Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nintendo switch pre controller nsp140

Nájdených:    34 produktov

NINTENDO - Nintendo Switch Pre Controller

Nintendo Switch Pro Controller je prémiovým produktem, který se může pochlubit prémiovým úchopem a polo průhledným pláštěm. Má stejná tlačítka jako konzole Nintendo Switch v handheld módu a je navržen tak, aby se držel a kontroloval snáze, než ovladače Joy-Con! Dalším významným rozdílem je to, že zatímco levý Joy-Con používá jako směrové šipky jiná tlačítka, Nintendo Switch Pro Controller má tradiční ovládací plochu ve tvaru kříže.Tento ovladač je vybavený dvojicí lineárních rezonačních spouště...

HW Nintendo Switch Pro Controller

Špeciálny ovládač pre konzolu Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre tradičnejšie hranie. Ovládač disponuje technológiou HD Rumble, pohybovým ovládaním a NFC čítačkou. Prepnite na novú generáciu konzolového hrania! Nintendo Switch je prelomová herná konzola. Ktorú môžeš doma pripojiť k televízoru, ale tak isto okamžite pretransformovať na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Prvýkrát v histórii si tak hráči môžu užívať plnohodnotný konzolový zážitok kedykoľvek a kdekoľvek! Obrazovka má kapacit...

PowerA Enhanced Wireless Controller for Nintendo Switch, black

Enhanced Wireless Controller od spoločnosti PowerA je dokonalým ovládačom pre hranie doma i na cestách. Tento kompaktný nabíjateľný Bluetooth gamepad s ovládaním pohybu a mapovateľnými tlačidlami je dokonalý ovládač, na ktorý vaša Nintendo Switch čaká. Bezdrôtový ovládač s technológiou Bluetooth 5.0. Kompaktný ergonomický plášť so štandardne veľkými tlačidlami a ovládacími prvkami. Obsahuje ovládacie... .

PowerA Wired Controller - Blaze Charmander for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom PowerA. Tento ovládač má najnovší ergonomický dizajn a štandardné rozloženie tlačidiel. Súčasťou je odnímateľný 3 metrový kábel USB s remienkom na suchý zips pre ľahké skladovanie. Dizajn Charmander Blaze. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch a dizajnom... .

PowerA Wired Controller - Torrent Squirtle for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom PowerA. Tento ovládač má najnovší ergonomický dizajn a štandardné rozloženie tlačidiel. Súčasťou je odnímateľný 3 metrový kábel USB s háčikom a pútkom pre ľahké uloženie a zmenšenie po dokončení hry. Oficiálne licencovaný spoločnosťou Nintendo a Pokémon company... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Mario for Nintendo Switch

Zahrajte si svoje obľúbené Nintendo Switch hry štýlovo s týmto oficiálne licencovaným káblovým ovládačom Power A Enhanced s ikonick7m dizajnom Maria. Bezdrôtová technológia Bluetooth. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy pre napájanie, mapovanie tlačidiel, číslo hráča a upozornenie na vybitú batériu. Obsahuje dve batérie AA... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Pikachu Charge for Nintendo Switch

Oficiálne licencovaný drôtový ovládač PowerA Enhanced Wired Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, je vybavený dizajnom Pikachu Charge, 3,5 mm zvukovým konektorom a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Ovládač videohry obsahuje 3,5 mm zvukový konektor a mapovateľné pokročilé herné tlačidlá. Odnímateľný 3... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Pikachu Grey for Nintendo Switch

Oficiálne licencovaný drôtový ovládač PowerA Enhanced Wired Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, je vybavený holografickým Pikachu na jemnom sivom pozadí, 3,5 mm zvukovým konektorom a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Ovládač videohry obsahuje 3,5 mm zvukový konektor a mapovateľné pokročilé... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Pikachu Lightning for Nintendo Switch

Oficiálne licencovaný káblový ovládač PowerA Enhanced Wired Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, je vybavený dizajnom Pikachu Lightning, 3,5 mm zvukovým konektorom a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Ovládač videohry obsahuje 3,5 mm zvukový konektor a mapovateľné pokročilé herné tlačidlá. Odnímateľný 3... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Pixel Pikachu for Nintendo Switch

Oficiálne licencovaný káblový ovládač PowerA Enhanced Wired Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, je vybavený dizajnom Pixel Pikachu, 3,5 mm zvukovým konektorom a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Ovládač videohry obsahuje 3,5 mm zvukový konektor a mapovateľné pokročilé herné tlačidlá. Odnímateľný 3... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Pikachu Joy for Nintendo Switch

Oficiálne licencovaný bezdrôtový ovládač PowerA Enhanced Wireless Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, je vybavený dizajnom Pikachu Joy, ovládaním pohybu a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický ovládač so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy na identifikáciu čísla hráča,... .

