Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nintendo switch pre controller

Nájdených:    473 produktov

NINTENDO - Nintendo Switch Pre Controller

Nintendo Switch Pro Controller je prémiovým produktem, který se může pochlubit prémiovým úchopem a polo průhledným pláštěm. Má stejná tlačítka jako konzole Nintendo Switch v handheld módu a je navržen tak, aby se držel a kontroloval snáze, než ovladače Joy-Con! Dalším významným rozdílem je to, že zatímco levý Joy-Con používá jako směrové šipky jiná tlačítka, Nintendo Switch Pro Controller má tradiční ovládací plochu ve tvaru kříže.Tento ovladač je vybavený dvojicí lineárních rezonačních spouště...

Nintendo Switch Pro Controller

Nintendo Switch Pro Controller je prémiovým produktem, který se může pochlubit prémiovým úchopem a polo průhledným pláštěm. Má stejná tlačítka jako konzole Nintendo Switch v handheld módu a je navržen tak, aby se držel a

HW Nintendo Switch Pro Controller

Špeciálny ovládač pre konzolu Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre tradičnejšie hranie. Ovládač disponuje technológiou HD Rumble, pohybovým ovládaním a NFC čítačkou. Prepnite na novú generáciu konzolového hrania! Nintendo Switch je prelomová herná konzola. Ktorú môžeš doma pripojiť k televízoru, ale tak isto okamžite pretransformovať na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Prvýkrát v histórii si tak hráči môžu užívať plnohodnotný konzolový zážitok kedykoľvek a kdekoľvek! Obrazovka má kapacit...

HORIPAD for Nintendo Switch (Wired Controller)

Špeciálny ovládač na konzolu Nintendo Switch s turbo funkcií a vymeniteľným D-padom. Tento produkt je oficiálne licencovaný spoločnosťou Nintendo.. Prepneme na novú generáciu konzolového hrania. Nintendo Switch je prelomová domáci

HORI - HORIPAD Blue - Nintendo Switch Wired Controller

HORI - HORIPAD Blue - Nintendo Switch Wired Controller

HORI - HORIPAD Red - Nintendo Switch Wired Controller

HORI - HORIPAD Red - Nintendo Switch Wired Controller

PowerA Wired Controller - Bowser for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom PowerA vo farebnom prevedení Browser. Farebne sfarbený dizajn s jemnou povrchovou úpravou. Čierna farba akcentov na zadnej strane a tlačidlá ABXY s červenou metalickou D-podložkou. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Odnímateľný 3 metrový kábel USB so suchým zipsom. Oficiálne... .

HORI - HORIPAD for Nintendo Switch (Wired Controller)

Speciální ovladač na konzoli Nintendo Switch s turbo funkcí a vyměnitelným D-padem. Tento produkt je oficiálně licencovaný společností Nintendo.Přepnětě na novou generaci konzolového hraníNintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový zážitek kdykoliv a kdekoliv! Obrazovka má kapacitní dotykový displej v...

PowerA Enhanced Wireless Controller for Nintendo Switch, black

Enhanced Wireless Controller od spoločnosti PowerA je dokonalým ovládačom pre hranie doma i na cestách. Tento kompaktný nabíjateľný Bluetooth gamepad s ovládaním pohybu a mapovateľnými tlačidlami je dokonalý ovládač, na ktorý vaša Nintendo Switch čaká. Bezdrôtový ovládač s technológiou Bluetooth 5.0. Kompaktný ergonomický plášť so štandardne veľkými tlačidlami a ovládacími prvkami. Obsahuje ovládacie... .

PowerA Wired Controller - Blaze Charmander for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom PowerA. Tento ovládač má najnovší ergonomický dizajn a štandardné rozloženie tlačidiel. Súčasťou je odnímateľný 3 metrový kábel USB s remienkom na suchý zips pre ľahké skladovanie. Dizajn Charmander Blaze. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch a dizajnom... .

PowerA Wired Controller - Torrent Squirtle for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom PowerA. Tento ovládač má najnovší ergonomický dizajn a štandardné rozloženie tlačidiel. Súčasťou je odnímateľný 3 metrový kábel USB s háčikom a pútkom pre ľahké uloženie a zmenšenie po dokončení hry. Oficiálne licencovaný spoločnosťou Nintendo a Pokémon company... .

