Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nba live 16 xbox one

Nájdených:    4 produkty

NBA Live 18 XBOX ONE

NBA LIVE 18 je všetko o ovládaní hráča, kde sa zručnosti stretávajú so štýlom. Každý výsledok je založený na krokoch, ktoré vykonávate, s mechanikami, ktoré robia každú voľbu a zručnosť viac dôležité než kedykoľvek predtým. The One: Úplne nová a dynamická kariéra. Vytvorte si svoju individuálnu identitu pre hráča a stanete... .

NBA Live 14 XBOX ONE

Poháňaný novým EA Sports IGNITE enginom, NBA 14 ponúka unikátnu kontrolu nad ihriskom. S využitím novej technológie BounceTek, NBA Live 14 ponúka revolučný nový systém driblovania s využitím reálnej fyziky. Či už je to crossover Rickyho Rubia, alebo Kyrie Irvingov devastujúci dribling pomedzi nohy, súboje jeden na jedného naberajú úplne... .

NBA Live 19 XBOX ONE

Nová grafika a možnosti animácie s autentickými pohybmi a rýchlosťou. Nové sekvencie a štýly pretvárajú pohyby a maniere hráčov. Autentickosť pri hádzaní košov z diaľky, driblovaní, agresívnej obrane a reakciách po pískaní faulov. Vylepšené možnosti hre jedného proti jednému. Ovládanie lopty a získavanie možností pri chybách protihráčov. Využite agresívne pohyby a... .

Thrustmaster GP XID Pro ovládač PC čierna, oranžová

Gamepad GP XID PRO pre PC: Plug & Play a maximálna presnosť Štandard XInput (Xid) integrovaný do gamepadu Plug & Play: pripojte sa a začnite - nevyžaduje sa žiadna ďalšia inštalácia Okamžité rozpoznanie ako gamepad pre Xbox v systéme Windows®: všetky tlačidlá a osi sú priradené k zodpovedajúcim funkciám a akciám v hre - žiadne ďalšie nastavenie Tenký dizajn v ergonomickom štýle Xbox One zaisťuje optimálne a pohodlné uchopenie a rýchly prístup ku všetkým funkciám Ľavá mini páčka vľavo hor...