Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nikon 85mm f1 4g

Nájdených:    5 produktov

Nikon AF-S Nikkor 85mm f/1.4G

Nikon AF-S je vysokosvetelný stredný teleobjektív určený pre FX/DX zrkadlovky značky Nikon. Ponúka excelentný obrazový výkon, čo z neho robí ideálneho kandidáta na svetelný portrétny objektív.

Nikon Nikkor Z 85mm f/1.8 S

Nový vysoko svetelný štandardný portrétny objektív. NIKKOR Z 85 mm f/1,8 S je objektív s rýchlym zaostrovaním, ktorý poskytuje neuveriteľné detaily v celom obrazovom poli. Či snímate statické snímky alebo videosekvencie, tento plnoformátový objektív pre fotoaparáty mirrorless umožňuje fotografom zobraziť zaznamenávaný objekt s dych berúcou čistotou. Od klasických záberov hlavy s ramenami cez portréty zahŕňajúce okolité prostredie, intímne detaily až po veľké udalosti. Pokročilý optický výkon ob...

Samyang AF 85mm f/1.4 baj. Nikon F

Nový Full Frame objektív Samyang AF 85mm F1,4 F je špeciálne konštruovaný pre full frame zrkadlovky Nikon a ponúka vysokú svetelnosť f/1,4. Rýchly a kompaktný objektív 85mm má automatické zaostrovanie a plne spolupracuje so všetkými fotoaparátmi Nikon s bajonetom Nikon F.

Nikon HB-55 Slnečná clona

Nikon HB-55 je bajonetová vykrajovaná slnečná clona z pevného plástu určená pre profesionálny širouhlý objektív Nikon AF-S Nikkor 85mm f/1.4G.

Samyang AF 85 mm F/1.4 Nikon F

Samyang AF 85 mm F/1.4 EF je portrétny objektív s vysokou svetelnosťou určený pre full frame digitálnej zrkadlovky Canon EF a stal sa druhým objektívom s automatickým ostrením z radu AF objektívov Samyang pre bajonet Canon EF. Spoločnosť Samyang tak rozšírila rad svojich AF objektívov na celkových sedem. Optická konštrukcia sa skladá z 9 členov v 7 skupinách a zahŕňa 1 asférický člen. Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) redukuje nežiaduce záblesky a tiene. Tento objektív zaisťuje plynul...