Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Navod na obsluhu a udrzbu

Nájdených:    1592 produktov

Návod na obsluhu dieťaťa

Má právo plakať, neposlúchať, klamať, vyvádzať. Vy ho máte s láskou usmerňovať a dopriať mu, aby sa učilo spoznávať hranice.

Návod na obsluhu lásky

Láska dokáže vyniesť do výšin, ale vie dať človeku aj poriadne zabrať. Je povznášajúca a úžasná, vie primať k hrdinským činom, ale aj k páchaniu rôznych hlúpostí.

Návod na obsluhu šéfa - Renáta Názlerová

Ak však túžite po naplnenom živote, mali by ste zvládať všetky vzťahové nástrahy, nielen konfliktné situácie. V románe Návod na obsluhu šéfa vám psychologička a terapeutka Tamara Koch predstaví niekoľko prípadov zo svojej praxe, v ktorých sa muži i ženy dopúšťali osudových omylov a tým si úspešne hádzali polená pod nohy. Tí, ktorí jej radám načúvali, našli spôsob, ako sa dostať z problémov. No vy sa môžete poučiť aj z príbehov, kde si ľudia postavili hlavu a išli si svojou cestou-necestou. Viac...

Návod na obsluhu dieťaťa - Renáta Názlerová

Má právo plakať, neposlúchať, klamať, vyvádzať. Vy ho máte s láskou usmerňovať a dopriať mu, aby sa učilo spoznávať hranice. Zdravo motivačný román o rodičoch, deťoch a večnom spojení medzi nimi, ktoré nikdy nevyprchá, nadväzuje na autorkin predchádzajúci, mimoriadne úspešný román Návod na obsluhu lásky. Aj tentoraz autorka predstavuje príbehy slovenských rodín, ktorým na malý moment do života vstupuje psychologička Tamara Koch, aby im ukázala, aký dôležitý je v živote nadhľad, ktorý prináša vi...

Návod na obsluhu lásky - Renáta Názlerová

Láska dokáže vyniesť do výšin, ale vie dať človeku aj poriadne zabrať. Je povznášajúca a úžasná, vie primať k hrdinským činom, ale aj k páchaniu rôznych hlúpostí. Dokáže liečiť a napĺňať, ale je aj komplikovaná a vie ublížiť. Psychologička a terapeutka Tamara Koch vám porozpráva, ako pomáha iným zvládnuť ich srdcové eskapády. Jej prístupy sú nekonvenčné, postoje prekvapujúce, rady a postrehy vtipné. Zároveň však rieši vlastný komplikovaný ľúbostný trojuholník. Zdá sa, že niekedy je ľahšie radiť...

Bábätko - návod na obsluhu - Louis Borgenicht, Joe Borgenic

Cprees Mimino Návod na obsluhu Kniha, ktoré môže byť výborným pomocníkom pre rodičov starajúca o dieťatko v prvom roku jeho života. Kniha je podoná humorným spôsobom, ale s užitočnými radami ako dieťatko prebaliť, umyť, ošetriť. Ako zabezpečiť domácnosť, aby bolo okolie pre dieťatko bezpečné, ako ho zabezpečiť v čase choroby, kedy ísť k lekárovi, čím a kedy ho kŕmiť. Kniha je vyhotovená Louisom Borgenicht a Joe Borgenicht, ktorí ako otec a syn a zároveň ako dva...

Bábätko - návod na obsluhu - Louis Borgenicht, Joe Borgenic

Cprees Mimino Návod na obsluhu Kniha, ktoré môže byť výborným pomocníkom pre rodičov starajúca o dieťatko v prvom roku jeho života. Kniha je podoná humorným spôsobom, ale s užitočnými radami ako dieťatko prebaliť, umyť, ošetriť. Ako zabezpečiť domácnosť, aby bolo okolie pre dieťatko bezpečné, ako ho zabezpečiť v čase choroby, kedy ísť k lekárovi, čím a kedy ho kŕmiť. Kniha je vyhotovená Louisom Borgenicht a Joe Borgenicht, ktorí ako otec a syn a zároveň ako dva...

Kompletní návod k vytvoření ekozahrady a rodového statku

Kniha čtivou a zábavnou formou vysvětlí základní pravidla fungování přírody, při jejichž dodržení je velmi snadné vytvářet krásné jedlé a přírodní zahrady, které vyžadují minimální údržbu a majiteli přinesou maximální užitek. Metody zde popsané jsou aplikovatelné na libovolně malý či velký prostor.

Káblový zámok pre notebooky, kódový Hama N/A 00054106

- 1 „prenosný" zámok netbookov - 1 návod na obsluhu

LED panel Denia, 18 W, N/A, striebornosivá

180 teplých bielych LED diód·S LED ovládačom·Vč. Montážny materiál·Tento text bol preložený strojovo. LED panel · LED driver · 4 x oceľový kábel · 4 x montážna sada · 5 x sťahovacie pásky · Návod na obsluhu

LED stropné svietidlo Nordlux Trenton 47856101, 23 W, N/A, biela

Neutrálna biela LED·Tento text bol preložený strojovo. LED stropné svetlo · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 6 W N/A Nordlux Norma 77611010 antracitová

LED vonkajšie nástenné svetlo · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 6 W N/A Konstsmide 7911-310 striebornosivá

LED vonkajšie nástenné svetlo · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED závesné osvetlenie Brilliant Frizzante G93423/15, 15 W, N/A, chróm

Závesné LED svietidlo · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED závesné osvetlenie Brilliant Frizzante G93424/15, 20 W, N/A, chróm

Závesné LED svietidlo · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

Vonkajšie osvetlenie 6 W N/A Brilliant Hanni G96230/06 čierna

2-plameň; vyžarovanie svetla zhora a zdola; vč. Svietidla·Tento text bol preložený strojovo. Vonkajšie nástenné svetlo · Osvetlenie · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu.

