Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nevadent sonicka zubna kefka

Nájdených:    344 produktov

ETA Sonická zubná kefka Sonetic

Sonická zubná kefka Sonetic vám poskytne šetrnú, ale účinnú starostlivosť pomocou inovatívnej sonické technológie MOVE +, ktorá zuby a ďasná čistí rýchlosťou až 40 000 pohybov za minútu. Svoju efektivitou aj intenzitou kmitov tak prekoná manuálne čistenie bežnou kefkou a ako bonus ponúkne maximálne pohodlie. Unikátna technológia microBUBBLES navyše účinne čistí aj nečistoty v medzizubnom priestore, kam bežný kefka spravidla dosiahne len ťažko. Kefka Sonetic je pritom navrhnutý tiež pre starostl...

Blight Sonická LED zubná kefka

Blight Sonická LED zubná kefka Rozdiel spoznáte už po prvých pár sekundách. Vysokofrekvenčné stieranie efektívne odstraňuje zubný povlak a masíruje ďasná. 31 000 pohybov za minútu mechanicky rozruší p...

Vitammy harmony Sonická zubná kefka ružová

VITAMMY HARMONY Sonická zubná kefka, ružová Štíhla sonická zubná kefka Vitammy Harmony, ktorú si môžete vziať kamkoľvek so sebou.

GIOZoe Elektronická sonická zubná kefka Black

Elektronická sonická zubná kefka GIOZoe Black Sonická zubná kefka pre dospelých s 5-timi rôznymi nadstavcami vhodnými pre čistenie zubov, ďasien, jazyka a masáž či peeling tváre.

GIOZoe Elektronická sonická zubná kefka white

Elektronická sonická zubná kefka GIOZoe White Sonická zubná kefka pre dospelých s 5-timi rôznymi nadstavcami vhodnými pre čistenie zubov, ďasien, jazyka a masáž či peeling tváre.

Vitammy Harmony Sonická zubná kefka, čierna

VITAMMY HARMONY Sonická zubná kefka, čierna Jednoduchá a praktická. Ak potrebujete vycestovať z domu, nie je nič lepšie ako jednoduchý sonická zubná kefka, ktorý vám poskytne starostlivosť na akú ste pri čistení zubov zvyknutý.

VITAMMY ECHO Sonická zubná kefka, navy

VITAMMY ECHO Sonická zubná kefka, navy Vitammy Echo je sonická zubná kefka, ktorá sa odporúča každému, kto sa zaujíma o dôležitosť účinnej a systematickej ústnej hygieny. Najmä pre tých, ktorí hľadajú sonickú zubnú kefku s najľahšou manipuláciou.

VITAMMY ECHO Sonická zubná kefka, tyrkysová

VITAMMY ECHO Sonická zubná kefka, tyrkysová Vitammy Echo je sonická zubná kefka, ktorá sa odporúča každému, kto sa zaujíma o dôležitosť účinnej a systematickej ústnej hygieny. Najmä pre tých, ktorí hľadajú sonickú zubnú kefku s najľahšou manipuláciou.

Camry Sonická zubná kefka CR 2173

Sonická zubná kefka Camry CR 2173 Moderná sonická zubná kefka Camry CR2173 vám umožní rýchlo a efektívne zbaviť sa zubného povlaku zo zubov a navyše sa stará o stav vašich ďasien a slizníc. Poskytuje veľmi efektívnu ústnu hygienu.

VITAMMY Ruby Sonická zubná kefka, ružová

VITAMMY RUBY Sonická zubná kefka, ružová Malá prenosná zubná kefka Ruby čistí všetky miesta medzi zubami. S ochranným krytom, ktorý chráni kefu pred nečistotami.

ETA sónická zubná kefka 5707.90000

ETA sónická zubná kefka 5707.90000 Charakteristika ETA sónická zubná kefka 5707.90000: Sonická zubná kefka SONETIC, sonická technológia MOVE+ (až 40000 pohybov/min.), technológia microBUBBLES (účinne čistí aj medzizubný priestor), 2 minútový časovač s 30 sek. intervalmi, akumulátor 3,7 V Li-ion, 650 mAh, 4 režimy čistenia: intenzívny, šetrné čistenie zubov, bielenie, masážny, farebne odlíšené kefky s kvalitnými štetinami (DuPont), bezdrôtové (indukčné) nabíjanie, vodeodolné prevedenie IPx7, sve...

