Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nenarocnych rybky do akvaria

Nájdených:    3 produkty

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA HRAD TOMMI

Neoddeliteľnou súčasťou historicky zariadeného akvária bude tento starodávny hrad Tommi, ktorý budú milovať všetky rybky, túžiaci po dobrodružstve! Dekorácia bude písať každý deň iný príbeh vo vodách vášho akvária. Hodí sa do vody so slanou aj sladkou vodou a ako hrad vložíte do akvária, odporúčame ho umyť vlažnou vodou bez použitia umývacích prostriedkov. Celková veľkosť dekorácia do akvária hrad Tommi je 11 x 11 x 14,5 cm.

DEKORÁCIA DO AKVÁRIA ORAN(R)OVÁ RYBA NOBBY

Máte doma malého akvaristu? Potom mu urobte radosť touto krásnou dekoráciou do akvária v podobe oranžovej rybky Nobby. Dekorácie oživí akvárium a zároveň bude skvelým miestom pre hry malých rybičiek. Celková veľkosť dekorácie do akvária - oranžovej rybky Nobby je 8 x 6 x 6 cm. Pred vložením do akvária odporúčame dekoráciu umyť vlažnou vodou bez umývacích prostriedkov.

TETRA - SAFE START 100 ml

Ak hľadáte prostriedok pre okamžitú úpravu vody vo vašom akváriu pri jeho založení, potom vyberte prostriedok Tetra SafeStart. Ten vytvára biologicky aktívne prostredie a tak umožňuje okamžite nasadiť rybky do novo zriadeného akvária. Obsahuje špeciálne vypestované, živé nitrifikačné baktérie, ktoré podstatne znižujú škodlivý amoniak a dusitan v nádržiach. Použitie: Vodu ošetrite 6 ml prípravku SafeStart na 10 litrov vody. Ideálne v kombinácii s Tetra AquaSafe, ktorý vďaka formulu BioExtract do...