Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Ngt plavaky na podberak net float

Nájdených:    4 produkty

NGT Plavák na Podberák Net Float

Plavák je veľmi vhodným a užitočným doplnkom k veľkým kaprovým podberákom Plavák zaistí ideálne ponorenie hlavy podberáku a zároveň dopomôže k ľahšiemu podoberaniu. Sedí na akýkoľvek kaprový podberák.

NGT Net Float (5060211912887)

Plavák NGT Net Float:Plavák NGT je veľmi užitočný doplnok ku kaprovým podberákom. Umožňuje jednoduché ponorenie hlavy podberáka pod hladinu a zároveň uľahčuje jej vytiahnutie späť. Je vhodný na akýkoľvek kaprový podberák a jeho rozmery predstavujú 6,5 × 21 cm.

Nash Plavák Na Podberák Double Net Float Large

Nové plaváky na podberák vo veľkostiach štandard a double. majú novo reflexné prúžky pre nočný rybolov. Sú vyrobené z úplne nových materiálov.

NGT 42" Camo Dual Float Net (5060382748285)

Podberáková hlava NGT 42" Camo Dual Float Net: NGT 42 Camo Dual Float Net je podberáková hlava, ktorá vyniká svojou šetrnosťou k rybám, a to vďaka jemnej kamuflážovej sieťovine. Sieť je veľmi ľahká, a to aj vtedy, keď je nasiaknutá vodou. Bočné strany siete disponujú veľkými okami. Na ramenách podberákovej hlavy sú integrované plaváky, ktoré zabezpečia dokonalé vyváženie a stabilitu na hladine. Zaiste oceníte veľmi jednoduchú manipuláciu pri zdolávaní a výpadoch ryby. Súčasťou je tiež či...