Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nivea diamond gloss 250ml

Nájdených:    16 produktov

NIVEA Diamond gloss šampón 400 ml

Nech vaše vlasy septembra! Diamantové čiastočky prepožičia vašim vlasom intenzívny lesk a ošetrujúce složenízase hebkosť. Zvoľte tú najlepšiu starostlivosť.

NIVEA Diamond Gloss penové tužidlo 150 ml

Penové tužidlo pre oslňujúci lesk Diamond GLOSS prepožičia vlasom oslňujúci diamantový lesk a zaistí extra silnú fixáciu účesu.

NIVEA Diamond Gloss penové tužidlo 150 ml

Penové tužidlo pre oslňujúci lesk Diamond GLOSS prepožičia vlasom oslňujúci diamantový lesk a zaistí extra silnú fixáciu účesu.

Nivea Diamond Gloss Ošetrujúci šampón 400 ml

Ošetrujúci šampón Diamond Gloss s diamantovými čiastočkami - diamantový lesk a intenzívna starostlivosť. Posilňuje vlasy a dodáva im lesk.

Nivea Diamond Gloss penové tužidlo 150 ml

Tužiaci prípravok Nivea Diamond Gloss dodá vášmu účesu požadovaný tvar a objem.Vlastnosti:fixuje účesdlhotrvajúci efekt, na ktorý sa môžete spoľahnúťzvyšuje prirodzený lesk vlasovrýchly a j

NIVEA Lak na vlasy Diamond Gloss Care 250 ml

Trblietavé účes, ktory ustojí bláznením na parkete? To už nie je len sen! Šikovný lak zaistí ultra silný fixáciám ai neodolateľný lesk.

Nivea Šampón pre oslňujúci lesk vlasov Diamond Gloss 400 ml

Šampón pre oslňujúci lesk Diamond Gloss - pre unavené vlasy bez lesku, rozžiari Vaše vlasy fascinujúcim ligotom diamantov.

Nivea Diamond Gloss lak na vlasy 250 ml

Lak na vlasy Nivea Diamond Gloss zafixuje váš účes na dlho a zaistí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi.Vlastnosti:dôkladne fixuje všetky typy vlasov a účesovdodáva vlasom vitalitu a lesksilná

Nivea Lak na vlasy pre oslňujúci lesk vlasov Diamond Gloss 250 ml

Lak na vlasy prepožičia vlasom oslňujúci diamantový lesk a zaistí extra silnú fixáciu účesu.

Nivea Diamond Gloss šampón pre unavené vlasy bez lesku 400 ml

Šampón Nivea Diamond Gloss efektívne čistí pokožku hlavy, dôkladne umýva vlasy a navracia im prirodzenú krásu.Vlastnosti:umýva vlasy a čistí pokožku hlavyzanecháva vlasy hebkédodáva lesk a objem

Nivea Diamond Touch sprchový gél 250 ml

Nivea starostlivosť o telo Obsah Nivea sprchový gél: 250ml Charakteristika Nivea sprchový gél: Milujete luxus a lesk diamantov? Zahaľte sa do bohatej ošetrujúcej peny s diamantovými čiastočkami! Jemné zloženie s vôňou kaly bielej bude hydratovať vašu pokožku do hĺbky a zanechá ju jemnú a hebkú. Neuspokojte sa s kompromisom a doprajte si prepychovú starostlivosť o svoje telo pri každom sprchovaní. Buďte hviezdou vďaka žiarivej pokožke: NIVEA Ošetrujúci sprchový gél Care & Diamond. Diamantové či...