HORI - D-Pad Controller for Nintendo Switch (Mario)

HORI - D-Pad Controller for Nintendo Switch (Mario)

HORI - D-Pad Controller for Nintendo Switch (Zelda)

HORI - D-Pad Controller for Nintendo Switch (Zelda)

PowerA Enhanced Wireless Controller - Mario for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené Nintendo Switch hry štýlovo s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom Power A Enhanced s ikonick7m dizajnom Maria. Bezdrôtová technológia Bluetooth. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy pre napájanie, mapovanie tlačidiel, číslo hráča a upozornenie na vybitú batériu. Obsahuje dve batérie AA... .

PowerA Enhanced Wireless Controller for Nintendo Switch, white

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch ako profesionáli s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Controller v bielej farbe s ovládaním pohybu a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy na identifikáciu čísla... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Red for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch ako profesionáli s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Controller s odvážnym červeným dizajnom a čiernymi akcentmi. Ovládač má odvážny červený dizajn s čiernymi akcentmi. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidie. LED diódy na... .

PowerA Enhanced Wired Controller for Nintendo Switch, white

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom PowerA s bielym dizajnom so šedými akcentmi. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Odnímateľný 3 metrový USB kábel s remienkom na suchý zips. Nie sú potrebné žiadne batérie. Oficiálne licencovaný spoločnosťou Nintendo. ... .

PowerA Wired Controller - Matte Black for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom PowerA s matným čiernym dizajnom. Matné čierne prevedenie. Ergonomický tvar ovládača s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Odnímateľný 3 metrový kábel USB so suchým zipsom Oficiálny licencovaný produkt.... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Pikachu for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené Nintendo Switch hry štýlovo s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom Power A Enhanced s dizajnom Pikachu, 3,5 mm zvukovým konektorom a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch a dizajnom Pikachu. Je vybavený 3,5 mm zvukovým konektorom a mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami.. Oficiálne licencovaný... .

PowerA Wired Controller - Animal Crossing for Nintendo Switch

Preskúmajte svoj Pustý ostrov Getaway v hre Animal Crossing: Nové horizonty na Nintende Switch s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom PowerA Enhanced s 3,5 mm zvukovým konektorom a dvoma mapovateľnými hernými tlačidlami. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Ovládač obsahuje 3,5 mm zvukový konektor a mapovateľné pokročilé herné tlačidlá. Odnímateľný 3 metrový... .

PowerA Wired Controller - Crash Bandicoot for Nintendo Switch

Váš obľúbený vačkovec, Crash Bandicoot, je späť! Oslávte remasterované vydanie hry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Nintendo Switch s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom Crash Bandicoot. Ovládač je vybavený ergonomickým ovládaním s kresbou Crash v Teal zvýraznenou sivými ikonami z vesmíru Crash a kovovým teal D-padom. Dodáva sa s... .

PowerA Wired Controller - Shadow Bowser for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom PowerA. Tento ovládač bol navrhnutý tak, aby sa vo vašich rukách cítil pohodlne. Má čierny dizajn s potlačou jemného vzoru Super Mario Bros., ikonu Bowser, kovový D-pad a červenú farbu akcentu na tlačidlách ABXY. Súčasťou je... .

NINTENDO - SWITCH Nintendo Labo Robot Kit, interaktivná stavebnica pre Nintendo Switch

Nintendo Labo následuje historii společnosti Nintendo, která si vždy zakládala na inovativních herních zážitcích, a pokračuje tedy v naplnění mise společnosti – vytvářet úsměvy na lidských tvářích. S každou Nintendo Labo sadou, které byly inspirovány myslemi napříč všemi generacemi, můžete přetransformovat desku z papírového kartonu – speciálně navrženou, aby fungovala s Nintendo Switch konzolí a Joy-Con ovladači – do interaktivních výtvorů s názvem Toy-Con. Ať už jde o piano, motorku, robota n...