Depan Sonická zubná kefka elektrická 1ks

DEPAN SONICKA ZUBNA KEFKA ELEKTRICKA 1KS Elektrická sonická zubná kefka. Vďaka patentovanej sonickej technológii bielenia a zvláštnej hlavici kefky, ktorá jemne odstraňuje zubný kameň, sú zuby čistejšie a zdravšie. Rôzne režimy prevádzky prístroja umožnia prispôsobenie kefky individuálnym potrebám používateľa. Inteligentný systém časovania zaistí optimálny čas čistenia zubov.

Biotter WW Pulsar sonická zubná kefka

Biotter WW Pulsar sonická zubná kefka Kefka WW-Pulsar je kompaktný, vrtký a spoľahlivý zubnú kefku. Poskytne profesionálne a komplexné hygienu ústnej dutiny. Efektívne čistenie zubov a jazyka, belšie zuby, ľahšie odstránenie plaku, masáž ďasien.

ETA Sonetic Holiday Sonická zubná kefka

Sonický zubní kartáček Sonetic 4707 90000 Sonická zubná kefka ETA Sonetic Holiday 4707 90000 s cestovným puzdrom, UV Sanitizer, 3 režimy čistenia a extrémne dlhou výdržou.

Eta 7707.90000 sónická zubná kefka

7707.90000 sónická zubná kefka ETA Sonický zubní kartáček s chytrou aplikací v elegantním černém provedení s 5 režimy čištění a rychlostí až 40 000 pohybů / min.

Sencor Sonická zubná kefka SOC 3311BK

Zubná kefka SOC 3311BK zubná kefka SENCOR SOC 3311BK Elektrická zubná kefka. Dokáže odstrániť niekoľkonásobne lepšie zubný povlak ako pri bežnom vyčistení. Stará sa o zdravie vašich ďasien špeciálne nastaveným kmitaním.

Dr. Mayer sonická zubná kefka GTS2085

Dr. Mayer GST2085 HIGH END SONIC TOOTHBRUSH Ultra-tichá moderná sonická kefka s diamantovou čistiacou hlavicou je tým najlepším nástrojom pre Vašu dentálnu hygienu. Vylepšená dynamická sonická technológia s až 41 000 vibračnými cyklami za minútu, 5 režimov čistenia, dvojminútový časovač.

0708.90000 sonická zubná kefka ETA

Sonická zubná kefka AQUACARE, šetrný a účinný systém čistenia chrupu a medzizubných priestorov, vďaka silnému prúdu vody odstraňuje zubný povlak, nečistoty a baktérie z medzizubného priestoru a spod ďasien, ideálna na každodennú ústnu hygienu ako doplnok čistenia zubov, na čistenie implantátov, fixných strojčekov, mostíkov a koruniek, otočné čistiace hlavice o 360°, ultrajemný prietok vody (vodný paprsok 0,6 mm), prevádzkový tlak čerpadla: 2,7 - 6,2 bar (40 - 90 PSI), nádržka na vodu o objeme 1...

INNOGIO Elektrická sonická zubná kefka Yellow

Detský sonická zubná kefka. trojstranný, umožňuje 360 ​​° kontakt s detskými ďasnami a zúbky - čistí zúbky, chráni proti atrofiu ďasien - počet kmitov za minútu - 28.800 (režim I) / 30.000 (režimy II a III) - s priehľadným plastovým krytom - možno využiť ako téglik pre vypláchnutie ústnej dutiny či ako kryt pre - hygienické uschovanie kefky - veľmi jednoduchá obsluha - jednoduchým 1 tlačidlom - 3 rôzne režimy - s automatickým vypnutím po 2 minútach - ľahký (175 g), veľmi ľahko sa drží - dobíja...

