Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nivea baby multi obrusky toddies 60 ks

Nájdených:    6 produktov

Nivea Baby Multi Toddies vlhčené obrúsky 60 ks

NIVEA Baby Multi obrúsky Toddies 60ks Očistite jednoducho nečistoty z kože vášho dieťatka, či už pôjde o tvár, ruky alebo zadoček. Vhodné na naučenie hygienických návykov. Vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a pediatrami.

NIVEA Baby Multi Toddies 60 ks - vlhčené obrúsky

Čistící vlhčené obrúsky Nivea Toddies sú ideálne na použitie na tvár, ruky i zadoček. Sú biologicky odbúrateľné a dajú sa spláchnuť do toalety. Preto sa skvele hodia na nácvik hygienických návykov a samostatnosti dieťaťa. Neobsahujú alkohol. Obrúsky boli vyvinuté v spolupráci s detskými dermatológmi a pediatrami. Dermatologicky testované a schválené. Rad Nivea Baby je hypoalergénny.

Nivea Baby Toddies 60 ks

Detské vlhčené obrúsky Nivea Baby Toddies 60 ks:Detské vlhčené obrúsky NIVEA hrajú prím medzi hygienickými pomôckami pre každé dieťatko. Detské vlhčené obrúsky s parfumáciou zaistia príjemnú vôňu. Medzi klady týchto obrúskov patrí, že neobsahujú alkohol, z toho dôvodu nedôjde k podráždeniu pokožky. Smú ich používať dokonca aj deti s citlivou pokožkou. Balenie zahŕňa 12 kusov obrúskov. Základné funkcie detských vlhčených obrúskov Nivea Baby Toddies 60 ks Vďaka vlhčeným obrúskom vaše dieťatko ...

Nivea Baby Toddies 60 ks čistiace obrúsky pre deti

Nivea Baby Toddies Čistiace obrúsky pre deti 60 ks

Nivea Multifunkčný obrúsky Baby Toddies 60 ks + 2 mesiace na vrátenie tovaru

Multifunkčný obrúsky ľahko a rýchlo odstráni nečistoty, preto sú vhodné najmä na cesty. Môžete ich použiť na tváre, ruky alebo zadoček dieťaťa. vlastnosti: jemne čistí, univerzálne použitie, biologicky odbúrateľné - možno spláchnuť do WC, neobsahuje mydlo, alkohol, oleje, vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a pediatrami.

Nivea Baby Toddies čistiace utierky pre deti 60 ks

Čistiace obrúsky Nivea Baby Toddies jednoducho, rýchlo a spoľahlivo čistia detskú pokožku.Vlastnosti:ošetruje a čistí detskú pokožkuzjemňuje detskú pokožkuna použitie na telo aj na tvár