LED stropné svietidlo Brilliant Ariella G96965/05, 48 W, N/A, biela, chróm

LED stropné svetlo · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED stropné svietidlo Brilliant Ariella G96964/05, 24 W, N/A, biela, chróm

LED stropné svetlo · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 6 W N/A Nordlux Nene 872723 antracitová

Teplá biela LED·Svetelná emisia zhora a zdola·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie N/A LEDVANCE ENDURA® STYLE WALL L 4058075214132 tmavosivá

LED vonkajšie nástenné svetlo · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED panel V-TAC VT-6262 6471, 29 W, N/A, biela

Neutrálna biela LED·Malá hĺbka inštalácie·Vhodná náhrada za mriežkové svetlo·Tento text bol preložený strojovo. LED panel · Návod na obsluhu.

Skener negatívov, Reflecta x10-Scan, N/A

So skenovaním reflecta x10 môžu byť diapozitívy a negatívy digitalizované v žiadnom momente. 14-megapixelový snímač CMOS zaisťuje najvyššiu kvalitu obrazu a umožňuje krátke doby skenovania kratšie ako dve sekundy. Skener má 8,9 cm LCD monitor a umožňuje tak pohodlné prezeranie a výber záznamov. Zábery sa ukladajú ako súbory JPEG priamo na SD kartu. Dodávaný televízny kábel umožňuje aj prehrávanie na televízoroch. To znamená, že zrkadlo Xa-Scan ako samostatné zariadenie je úplne nezávislé na poč...

LED stropné svietidlo Brilliant Numbers G90236/13, 22.5 W, N/A, nerezová oceľ

LED stropné svetlo · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 5 W N/A Konstsmide Benu 440-320 oceľová

Teplá biela LED·Stmievateľné·Vč. Montážny materiál·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 5 W N/A Konstsmide 7950-370 Rovigo antracitová

Teplé biele LED diódy·Nepriame vyžarovanie svetla·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 8 W N/A Konstsmide Vega 564-750 čierna

4 teplé biele LED diódy·Stmievateľné·Ručne vyrobené v EÚ·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · Návod na obsluhu.

Žiarovka vonkajšie stojanové osvetlenie Konstsmide Modena 7311-320, E27, 60 W, N/A, strieborná

Svietidlo objednajte, prosím, samostatne. Vonkajšie podlahové svietidlo · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 6 W N/A Konstsmide Pescara 7988-250 biela

Teplá biela LED·Svetelná emisia smerom hore a dole·Nepriame vyžarovanie svetla·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 12 W N/A Konstsmide Monza 7858-370 antracitová

2 teplé biele LED·Nastaviteľná emisia svetla·Emisia svetla nad a pod·Tento text bol preložený strojovo. Vonkajšie nástenné svietidlo LED · Nástenná konzola · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 4 W N/A Konstsmide Chieri 7862-750 čierna

14 teplých bielych LED diód·Skrinka na povrch a pod omietku·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · nástenná a podomietková skrinka · návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 3 W N/A Konstsmide Monza 7900-310 hliník

Teplá biela LED dióda. Nepriame vyžarovanie svetla. Trieda ochrany: IP44·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 5 W N/A Konstsmide Monza 7932-310 hliník

Teplá biela LED dióda. Nepriame vyžarovanie svetla. Trieda ochrany: IP54·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · Návod na obsluhu. Tento text bol preložený strojovo.

LED stropné svietidlo Nordlux Melo 77656001, 9 W, Vonkajší Ø 28 cm, N/A, biela

Teplá biela LED·Tento text bol preložený strojovo. LED stropné svetlo · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 13 W N/A LEDVANCE ENDURA® STYLE ELLIPSE L 4058075205079 tmavosivá

Teplá biela LED·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 8 W N/A Konstsmide 7944-370 7944-370 antracitová

Teplá biela LED·Nepriame vyžarovanie svetla·Tento text bol preložený strojovo. Vonkajšie LED nástenné svetlo · Zabudovaný LED ovládač · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 7.98 W N/A Konstsmide Chieri 7853-250 biela

6 teplých bielych LED diód·Svetelná emisia zhora a zdola·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 8 W N/A LEDVANCE ENDURA® STYLE SPHERE L 4058075216624 tmavosivá

Teplá biela LED·Otočné·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 6 W N/A LEDVANCE ENDURA® STYLE HEMISPHERE L 4058075216655 tmavosivá

Teplá biela LED·Otočné·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · Inštalačný materiál · Návod na obsluhu.

LED stropné svietidlo WOFI Anesa 9293.04.01.8000, 20.5 W, N/A, chróm

Teplá biela LED s kryštálovými aplikáciami·Tento text bol preložený strojovo. LED stropné svetlo · materiál na montáž · Návod na obsluhu.

LED vonkajšie nástenné osvetlenie 9 W N/A Konstsmide Monza 7855-370 antracitová

2 teplé biele LED diódy·Svetelná emisia zhora a zdola·Môže byť použitý ako lampa s číslom domu·Tento text bol preložený strojovo. LED vonkajšie nástenné svetlo · 3 číselné bloky (0-9 čierne) · Nástenná konzola · Návod na obsluhu.