INNOGIO Elektrická sonická zubná kefka Violet

Detský sonická zubná kefka. trojstranný, umožňuje 360 ​​° kontakt s detskými ďasnami a zúbky - čistí zúbky, chráni proti atrofiu ďasien - počet kmitov za minútu - 28.800 (režim I) / 30.000 (režimy II a III) - s priehľadným plastovým krytom - možno využiť ako téglik pre vypláchnutie ústnej dutiny či ako kryt pre - hygienické uschovanie kefky - veľmi jednoduchá obsluha - jednoduchým 1 tlačidlom - 3 rôzne režimy - s automatickým vypnutím po 2 minútach - ľahký (175 g), veľmi ľahko sa drží - dobíja...

TRUELIFE Sonická zubná kefka SonicBrush Compact

TrueLife SonicBrush Compact – Pretože zuby máte len jedny. Zdravé zuby a ďasná? Spoľahnite sa i vy na kefku s modernou sonickou technológiou TrueLife SonichBrush Compact. Vďaka jej starostlivosti získate žiarivý úsmev a nedáte šancu škodlivým baktériám. Hlava kefky kmitá vysokou frekvenciou a každým pohybom odstráni maximum zubného povlaku. Môžete vyberať zo 4 režimov čistenia. Batéria vydrží celých 30 dní. 4 režimy pre každodennú starostlivosť TrueLife SonicBrush Compact v sebe má 4 módy čis...

TRUELIFE Sonická zubná kefka SonicBrush Compact

TrueLife SonicBrush Compact – Pretože zuby máte len jedny. Zdravé zuby a ďasná? Spoľahnite sa i vy na kefku s modernou sonickou technológiou TrueLife SonichBrush Compact. Vďaka jej starostlivosti získate žiarivý úsmev a nedáte šancu škodlivým baktériám. Hlava kefky kmitá vysokou frekvenciou a každým pohybom odstráni maximum zubného povlaku. Môžete vyberať zo 4 režimov čistenia. Batéria vydrží celých 30 dní. 4 režimy pre každodennú starostlivosť TrueLife SonicBrush Compact v sebe má 4 módy čiste...

Magnet 3Pagen Sonická zubná kefka leopard

Špičkový dizajn, praktická a hygienicky zabalená! S touto elegantnou zubnou kefkou si môžete čistiť zuby kedykoľvek a kdekoľvek chcete - bez ohľadu na akékoľvek elektrické pripojenie. Výkonná a jemná s 20 000 vibráciami za minútu.

Magnet 3Pagen Sonická zubná kefka modrá

Špičkový dizajn, praktická a hygienicky zabalená! S touto elegantnou zubnou kefkou si môžete čistiť zuby kedykoľvek a kdekoľvek chcete - bez ohľadu na akékoľvek elektrické pripojenie. Výkonná a jemná s 20 000 vibráciami za minútu.

InnoGIO Elektrická detská sonická zubná kefka Pink

Elektrická sonická zubná kefka Pink Trojstranná detská sonická zubná kefka s krytom. Vhodné pre deti od cca 2 do 8 rokov.

InnoGIO Elektrická sonická detská zubná kefka Blue

Elektrická sonická zubná kefka Blue Trojstranná detská sonická zubná kefka s krytom. Vhodné pre deti od cca 2 do 8 rokov.

InnoGIO Elektrická detská sonická zubná kefka Yellow

Elektrická sonická zubná kefka Yellow Trojstranná detská sonická zubná kefka s krytom. Vhodné pre deti od cca 2 do 8 rokov.

InnoGIO Elektrická detská sonická zubná kefka Violet

Elektrická sonická zubná kefka Violet Trojstranná detská sonická zubná kefka s krytom. Vhodné pre deti od cca 2 do 8 rokov.

VITAMMY SMILE detská sonická zubná kefka, tuleň

VITAMMY SMILE detská sonická zubná kefka, tuleň, od 3 rokov Sonická zubná kefka VITAMMY SMILE je dokonalá kefka pre deti, ktorej nádherné farby a rozprávkové kresby vás budú motivovať ku každodennej hygiene. Vďaka sonickej technológii sa zubná kefka postará o zdravý úsmev každého dieťaťa. Záruka 2 roky.

DayNight Whitening Led Sonická zubná kefka 1ks

DayNight Whitening Led Sonická zubná kefka 1 ks Sonická zubná kefka s dvomi LED svetlami efektívne odstraňuje zubný povlak a nečistoty aj v ťažko dostupných medzizubných priestoroch.

