Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Neutrogena tycinka na pery 4 8g

Nájdených:    15 produktov

Neutrogena balzam na pery SPF 4, 4,8g

Neutrogena na suché a popraskané pery Obsah Neutrogena balzam na pery: 4,8g Charakteristika Neutrogena balzam na pery: Neutrogena balzam na suché a popraskané pery SPF 4. Posiluje prirodzený ochranný film pokožky. Rýchla a dlhotrvajúca starostlivosť o suché pery citlivé na slnko. Použitie Neutrogena balzam na pery: Nanášajte viackrát denne.

Neutrogena balzam na pery SPF 20, 4,8g

Neutrogena na suché a popraskané pery Obsah Neutrogena balzam na pery: 4,8g Charakteristika Neutrogena balzam na pery: Neutrogena balzam na suché a popraskané pery SPF 20. Posiluje prirodzený ochranný film pokožky. Rýchla a dlhotrvajúca starostlivosť o suché pery citlivé na slnko. Použitie Neutrogena balzam na pery: Nanášajte viackrát denne.

Neutrogena Balzam na pery SPF4 4,8g 4.8 g

Balzám na rty SPF 4 v blistru (Lippen) 4,8 g Balzam na pery s vysokým obsahom glycerínu chráni vaše pery proti nepriaznivým vplyvom prostredia.

Neutrogena Balzam na pery SPF 20, 4,8g 4.8 g

NEUTROGENA NR Balzam na pery SPF 20 1x4,8 g Neutrogena sú výrobky s vysokým obsahom glycerínu. Aplikujú sa na pery a ruky. Pôsobí ako ochrana proti nepriaznivým vplyvom prostredia.

NEUTROGENA tyčinka na rty s blistrem SPF 4

NEUTROGENA® balzam na pery SPF 4 rýchla a dlhotrvajúci starostlivosť o suché pery citlivé na slnko, ktorý posilňuje prirodzený ochranný film pokožky.

Labello Barbie Classic Care tyčinka na pery 4,8g

Labello Barbie Classic Care tyčinka na pery 4,8g

Labello Barbie Classic Care tyčinka na pery 4,8g

Labello Barbie Classic Care tyčinka na pery 4,8g

Labello Classic tyčinka na pery 4,8 g

Labello starostlivosť o pery Obsah Labello balzám na pery: 4,8g Charakteristika Labello balzám na pery: obsahuje jojobový olej a prírodné bambucké maslo, napomáha hydratovať a upokojovať pokožku pier, podporuje prirodzený ochranný film pier a dodáva perám hebkosť a jemnosť. Príbalový leták Labello starostlivosť o pery

OLIVENÖL Olivová tyčinka na pery

OLIVENÖL Olivová tyčinka na pery Obsah OLIVENÖL Olivová tyčinka na pery 4,8g Charakteristika OLIVENÖL Olivová tyčinka na pery Optimálne chráni a ošetruje pery vďaka špeciálnej kombinácii účinných látok. Bez farbív a konzervačných látok, bez minerálnych olejov a voskov. Účinné látky: Špeciálna kombinácia za studena lisovaného olivového oleja z Toskánska, vitamín E, osviežujúci mätový olej a včelí vosk Zloženie: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis Seed Oil, Synthetic Beeswax, Hydrogenated Pa...

Eucerin Tyčinka na pery SPF15 Lip Aktiv 4,8 ml

Obsah Eucerin LIP AKTIV tyčinka na pery 4,8g Charakteristika Eucerin LIP AKTIV tyčinka na pery Tyčinka na pery vyživuje a chráni popraskané a dehydratované pery. S dexpantenolom a vitamínom E. Bez parfumácie. Použitie: Niekoľkokrát denne nanášajte v tenkej vrstve na pery.

Labello Balzam na pery HYDRO - HYDRATAČNÝ 4,8 g - Labello Hydro Care tyčinka na pery 4,8 g

Labello hydro care balzám na pery Obsah Labello hydro care: 1x4,8g Charakteristika Labello hydro care: Balzam na pery s UV ochranou. ľahká hydrofilná formulácia, rýchlo sa vstrebáva, vďaka jojobovému oleju a bambuckému maslu zanecháva pery hebké a vláčne. Príbalový leták Labello hydro care balzám na pery