PowerA Enhanced Wireless Controller for Nintendo Switch, black/red

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch ako profesionáli s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Controller s matným čiernym dizajnom a červenými akcentmi. Bezdrôtová technológia Bluetooth. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy pre napájanie, mapovanie tlačidiel, číslo hráča a upozornenie na... .

PowerA Wired Controller - Mario Odyssey Cappy for Nintendo Switch

Preskúmajte nové kráľovstvá po boku svojho verného pomocníka s ovládačom „Super Mario Odyssey: Cappy“ pre Nintendo Switch! Tento ovládač v tradičnom štýle má oficiálnu licenciu od spoločnosti Nintendo. Má jedinečný dizajn a povrchovú úpravu s mäkkým povrchom, ako aj 3 metrový odnímateľný kábel USB pre rýchlu odozvu a dostatok priestoru. Špeciálny... .

Gamepad Hori Wired Controller Horipad pro Nintendo Switch červený...

ovládač pre Nintendo Switch • oficiálne licencovaný • Turbo funkcie • odnímateľný adaptér D-pad • analógové tyčinky • spínacie ramenné gombíky • káblové pripojenie (USB

Gamepad Hori Wired Controller Horipad pro Nintendo Switch modrý...

ovládač pre Nintendo Switch • oficiálne licencovaný • Turbo funkcie • odnímateľný adaptér D-pad • analógové tyčinky • spínacie ramenné gombíky • káblové pripojenie (USB

PowerA Wired Controller - GameCube Style for Nintendo Switch, black

Ovládače štýlu GameCube sa všeobecne považujú za preferovaný spôsob hrania hry Super Smash Bros. Ultimate. Zahájte presné útoky pomocou osemhranných brán, veľkéhoh tlačidla A a nostalgickej pamäte na tomto oficiálne licencovanom káblovom ovládači pre Nintendo Switch od spoločnosti PowerA. Preferovaný gamepad pre Super Smash Bros Ultimate. Klasický dizajn GameCube plus väčší D-pad... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Black Frost for Nintendo Switch

Tento oficiálne licencovaný ovládač Power A pre Nintendo Switch, ktorý je založený na nostalgickej zábavnej sérii N64, sa vyznačuje priehľadným dizajnom, 3,5 mm zvukovým konektorom, mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami, štandardným ergonomickým rozložením a odnímateľným troj metrovým káblom USB so suchým zipsom pre ľahké skladovanie. LED diódy na identifikáciu čísla hráča, mapovania... .

PowerA Wireless Controller - GameCube Style for Nintendo Switch, gray

Ovládače štýlu GameCube sa všeobecne považujú za preferovaný spôsob hrania hry Super Smash Bros. Ultimate. Zahájte presné útoky pomocou osemhranných brán, veľkéhoh tlačidla A a nostalgickej pamäte na tomto oficiálne licencovanom bezdrôtovom ovládači pre Nintendo Switch od spoločnosti PowerA. Preferovaný gamepad pre Super Smash Bros Ultimate. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Klasický dizajn GameCube... .

PowerA Wireless Controller - GameCube Style for Nintendo Switch, purple

Ovládače štýlu GameCube sa všeobecne považujú za preferovaný spôsob hrania hry Super Smash Bros. Ultimate. Zahájte presné útoky pomocou osemhranných brán, veľkéhoh tlačidla A a nostalgickej pamäte na tomto oficiálne licencovanom bezdrôtovom ovládači pre Nintendo Switch od spoločnosti PowerA. Preferovaný gamepad pre Super Smash Bros Ultimate. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Klasický dizajn GameCube... .

