Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nike rosh one damske 40 5

Nájdených:    7 produktov

Nike Victori One W Slide 40,5 EUR

Dámske šľapky Nike Victori One Slide sú mäkké, pohodlné a ľahké v klasickom designe. Široký polstrovaný penový popruh je mäkký a príjemný. Dezén podrážky zaisťuje trakciu aj na mokrom povrchu. Vyhrnutý horný okraj pásika, ktorý má hrubé a mäkké polstrovanie, zvyšuje pohodlie. Šľapky v atraktívnom dizajne Použitie: ako letná obuv i na používanie ako papuče (domáca obuv) Vyhrnutý horný okraj pásika zvyšuje pohodlie Dezén podrážky pre výbornú trakciu...

Šľapky NIKE Victori One Women's Print Brown Hnedá 40.5

Dámske šľapky NIKE Victori One Women's Print Brown. Poskytujú ľahké pohodlie ktoré sú vybavené novou, mäkšou penou. Konštrukcia so širokým remienkom a vyprofilovaná vložka sa postarajú o udržanie chodidla v správnej pozícii.

Šľapky NIKE Victori One Women's Slide Silver Strieborná 40.5

Dámske šľapky NIKE Victori One Women's Slide Silver. Poskytujú ľahký komfort, ktorý sa ľahko nosí, a je vybavený novou mäkšou a pohotovejšou penou. Tvarovaný vzor úchopu pomáha kolísať a držať nohu na mieste.

Šľapky NIKE Victori One Women's Slide Gold Zlatá 40.5

Dámske šľapky NIKE Victori One Women's Slide Gold. Poskytujú ľahký komfort, ktorý sa ľahko nosí, a je vybavený novou mäkšou a pohotovejšou penou. Tvarovaný vzor úchopu pomáha kolísať a držať nohu na mieste.

Šľapky NIKE Victori One Women's Slide White Biela 40.5

Dámske šľapky NIKE Victori One Women's Slide White. Poskytujú ľahký komfort, ktorý sa ľahko nosí, a je vybavený novou mäkšou a pohotovejšou penou. Tvarovaný vzor úchopu pomáha kolísať a držať nohu na mieste.

Šľapky NIKE Victori One Women's Slide Black Čierna 40.5

Dámske šľapky NIKE Victori One Women's Slide Black. Poskytujú ľahký komfort, ktorý sa ľahko nosí, a je vybavený novou mäkšou a pohotovejšou penou. Tvarovaný vzor úchopu pomáha kolísať a držať nohu na mieste.

Šľapky NIKE Victori One Women's Slide White/Gold Bielo-zlatá 40.5

Dámske šľapky NIKE Victori One Women's Slide White/Gold. Poskytujú ľahký komfort, ktorý sa ľahko nosí, a je vybavený novou mäkšou a pohotovejšou penou. Tvarovaný vzor úchopu pomáha kolísať a držať nohu na mieste.