InnoGIO Elektronická sonická zubná kefka GIOGiraffe ružová

InnoGIO Elektronická sonická zubná kefka GIOGiraffe ružová Sonická zubná kefka pre deti v podobe roztomilej žirafky podporujúce návyk správneho čistenia už od útleho veku. Od tejto chvíle budú deti čistenie zúbkov milovať.

InnoGIO Elektronická sonická zubná kefka GIOGiraffe modrá

InnoGIO Elektronická sonická zubná kefka GIOGiraffe modrá Sonická zubná kefka pre deti v podobe roztomilej žirafky podporujúce návyk správneho čistenia už od útleho veku. Od tejto chvíle budú deti čistenie zúbkov milovať.

Adler Sonická zubná kefka AD 2175 1ks

Sonická zubná kefka Adler AD 2175 Sonická zubná kefka Adler AD2175 vám umožní rýchlo a efektívne zbaviť sa zubného povlaku zo zubov a navyše sa stará o stav vašich ďasien a slizníc. Poskytuje veľmi efektívnu ústnu hygienu.

VITAMMY LUNA Sonická zubná kefka, farba ružová

VITAMMY LUNA sonická zubná kefka, farba ružová Malá a efektívna zubná kefka Luna čistí všetky medzery medzi zubami. Má 26 000 vibrácií za minútu a preto je čistenie s ňou veľmi efektívne. Je vodotesná. Stupeň vodotesnosti IPX6.

VITAMMY LUNA Sonická zubná kefka, farba tyrkysová

VITAMMY LUNA sonická zubná kefka, farba tyrkysová Malá a efektívna zubná kefka Luna čistí všetky medzery medzi zubami. Má 26 000 vibrácií za minútu a preto je čistenie s ňou veľmi efektívne. Je vodotesná. Stupeň vodotesnosti IPX6.

DayNight Sonická zubná kefka (Led Whitening Toothbrush)

Sonická zubná kefka s dvoma LED svetlami efektívne odstraňuje zubný povlak a nečistoty v ťažko dostupných medzizubných priestoroch. Jemné štetinky zubnej hlavice v kombinácii s 9800 vibračnými kmity za minútu sú 7x efektívnejšie ako bežný zubná kefka. Vďaka LED svetlu dosiahnete výrazne lepšie výsledky bielenie zubov. Kefka je napájaný AA batérií, ktorá je súčasťou balenia.

Curaprox Hydrosonic Easy sonická elektrická zubná kefka

Sonická elektrická zubná kefka Curaprox Hydrosonic Easy je charakteristická rýchlymi vibráciami štetín, ktoré zaisťujú šetrné, ale vysokoúčinné odstránenie zubného povlaku.Vlastnosti:zlepšuje zdravie ďasien

ETA Sonická zubná kefka Sonetic 4707 90000

Sonická kefka ETA Holiday dokáže vyvinúť až 31 000 pohybov za minútu, ktorými šetrne, ale dôkladne odstráni zubný povlak a baktérie z vašich zubov a ďasien. Vybrať si pritom môžete z 3 režimov čistenia. Pomocou tlačidla pohodlne prepnete na šetrný, štandardný alebo pulzačný režim. Sonická zubná kefka s nabíjacím cestovným puzdrom a UV Sanitizer je vďaka svojim kompaktným rozmerom ideálna na cesty. Režimy čistenia: režim C - štandardné intenzívny režim pre bežné čistenie zdravých zubov, rež...

Beper Sonická dobíjacie elektrická zubná kefka 40913

Sonička kefka dôkladne čistí zuby. Vďaka výmenným hlaviciam si môžete nastaviť spôsob čistenia, jemné alebo normálne čistenie. Prípadne si môžete zvoliť nástavec pre masáž ďasien.

Beper Sonická dobíjacia elektrická zubná kefka 40913

Beper Sonický dobíjecí elektrický zubní kartáček 40913 Sonická kefka dôkladne čistí zuby. Vďaka výmenným hlaviciam si môžete nastaviť spôsob čistenia, jemné alebo normálne čistenie. Prípadne si môžete zvoliť nadstavec na masáž ďasien.