenčný stolík Gani 85x35x85 z indického masívu palisander

Konferenčný stolík masív Gani je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Konferenčný stolík z masívu je vyrobený z indického palisandru. Konferenčné stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Nočný stolík Gani 45x50x40 z indického masívu palisander

Nočný stolík masív Gani je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Nočný stolík z masívu z dvoma zásuvkami je vyrobený z indického palisandru. Nočné stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Nočný stolík 45x60x40 Gani z indického masívu palisander

Nočný stolík masiv Gani je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Nočný stolík z masívu má tri zásuvky. Vyrobený z indického palisandru. Nočné stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Nočný stolík Amba 45x40x40 z indického masívu palisander

Nočný stolík masív Amba je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Nočný stolík z masívu má jeden šuplík a je vyrobený z indického palisandru. Nočné stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Nočný stolík Gani 45x60x40 z indického masívu palisander

Nočný stolík masív Gani je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Nočný stolík z masívu na kolieskach s tromi šuplíkmi je vyrobený z indického palisandru. Nočné stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Okrúhly stolík Jali 50x60x50 z indického masívu palisander

Okrúhly stolík masív Jali je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Luxusný okrúhly stolík z masívu s elegantnou stredovou nohou - ručná práca. Vyrobený z indického palisandru. Stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - TV stolík Jali 120x65x45 z indického masívu palisander

TV stolík masív Jali je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.TV stolík z masívu má tri zásuvky a odkladací priestor. Vyrobený z indického palisandru. TV stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - TV stolík 160x55x45 Jali z indického masívu palisander

Tv stolík masív Jali je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.TV stolík z masívu má dve otvorené police + štyri zásuvky s kovovým úchytom. TV stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - TV stolík Gani 120x50x45 z indického masívu palisander

TV stolík masív Gani je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.TV stolík z masívu s dvoma zásuvkami a horným úložným priestorom je vyrobený z indického palisandru. TV stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Konferenčný stolík Jali 45x40x45 z indického masívu palisander

Konferenčný stolík masív Jali je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Konferenčný stolík z masívu je vyrobený z indického palisandru. Na bokoch stola sú ozdobné kovania. Konferenčné stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Odkladací stolík Jali 45x60x35 z indického masívu palisander

Odkladací stolík masív Jali je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Odkladací stolík z masívu má jednou zásuvkou s kovaným úchytom, je vyrobený z indického palisandru. Odkladacie stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Konferenčný stolík Jali 110x40x60 z indického masívu palisander

Konferenčný stolík masív Jali je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Konferenčný stolík z masívu je vyrobený z indického palisandru. Na rohoch stola sú ozdobné kovania. Konferenčné stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Konferenčný stolík Jali 60x40x60 z indického masívu palisander

Konferenčný stolík masív Jali je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Konferenčný stolík z masívu je vyrobený z indického palisandru. Na bokoch stola sú ozdobné kovania. Konferenčné stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Nočný stolík Jali 45x60x30 z indického masívu palisander

Nočný stolík Jali je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Nočný stolík z masívu je vyrobený z indického palisandrového dreva. Obsahuje jednu zásuvku a dvierka s kovovým úchytom. Nočné stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Nočný stolík Jali 45x60x40 z indického masívu palisander

Nočný stolík masív Jali je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Nočný stolík z masívu je vyrobený z indického palisandru. Obsahuje jednu zásuvku a dvierka s kovovým úchytom. Nočné stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - TV stolík Gani 160x50x45 z indického masívu palisander

TV stolík masív Gani je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.TV stolík z masívu s tromi zásuvkami a horným úložným priestorom s výškou 18 cm, je vyrobený z indického palisandru. TV stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete prezrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - TV stolík 120x55x45 Jali z indického masívu palisander

TV stolík masív Jali je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.TV stolík z masívu s dvoma zásuvkami s kovovým úchytom, a horným úložným priestorom. Je vyrobený z indického palisandru. TV stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - TV stolík Jali 160x55x45 z indického masívu palisander

TV stolík masív Jali je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.TV stolík masív z masívu má dve police a dvoje dvierka s kovovým úchytom (šírka 34cm). Je vyrobený z indického palisandru. TV stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - TV stolík Amba 120x50x45 z indického masívu palisander

TV stolík masív Amba je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.TV stolík z masívu má tri zásuvky a úložný priestor na elektroniku, vo svetlej výške 17cm, s priestorom za drevom + 4cm. Je vyrobený z indického palisandru. TV stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - TV stolík Amba 160x50x45 z indického masívu palisander

TV stolík masív Amba je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.TV stolík z masívu má štyri šuplíky a úložný priestor na elektroniku v svetlej výške 17cm, s priestorom za drevom + 4cm. Vyrobený z indického palisandru. TV stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Konferenčný stolík Amba 90x40x60 z indického masívu palisander

Konferenčný stolík masív Amba je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Konferenčný stolík z masívu so šiestimi zásuvkami. Rozmery šuplíkov sú 22,5x15cm (šírka x výška), vnútorný rozmer 19x22,5cm (šírka x hĺbka) a výška priestoru od zeme je 13cm. Vyrobený z indického palisandru. Konferenčné stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív.