PowerA Enhanced Wired Controller - Pikachu Charge for Nintendo Switch

Oficiálne licencovaný drôtový ovládač PowerA Enhanced Wired Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, je vybavený dizajnom Pikachu Charge, 3,5 mm zvukovým konektorom a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Ovládač videohry obsahuje 3,5 mm zvukový konektor a mapovateľné pokročilé herné tlačidlá. Odnímateľný 3... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Pikachu Grey for Nintendo Switch

Oficiálne licencovaný drôtový ovládač PowerA Enhanced Wired Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, je vybavený holografickým Pikachu na jemnom sivom pozadí, 3,5 mm zvukovým konektorom a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Ovládač videohry obsahuje 3,5 mm zvukový konektor a mapovateľné pokročilé... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Pikachu Lightning for Nintendo Switch

Oficiálne licencovaný káblový ovládač PowerA Enhanced Wired Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, je vybavený dizajnom Pikachu Lightning, 3,5 mm zvukovým konektorom a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Ovládač videohry obsahuje 3,5 mm zvukový konektor a mapovateľné pokročilé herné tlačidlá. Odnímateľný 3... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Pixel Pikachu for Nintendo Switch

Oficiálne licencovaný káblový ovládač PowerA Enhanced Wired Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, je vybavený dizajnom Pixel Pikachu, 3,5 mm zvukovým konektorom a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Ovládač videohry obsahuje 3,5 mm zvukový konektor a mapovateľné pokročilé herné tlačidlá. Odnímateľný 3... .

NINTENDO - SWITCH Luigi's Mansion 3, Hra pre Nintendo Switch

Luigiho dovolenka snov sa premení v desivú a slizkú nočnú moru v Luigi 's Mansion 3 pre Nintendo Switch!Luigi so svojím bratom Mariom a ich priateľmi sa po obdržaní pozvánky do luxusného hotela vydávajú na dovolenku snov. Všetko sa ale zmení v nočnú moru potom, čo King Boo odhalí, že všetko bola len snaha zajať Maria a jeho priateľov.Opäť s pomocou profesora E. Gadda sa strachopud Luigi zdráhavo vydáva na cestu zradným podlažiami zlovestného hoteli v snahe svojich priateľov zachrániť.Popadnite ...

PowerA Enhanced Wireless Controller - Pikachu Joy for Nintendo Switch

Oficiálne licencovaný bezdrôtový ovládač PowerA Enhanced Wireless Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, je vybavený dizajnom Pikachu Joy, ovládaním pohybu a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický ovládač so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy na identifikáciu čísla hráča,... .

PowerA Enhanced Wireless Controller for Nintendo Switch, black/red

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch ako profesionáli s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Controller s matným čiernym dizajnom a červenými akcentmi. Bezdrôtová technológia Bluetooth. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy pre napájanie, mapovanie tlačidiel, číslo hráča a upozornenie na... .

PowerA Wired Controller - Mario Odyssey Cappy for Nintendo Switch

Preskúmajte nové kráľovstvá po boku svojho verného pomocníka s ovládačom „Super Mario Odyssey: Cappy“ pre Nintendo Switch! Tento ovládač v tradičnom štýle má oficiálnu licenciu od spoločnosti Nintendo. Má jedinečný dizajn a povrchovú úpravu s mäkkým povrchom, ako aj 3 metrový odnímateľný kábel USB pre rýchlu odozvu a dostatok priestoru. Špeciálny... .

Gamepad Hori Wired Controller Horipad pro Nintendo Switch červený...

ovládač pre Nintendo Switch • oficiálne licencovaný • Turbo funkcie • odnímateľný adaptér D-pad • analógové tyčinky • spínacie ramenné gombíky • káblové pripojenie (USB

Gamepad Hori Wired Controller Horipad pro Nintendo Switch modrý...

ovládač pre Nintendo Switch • oficiálne licencovaný • Turbo funkcie • odnímateľný adaptér D-pad • analógové tyčinky • spínacie ramenné gombíky • káblové pripojenie (USB

PowerA Wired Controller - GameCube Style for Nintendo Switch, black

Ovládače štýlu GameCube sa všeobecne považujú za preferovaný spôsob hrania hry Super Smash Bros. Ultimate. Zahájte presné útoky pomocou osemhranných brán, veľkéhoh tlačidla A a nostalgickej pamäte na tomto oficiálne licencovanom káblovom ovládači pre Nintendo Switch od spoločnosti PowerA. Preferovaný gamepad pre Super Smash Bros Ultimate. Klasický dizajn GameCube plus väčší D-pad... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Black Frost for Nintendo Switch

Tento oficiálne licencovaný ovládač Power A pre Nintendo Switch, ktorý je založený na nostalgickej zábavnej sérii N64, sa vyznačuje priehľadným dizajnom, 3,5 mm zvukovým konektorom, mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami, štandardným ergonomickým rozložením a odnímateľným troj metrovým káblom USB so suchým zipsom pre ľahké skladovanie. LED diódy na identifikáciu čísla hráča, mapovania... .