Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Navod na obsluhu dietata

Nájdených:    1640 produktov

Návod na obsluhu dieťaťa

Má právo plakať, neposlúchať, klamať, vyvádzať. Vy ho máte s láskou usmerňovať a dopriať mu, aby sa učilo spoznávať hranice.

Návod na obsluhu dieťaťa - Renáta Názlerová

Má právo plakať, neposlúchať, klamať, vyvádzať. Vy ho máte s láskou usmerňovať a dopriať mu, aby sa učilo spoznávať hranice. Zdravo motivačný román o rodičoch, deťoch a večnom spojení medzi nimi, ktoré nikdy nevyprchá, nadväzuje na autorkin predchádzajúci, mimoriadne úspešný román Návod na obsluhu lásky. Aj tentoraz autorka predstavuje príbehy slovenských rodín, ktorým na malý moment do života vstupuje psychologička Tamara Koch, aby im ukázala, aký dôležitý je v živote nadhľad, ktorý prináša vi...

Návod na obsluhu šéfa - Renáta Názlerová

Ak však túžite po naplnenom živote, mali by ste zvládať všetky vzťahové nástrahy, nielen konfliktné situácie. V románe Návod na obsluhu šéfa vám psychologička a terapeutka Tamara Koch predstaví niekoľko prípadov zo svojej praxe, v ktorých sa muži i ženy dopúšťali osudových omylov a tým si úspešne hádzali polená pod nohy. Tí, ktorí jej radám načúvali, našli spôsob, ako sa dostať z problémov. No vy sa môžete poučiť aj z príbehov, kde si ľudia postavili hlavu a išli si svojou cestou-necestou. Viac...

Bábätko - návod na obsluhu - Louis Borgenicht, Joe Borgenic

Cprees Mimino Návod na obsluhu Kniha, ktoré môže byť výborným pomocníkom pre rodičov starajúca o dieťatko v prvom roku jeho života. Kniha je podoná humorným spôsobom, ale s užitočnými radami ako dieťatko prebaliť, umyť, ošetriť. Ako zabezpečiť domácnosť, aby bolo okolie pre dieťatko bezpečné, ako ho zabezpečiť v čase choroby, kedy ísť k lekárovi, čím a kedy ho kŕmiť. Kniha je vyhotovená Louisom Borgenicht a Joe Borgenicht, ktorí ako otec a syn a zároveň ako dva...

Bábätko - návod na používanie - Joe Borgenicht, Louis Borgenicht

Seriózna publikácia určená rodičom malého dieťaťa, napísaná však so značnou dávkou svojrázneho humoru. Design a ilustrácie napohľad evokujú technickú príručku nadšeného domáceho majstra, autorom rád je ale detský lekár, a týkajú sa kompletnej starostlivosti o dojča - prebaľovanie, kŕmenie, manipulácia s deťaťom, kúpanie, uspávanie, čo robiť pri chorobe, sledovanie zdravého vývoja a veľa ďalších praktických rád.

Návod na prežitie pre bejby ( nové vyd.) - Bukovský Igor

- Reprezentatívna kniha na denné čítanie – a hodnotný dar pre každú mladú rodinu s dieťaťom - Špeciálne určená 1) rodičom detí od narodenia do 6 rokov, 2) rodičom, ktorí tehotenstvo ešte iba plánujú a 3) starým rodičom a ostatným príbuzným malých detí Táto kniha nadväzuje na veľmi úspešný autorov titul Návod na prežitie pre muža, ktorého sa na Slovensku a v Českej republike od roku 2006 predalo spolu viac ako 65 tisíc kusov a dvakrát získal cenu Platinová kniha. Text je rozdelený do piatich ...

Woman secret "Girl or Boy" test na určenie pohlavia dieťaťa

Woman secret test na pohlavie dieťaťa Obsah Woman secret test na pohlavie dieťaťa: testovacia kazeta kvapkadlo na odobratie vzorky moču nádobka na vzorku moču Charakteristika Woman secret test na pohlavie dieťaťa: Ste tehotná a radi by ste rýchlo vedeli pohlavie Vášho bábätka? Máme tu pre Vás jednokrokový test, ktorý určí pohlavie dieťaťa Woman secret "Girl or Boy". Ako funguje testu na určenie pohlavia dieťaťa? Reakcia nastáva, keď sa chemická zlúčenina rozpustí a zmieša s molekulami rozpust...