indickynabytok.sk - TV stolík Jali 120x55x45 z indického masívu palisander

Tv stolík masív Jali je vyrobený z indického kvalitného masívneho palisandrového dreva.Tv stolík z masívu je vyrobený z indického palisander. Stolík má 2 police na elektroniku v ktorých zadnej časti sa nachádza otvor na káble zo spotrebičov. Na ľavej strane sa nachádzajú dvierka s kovovým úchytom. Tv stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - TV stolík Amba 180x70x45 z indického masívu palisander

TV stolík masív Amba vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.TV stolík z masívu s poličkou na elektroniku, štyrmi priestrannými zásuvkami a jednou skrinkou. Šírka poličky je 109,5 cm, výška 12,5 cm. Rozmery šuplíku vnútorná strana: šírka 48,5 cm, výška 13,5 cm, vonkajšia strana: šírka 52,5 cm, výška 15,5 cm. TV stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (Sheesham) masív....

BMB Nočný stolík KLASIK - z bukového masívu, buk masív

Nočný stolík KLASIK - z bukového masívu Kvalitný nočný stolík neodmysliteľne patrí ku každej posteli. Spálňový nábytok BMB vám ponúka vysokú kvalitu použitých materiálov a jedinečný vzhľad masívneho bukového dreva. Materiál Jednozásuvkový noční stolek KLASIK je vyrobený zo 40 mm kvalitného bukového masívu v dvoch designoch: Buk jadrový cink - jedná sa o cenovo najdostupnejší typ masívneho dreva. Stredová časť buka pri raste často stmavne a vytvoria sa na nej výrazné š...

BMB Nočný stolík ZÁVESNÝ - z bukového masívu, buk masív

Nočný stolík ZÁVESNÝ - z bukového masívu Kvalitný nočný stolík neodmysliteľne patrí ku každej posteli. Spálňový nábytok BMB vám ponúka vysokú kvalitu použitých materiálov a jedinečný vzhľad masívneho bukového dreva. Materiál Závesný noční stolík je vyrobený zo 40 mm kvalitného bukového masívu v dvoch designoch: Buk jadrový cink - jedná sa o cenovo najdostupnejší typ masívneho dreva. Stredová časť buka pri raste často stmavne a vytvoria sa na nej výrazné škvrny. Jednot...

indickynabytok.sk - Toaletný stolík s zrkadlom + taburet z masívu palisander

Toaletný stolík s zrkadlom + taburet je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Toaletný stolík s zrkadlom + taburet je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva. Toaletné stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môže...

indickynabytok.sk - Toaletný stolík s zrkadlom + taburet z masívu Mango

Toaletný stolík s zrkadlom + taburet je vyrobený z kvalitného masívneho mangového dreva.Toaletný stolík s zrkadlom + taburet je vyrobený z kvalitného masívneho mangového dreva. Toaletné stolíky s zrkadlom + taburety z masívu ktoré máme skla...

indickynabytok.sk - TV stolík, alebo konzolový stolík Jali 90x90x35 z indického masívu palisander

TV alebo konzolový stôl masív Jali je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva. TV alebo konzolový stôl z masívu má dve zásuvky s kovovými úchytkami a dve poličky. Vyrobený z indického palisandru dreva. Stolíky z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Odkladacie stolíky 3ks Devi indický masív mango

Odkladacie stolíky z masívu Devi úprava 3 ks sú vyrobené z kvalitného masívneho mangového dreva.Odkladacie stolíky 3 ks sú vyrobené z masívu mango. Veľkosti: 52x51x36cm, 37x41x31cm, 26x31x22cm (ŠxVxH). Odkladacie stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si možete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok mango masív.

indickynabytok.sk - Odkladacie stolíky Kali 3ks indický masív palisander

Odkladacie stolíky masív Kali sada 3 ks, jsou vyrobené z kvalitného Indicého masívu palisander.Odkladacie stolíky sada z masívu (3ks) sú vyrobené z indického palisandru.Výška 80, 60 a 40 cm Odkladacie stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Odkladacie stolíky 3ks Dhari indický masív mango

Odkladacie stolíky súprava 3 ks sú vyrobené z kvalitného masívneho mangového dreva.Odkladacie stolíky 3 ks sú vyrobené z masívu mango. Veľkosti: 52x51x36cm, 37x41x31cm, 26x31x22cm (ŠxVxH). Odkladacie stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok mango masív.

indickynabytok.sk - Odkladacie stolíky Kali 2ks indický masív palisander

Odkladacie stolíky masív Kali sada 2 ks sú vyrobené z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Odkladacie stolíky z masívu sada 2ks sú vyrobené z indického palisandru. Výška 80 a 60 cm. Odkladacie stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.

indickynabytok.sk - Odkladacie stolíky 3ks Rami indický masív palisander

Odkladacie stolíky masív Rami súprava 3 ks sú vyrobené z kvalitného masívneho palisandrového dreva.Odkladacie stolíky z masívu sú vyrobené z indického palisandru. Súprava troch kusov o veľkosti: 53x28x41cm, 46x27x38cm, 36x28x30cm. Odkladacie stolíky z masívu, ktoré máme skladom, si môžete pozrieť v našom showroome. Indický koloniálny nábytok palisander (sheesham) masív.