Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nerf zombie nahradne sipky

Nájdených:    13 produktov

NERF Elite náhradné šípky 12ks, Hasbro NERF, W700025

Keď vám pri hre N-STRIKE ELITE dôjdu náboje, prehráte. Takže si poistite zásoby týmto balením 12 šípok N-STRIKE ELITE!

HASBRO - NERF DOOMLANDS Náhradné šípky 30ks B3190

Hasbro NERF DOOMLANDS Náhradné šípky 30ks B3190, výrobca Hasbro. Od nárazu asteroidu do Zeme uplynulo už 100 rokov a zo Zeme sa stala holá pustatina. V tej ti pomôžu prežiť pištole zo série DOOMLAND 2169. Náhradné šípky NERF Doomlands 30 kusov. Ak vám pri akcii alebo bitke dôjdu šípky, máte smolu. Prehráte. Preto sa poistite a zásobte sa radšej včas. Šípky možno použiť s akýmkoľvek produktom Nerf Doomlands a väčšinou originálnych produktov. Pre deti od 8 rokov...

NERF ACCUSTRIKE NAHRADNE SIPKY 12 KS /14C0162/

NERF NÁHRADNÉ ŠÍPKY . Súčasťou radu AccuStrike Series je aj balíček náhradných šípok, obsahujúce 12 ks Elite penových šípok pre väčšiu presnosť. Šípky sú kompatibilné s Nerf Elite pištoľami (predávajú sa samostatne).

NERF ACCUSTRIKE NAHRADNE SIPKY 24 KS /14C0163/

NERF NÁHRADNÉ ŠÍPKY . Súčasťou radu AccuStrike Series je aj balíček náhradných šípok, obsahujúci 24 ks Elite penových šípok pre väčšiu presnosť. Šípky sú kompatibilné s Nerf Elite pištoľami (predávajú sa samostatne).

NERF ELITE NAHRADNE SIPKY 30 KS /14A0351/

NERF ELITE NÁHRADNÉ ŠÍPKY . N-STRIKE agenti prehrajú, keď im dôjde munícia. S balením 30 šípok sa ti to nikdy nestane.

HASBRO - Nerf Accustrike náhradné šípky 12 ks

Součástí řady AccuStrike Series je i balíček náhradních šipek, obsahující 12 ks Elite pěnových šipek pro větší přesnost. Šipky jsou kompatibilní s Nerf Elite pistolemi (prodávají se samostatně).

HASBRO - Nerf Accustrike náhradné šípky 24 ks

Súčasťou radu AccuStrike Series je aj balíček náhradných šípok, obsahujúci 24 ks Elite penových šípok pre väčšiu presnosť. Šípky sú kompatibilné s Nerf Elite pištoľami (predávajú sa samostatne).

Hasbro Nerf Elite 2.0 náhradné šípky 20ks

Hasbro Nerf Elite 2.0 náhradné šípky 20ks Náhradné strely Nerf Elite 2.0 v počte 20 kusov. Ľahké penové šípky s vyššou presnosťou a dlhým dostrelom.Kompatibilné s Blaster Nerf Elite. Náboje Nerf Elite 2.0 sú vhodné pre deti od 8 rokov.

Hasbro Nerf Elite 2.0 náhradné šípky 50ks

Hasbro Nerf Elite 2.0 náhradné šípky 50ks Náhradné strely Nerf Elite 2.0 v počte 50 kusov. Ľahké penové šípky s vyššou presnosťou a dlhým dostrelom.Kompatibilné s Blaster Nerf Elite. Náboje Nerf Elite 2.0 sú vhodné pre deti od 8 rokov.

Nerf Ultra Sonic Screamers 20 náhradných šípok

Príslušenstvo k pištoli Nerf Nerf Ultra Sonic Screamers 20 náhradných šípok: Dobite svoj zásobník na maximum. Nerf Ultra Sonic Screamers sú unikátne šípky, ktoré vďaka technológii Aerofin a špeciálne upravenému hrotu vydávajú pri lete vzduchom charakteristický pískavý zvuk. Tieto revolučné šípky sú vyrobené z ľahkej peny Nerf Ultra a ich aerodynamický tvar zaručuje mimoriadne rýchlu a presnú dráhu doletu. Šípky Nerf Ultra Sonic Screamers sú kompatibilné iba s Blastro Nerf Ultra. Príslušenstv...

Nerf Elite 2.0 20 náhradných šípok

Príslušenstvo k pištoli Nerf Nerf Elite 2.0 20 náhradných šípok:Pri hrách s pištoľami Nerf sa môže často stať, že sa vám strela niekam zakotúľa, alebo sa dokonca aj stratí. Nemusíte však zúfať – s náhradnými nábojmi Nerf elite 2.0 môžete bojovať s naplno nabitým zásobníkom ďalej. Strely Nerf elite 2.0 boli špeciálne navrhnuté pre vyššiu presnosť a dlhý dostrel. Súprava obsahuje 20 kvalitných penových nábojov. Príslušenstvo Nerf elite 2.0 doplní chýbajúce strely tak, aby skvelá zábava s pišto...

Nerf Elite 2.0 50 náhradných šípok

Príslušenstvo k pištoli Nerf Nerf Elite 2.0 50 náhradných šípok:Pri hrách s pištoľami Nerf sa môže často stať, že sa vám strela niekam zakotúľa, alebo sa dokonca aj stratí. Nemusíte však zúfať – s náhradnými nábojmi Nerf elite 2.0 môžete bojovať s naplno nabitým zásobníkom ďalej. Strely Nerf elite 2.0 boli špeciálne navrhnuté pre vyššiu presnosť a dlhý dostrel. Súprava obsahuje 50 kvalitných penových nábojov. Príslušenstvo Nerf elite 2.0 doplní chýbajúce strely tak, aby skvelá zábava s pišto...

HASBRO - Doplnenie x 20

Nové šípky Elite! Toto náhradné balenie obsahuje 20 šípok Elite 2.0, ktoré sú navrhnuté pre väčšiu presnosť. Šípky sú kompatibilné s pištolami NERF Elite (predávajú sa samostatne).