CANPOL BABIES Retiazka na cumlík Lienka - červená

Retiazka obsahuje praktický klip, ktorý umožňuje pevné a stabilné pripevnenie k odevu dieťaťa a chráni cumlík pred ušpinením alebo stratou. Návod na obsluhu: Udržujte v čistote. Pred prvým použitím a ďalej príležitostne umyte retiazku v teplej vode a opláchnite. Neprevárajte. Uchovávajte na čistom mieste. Retiazku pripevňujte iba na odev dieťaťa. Zodpovedá požiadavkám: EN 12586

Káblový zámok pre notebooky, kódový Hama N/A 00054106

- 1 „prenosný" zámok netbookov - 1 návod na obsluhu

Náhradné sklo N/A Schuch priehľadná

Vhodné náhradné sklo pre LED svietidlo odolné proti vlhkosti z polyesteru (položka č. 1991987) Tento text bol preložený strojovo. Náhradné sklo · Návod na obsluhu.

LED lampička na nočný stolík Heitronic Berta 27745, 1.5 W, N/A, strieborná

Teplá biela LED·Otočné pomocou pružného ramena·Integrovaný hlavný vypínač v hlave žiarovky·Tento text bol preložený strojovo. LED nočné svetlo · Pripojovacia zástrčka · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu.

LED nástenné svetlo Bolzano 579209, 1 W, N/A, striebornosivá

LED nástenné svetlo · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED svetelná reťaz s motívom Polarlite guľa, vnútorné LBA-01-005, na batérie, N/A, 4.5 m

16 teplých bielych LED diód·Napájanie na batérie·Tento text bol preložený strojovo. Vhodné batérie objednávajte osobitne. Dekoratívna svetelná reťaz · Návod na obsluhu.

LED stropné svietidlo Nordlux Trenton 47856101, 23 W, N/A, biela

Neutrálna biela LED·Tento text bol preložený strojovo. LED stropné svetlo · Návod na obsluhu.

LED svetelná reťaz s motívom Polarlite guľa, vnútorné 1170821, na batérie, N/A, 4.5 m

16 teplých bielych LED diód·Napájanie na batérie·Tento text bol preložený strojovo. Batérie objednávajte, prosím, samostatne. Tento výrobok nie je vhodný na osvetlenie miestností, ale používa sa na dekoratívne osvetlenie. LED ozdobné gule rozprávkové svetlá · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 6 W N/A Nordlux Norma 77611010 antracitová

LED vonkajšie nástenné svetlo · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED vonkajšie osvetlenie Opple EcoMax 140060745, 10 W, N/A, biela

Teplá biela LED·Otočné·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie bodové svetlo · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie osvetlenie Opple EcoMax 140055441, 10 W, N/A, čierna

Neutrálna biela LED·Otočné·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie bodové svetlo · Návod na obsluhu.

LED závesné osvetlenie Brilliant Frizzante G93423/15, 15 W, N/A, chróm

Závesné LED svietidlo · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED závesné osvetlenie Brilliant Frizzante G93424/15, 20 W, N/A, chróm

Závesné LED svietidlo · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED vonkajšie osvetlenie Megatron MT69070, 10 W, N/A, čierna

RGBW LED·Stmievateľné·Nastaviteľná svetlá farba·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie bodové svetlo · IR diaľkové ovládanie · Návod na obsluhu.

LED stropné svietidlo Brilliant Ariella G96965/05, 48 W, N/A, biela, chróm

LED stropné svetlo · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED stropné svietidlo Brilliant Ariella G96964/05, 24 W, N/A, biela, chróm

LED stropné svetlo · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie N/A LEDVANCE ENDURA® STYLE WALL L 4058075214132 tmavosivá

LED vonkajšie nástenné svetlo · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED panel Denia, 18 W, N/A, striebornosivá

180 teplých bielych LED diód·S LED ovládačom·Vč. Montážny materiál·Tento text bol preložený strojovo. LED panel · LED driver · 4 x oceľový kábel · 4 x montážna sada · 5 x sťahovacie pásky · Návod na obsluhu

Stojanová LED lampa Maul MAULsphere 26 W N/A čierna (matná)

56 teplých bielych LED diód·Emisie svetla nahor·S vypínačom·Tento text bol preložený strojovo. LED svetlomety · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie osvetlenie Megatron ispot® Mini MT69060, 10 W, N/A, čierna

Neutrálna biela LED·otočný·Možná montáž na stenu·Tento text bol preložený strojovo. Vonkajšie LED svetlomety · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie osvetlenie Megatron ispot® MT69032, 20 W, N/A, čierna, strieborná

Neutrálna biela LED·So stojanom a rukoväťou·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie bodové svetlo · Návod na obsluhu.