PowerA Enhanced Wired Controller - Pikachu Pop Art for Nintendo Switch

Oficiálne licencovaný drôtový ovládač PowerA Enhanced Wired Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, obsahuje Poké Balls a Pikachu design v štýle Pop Art, 3,5 mm zvukový konektor a dve mapovateľné pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn s rozložením tlačidiel Nintendo Switch. Ovládač videohry obsahuje 3,5 mm zvukový konektor a... .

Nabíjacia stanica iPega 9187 pre Nintendo Switch PRO Controller a Joy-con, white

iPega PG-9187 nabíjacia stanica pre 2ks Nintendo Joy-con a 2ks Nintendo Switch PRO ovládačov. Kompaktné rozmery, ľahké zapojenie a dostatočný výkon pre rýchle nabíjanie. Dokovacia stanica je zabezpečená proti prebitiu ovládačov a proti skratu. Prečo kúpiť nabíjaciu stanicu iPega 9187? Už nemusíte riešiť kam s ovládačmi či konzolou, keď práve nehráte. Zapojte všetko...

PDP Afterglow Wireless Deluxe Controller for Nintendo Switch 500-137-EU

Zbavte sa káblov a prejdite na bezdrôtové pripojenie s bezdrôtovým ovládačom Afterglow Wireless Deluxe pre Nintendo Switch! Vyberte si svoju obľúbenú farbu s možnosťami osvetlenia Prismatic LED a rozžiarte svoj herný zážitok. Spojte ľahkosť bezdrôtového ovládača s úplným farebným rozsahom nášho prisvetľovacieho LED osvetlenia Afterglow pre dokonalý ovládač Switch Pro! Hráči... .

Nabíjacia stanica iPega 9187 pre Nintendo Switch PRO Controller a Joy-con, white 8596311137266

iPega PG-9187 nabíjacia stanica pre 2ks Nintendo Joy-con a 2ks Nintendo Switch PRO ovládačov. Kompaktné rozmery, ľahké zapojenie a dostatočný výkon pre rýchle nabíjanie. Dokovacia stanica je zabezpečená proti prebitiu ovládačov a proti skratu. Prečo kúpiť nabíjaciu stanicu iPega 9187? Už nemusíte riešiť kam s ovládačmi či konzolou, keď práve nehráte. Zapojte všetko... .

Konzola Nintendo Switch Animal Crossing Bundle

Balenie obsahuje: Konzolu Nintendo Switch Hru Animal Crossing Dokovaciu stanicu pre Nintendo Switch Dva Joy-Con ovládače Neon Red/Neon Blue Dvojicu Joy-Con pútiek na ruku Nintendo Switch AC adaptér HDMI kábel Teš sa na poriadnu revolúciu! Nová konzola od Nintenda kombinuje prenosné herné zariadenie s klasickou konzolou pod televízor. Kedykoľvek budeš môcť konzolu odpojiť od dokovacej stanice a používať ju ako výkonný tablet, na ktorom budeš môcť hrať všetky exkluzívne titul...

PDP Faceoff Deluxe + Audio Wired Controller for Nintendo Switch, camo blue 500-134-EU-CM02

Pripojte svoj headset k prvému ovládaču pre Nintendo Switch so zabudovaným zvukom. 3,5 mm audio konektor v káblovom ovládači Faceoff Deluxe + Audio podporuje herné zvuky pre všetky hry a USB chat pre kompatibilné tituly. Zvuk môžete nastavovať aj za chodu pomocou D-padu na ovládači. Pripojte ovládač a náhlavnú súpravu... .

PDP Faceoff Deluxe + Audio Wired Controller for Nintendo Switch, camo purple 500-134-EU-CM05

Pripojte svoj headset k prvému ovládaču pre Nintendo Switch so zabudovaným zvukom. 3,5 mm audio konektor v káblovom ovládači Faceoff Deluxe + Audio podporuje herné zvuky pre všetky hry a USB chat pre kompatibilné tituly. Zvuk môžete nastavovať aj za chodu pomocou D-padu na ovládači. Pripojte ovládač a náhlavnú súpravu... .

PDP Faceoff Deluxe + Audio Wired Controller for Nintendo Switch, camo red 500-134-EU-CM04

Pripojte svoj headset k prvému ovládaču pre Nintendo Switch so zabudovaným zvukom. 3,5 mm audio konektor v káblovom ovládači Faceoff Deluxe + Audio podporuje herné zvuky pre všetky hry a USB chat pre kompatibilné tituly. Zvuk môžete nastavovať aj za chodu pomocou D-padu na ovládači. Pripojte ovládač a náhlavnú súpravu... .

