Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

New baby detsky zupan bunnies bezovy

Nájdených:    7 produktov

Detský župan New Baby Sovičky béžový

Detský župan New Baby Sovičky. Župan zdobí obrázok sovičiek, kapucňa a dve vrecká. Kapucňa chráni mokrú hlavičku pred chladom a mäkký, teplý materiál je ideálny pre citlivú detskú pokožku. Detský župan sa zaväzuje na šnúrky. Rozmer: dĺžka od ramienok cca 61 cm, obvod okolo hrudníka cca 80 cm, dĺžka rukáva cca 33 cm. Zloženie 100% polyester.Barva: BéžováVelikost: 98 (2-3 r)

Detský župan New Baby Sovičky béžový

Detský župan New Baby Sovičky. Župan zdobí obrázok sovičiek, kapucňa a dve vrecká. Kapucňa chráni mokrú hlavičku pred chladom a mäkký, teplý materiál je ideálny pre citlivú detskú pokožku. Detský župan sa zaväzuje na šnúrky. Rozmer: dĺžka od ramienok cca 68 cm, obvod okolo hrudníka cca 82 cm, dĺžka rukáva cca 35 cm. Zloženie 100% polyester.Barva: BéžováVelikost: 110 (4-5r)

Detský župan New Baby so sovičkami béžový stredný

Detský župan New Baby Sovičky béžový Detský župan New Baby Sovičky. Na župane je obrázok sovičiek, kapucňa a dve vrecká. Vhodný pre deti od 2 rokov

Detský župan New Baby so sovičkami béžový veľký

Detský župan New Baby Sovičky béžový Detský župan New Baby Sovičky. Na župane je obrázok sovičiek, kapucňa a dve vrecká. Vhodný pre deti od 4 rokov.