Vonkajšie osvetlenie 6 W N/A Brilliant Hanni G96230/06 čierna

2-plameň; vyžarovanie svetla zhora a zdola; vč. Svietidla·Tento text bol preložený strojovo. Vonkajšie nástenné svetlo · Osvetlenie · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu.

Nabíjačka na okrúhle akumulátory Energizer Maxi Charger

táto nabíjačka so 4 kvalitnými akumulátormi typu AA je veľmi kompaktná a priestorovo nenáročná. Vypínací časovač nabíjania sa sám vypne v momente, keď sú akumulátory už plnno nabité. Vrátane 4 akumulátorov NiMH AA 2300 mAh·Vypínanie pomocou časovača Nabíjačka · 4 akumulátory NiMH AA 2300 mAh · Návod na obsluhu.

LED stropné svietidlo Brilliant Numbers G90236/13, 22.5 W, N/A, nerezová oceľ

LED stropné svetlo · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 6 W N/A Nordlux Nene 872723 antracitová

Teplá biela LED·Svetelná emisia zhora a zdola·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · Návod na obsluhu.

CANPOL BABIES - Retiazka na cumlík Toys - ružová

Retiazka obsahuje praktický klip, ktorý umožňuje pevné a stabilné pripevnenie k odevu dieťaťa a chráni cumlík pred ušpinením alebo stratou.Návod na použitie:Udržujte v čistote. Pred prvým použitím a ďalej príležitostne umyte retiazku v teplej vode a opláchnite. Nevyvárajte. Uchovávajte na čistom mieste. Retiazku pripevňujte len na odev dieťaťa.

CANPOL BABIES Retiazka na cumlík Toys - ružová

Retiazka obsahuje praktický klip, ktorý umožňuje pevné a stabilné pripevnenie k odevu dieťaťa a chráni cumlík pred ušpinením alebo stratou. Návod na použitie: Udržujte v čistote. Pred prvým použitím a ďalej príležitostne umyte retiazku v teplej vode a opláchnite. Nevyvárajte. Uchovávajte na čistom mieste. Retiazku pripevňujte len na odev dieťaťa.

CANPOL BABIES Retiazka na cumlík Toys - modrá

Retiazka obsahuje praktický klip, ktorý umožňuje pevné a stabilné pripevnenie k odevu dieťaťa a chráni cumlík pred ušpinením alebo stratou. Návod na použitie: Udržujte v čistote. Pred prvým použitím a ďalej príležitostne umyte retiazku v teplej vode a opláchnite. Nevyvárajte. Uchovávajte na čistom mieste. Retiazku pripevňujte len na odev dieťaťa.

CANPOL BABIES Retiazka na cumlík Toys - ružová

Retiazka obsahuje praktický klip, ktorý umožňuje pevné a stabilné pripevnenie k odevu dieťaťa a chráni cumlík pred ušpinením alebo stratou. Návod na použitie: Udržujte v čistote. Pred prvým použitím a ďalej príležitostne umyte retiazku v teplej vode a opláchnite. Nevyvárajte. Uchovávajte na čistom mieste. Retiazku pripevňujte len na odev dieťaťa.

LED panel V-TAC VT-6262 6471, 29 W, N/A, biela

Neutrálna biela LED·Malá hĺbka inštalácie·Vhodná náhrada za mriežkové svetlo·Tento text bol preložený strojovo. LED panel · Návod na obsluhu.

LED nástenné svetlo Renkforce Redondo WLE-1932, 4 W, N/A, biela

Teplá biela LED·Nepriame vyžarovanie svetla·Tento text bol preložený strojovo. LED nástenné svetlo · 2 x skrutky · imbusový kľúč · návod na obsluhu.

LED vonkajšia stojaca lampa Nordlux Avon 84128003, 3 W, N/A, čierna

Teplá biela LED·Nepriame vyžarovanie svetla·Svetelná emisia smerom dole·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie stojace svetlo · Návod na obsluhu.

Vonkajšie LED solárna svetelná reťaz N/A Heitronic 35350 8 m

12 neutrálnych bielych LED·S súmrakovým senzorom·Čas horenia max.: 6 h·Tento text bol preložený strojovo. Solárny ľahký reťazec · Zemné hroty · Solárny panel · Návod na obsluhu.