Konzola Nintendo Switch with Grey Joy-Con

Balenie obsahuje: Konzolu Nintendo Switch Dokovaciu stanicu pre Nintendo Switch Dva Joy-Con ovládače Joy-Con grip Dvojicu Joy-Con pútiek na ruku Nintendo Switch AC adaptér HDMI kábel Teš sa na poriadnu revolúciu! Nová konzola od Nintenda kombinuje prenosné herné zariadenie s klasickou konzolou pod televízor. Kedykoľvek budeš môcť konzolu odpojiť od dokovacej stanice a používať ju ako výkonný tablet, na ktorom budeš môcť hrať všetky exkluzívne tituly, ktoré budú pre platform...

Konzola Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition

Balenie obsahuje: Konzolu Nintendo Switch Ochranné puzdro Dokovaciu stanicu pre Nintendo Switch Dva Joy-Con ovládače Joy-Con grip Dvojicu Joy-Con pútiek na ruku Nintendo Switch AC adaptér HDMI kábel Teš sa na poriadnu revolúciu! Nová konzola od Nintenda kombinuje prenosné herné zariadenie s klasickou konzolou pod televízor. Kedykoľvek budeš môcť konzolu odpojiť od dokovacej stanice a používať ju ako výkonný tablet, na ktorom budeš môcť hrať všetky exkluzívne tituly, ktoré ...

Konzola Nintendo Switch with Neon Red&Blue Joy-Con

Balenie obsahuje: Konzolu Nintendo Switch Dokovaciu stanicu pre Nintendo Switch Dva Joy-Con ovládače Neon Red/Neon Blue Joy-Con grip Dvojicu Joy-Con pútiek na ruku Nintendo Switch AC adaptér HDMI kábel Teš sa na poriadnu revolúciu! Nová konzola od Nintenda kombinuje prenosné herné zariadenie s klasickou konzolou pod televízor. Kedykoľvek budeš môcť konzolu odpojiť od dokovacej stanice a používať ju ako výkonný tablet, na ktorom budeš môcť hrať všetky exkluzívne tituly, ktor...

Konzola Nintendo Switch with Neon Red&Blue Joy-Con + Ring Fit Adventure

Balenie obsahuje: Konzolu Nintendo Switch Ring Fit Adventure Dokovaciu stanicu pre Nintendo Switch Dva Joy-Con ovládače Neon Red/Neon Blue Joy-Con grip Dvojicu Joy-Con pútiek na ruku Nintendo Switch AC adaptér HDMI kábel Teš sa na poriadnu revolúciu! Nová konzola od Nintenda kombinuje prenosné herné zariadenie s klasickou konzolou pod televízor. Kedykoľvek budeš môcť konzolu odpojiť od dokovacej stanice a používať ju ako výkonný tablet, na ktorom budeš môcť hrať všetky exk...

PDP Afterglow Deluxe + Audio Wired Controllerr for Nintendo Switch 500-132-EU

Vyberte si svoju žiaru s káblovým ovládačom Afterglow Deluxe + Audio pre Nintendo Switch. Vychutnajte si svetelnú šou, ktorú váš Pro Controller bude môcť vytvoriť so stmievateľným prizmatickým LED osvetlením s plným farebným rozsahom! Hráči môžu prechádzať dúhou, nastaviť si obľúbenú farbu alebo úplne vypnúť svetlá. Nakuknite do číreho polykarbonátového krytu,... .

UBISOFT - PS4 Just Dance 2018

Just Dance je späť! Bez ohľadu na to odkiaľ pochádzate, koľko vám je a či ste panda alebo mrkva sa tak môžete tešiť na poriadnu tanečné party, pretože táto tanečné série to vedia poriadne roztočiť! Najnovší diel nesúci názov Just Dance 2018 rozšíri rodinu najväčší séria tanečných hier, ktoré sa po celom svete predalo už vyše 63 miliónov. Či už ste teda hviezda tanečného parketu, tanečník začiatočník alebo hľadáte nové výzvy, ešte nikdy nebolo tak ľahké skrátka a dobre Just Dance! Pridajte sa ku...