Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nausnice zlate kruhy

Nájdených:    31 produktov

Zlaté náušnice DENICE - kruhy

Vďaka svojmu tvaru nikdy nezostarnú, vždy budú strážkyňami elegancie a každú ženu premenia na očarujúcu dámu. Veľmi pekné dámske náušnice kruhy sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata. Náušnice majú kruhový tvar s povrchovou úpravou vysokým leštením. Priemer náušníc je 25 mm a ich šírka je 2 mm. Zapínanie je klasické zacvakávacie pre bezpečné a pohodlné nosenie.

Zlaté náušnice CAINE - kruhy

Elegancia a klasika, ktorá nikdy neomrzí. Náušnice sú zdobené gravírom a úprava zlata je vo vysokom lesku. Zlaté náušnice CAINE v tvare elegantného kruhu, univerzálne spoločníčky, ktoré by Vám nemali chýbať. Pre pohodlnú manipuláciu a nosenie je zapínanie s francúzskym patentom na uzatváranie.

Zlaté náušnice EUBHA - kruhy

Nádherné zlaté náušnice EUBHA sú vyrobené z kombinovaného vysoko lešteného 14 karátového žltého a bieleho zlata. Náušnice sú oválneho tvaru a tvorí ich rafinovaná stočená línia, na ktorej sa strieda žlté a biele zlato s jemným gravírom. Tieto náušnice svojím typickým ženským tvarom zdôraznia Vašu ženskosť a krásu. Klasické zacvakávacie zapínanie umožní bezpečné a spoľahlivé nosenie. Priemer kruhu je 17 mm a šírka 3 mm.

Zlaté náušnice ARICIA - kruhy

Ak sa radíte medzi osoby, ktoré majú radi jednoduchosť, potom sú kruhové náušnice tým správnym šperkom pre Vás. Pokiaľ máte radi nenápadný štýl a hladký povrch s vysokým leskom, sú tieto náušnice správnou voľbou, ktorú oceníte. Náušnice sú vyrobené zo 14 karátového zlata vo vysokom lesku. Vďaka zapínaniu, ktoré je zasúvacie sa eliminovali všetky zbytočné výbežky. Priemer kruhov je 23 mm a šírka náušnice je 1 mm.

Zlaté náušnice ARGI - kruhy

Ak sa radíte medzi osoby, ktoré majú radi jednoduchosť, potom sú kruhové náušnice tým správnym šperkom pre Vás. Pokiaľ máte radi nenápadný štýl a hladký povrch s vysokým leskom, sú tieto náušnice správnou voľbou, ktorú oceníte. Náušnice sú vyrobené zo 14 karátového zlata vo vysokom lesku. Vďaka zapínaniu, ktoré je zasúvacie sa eliminovali všetky zbytočné výbežky. Priemer kruhov je 23 mm a šírka náušnice je 1 mm.

Zlaté náušnice - MALÉ KRUHY

Krásne jednoduché kruhové náušnice zo žltého zlata s kĺbovým patentom na uzatváranie sú perfektným darom pre dámy, ktoré milujú klasiku. Potešte vašu milovanú polovičku týmto elegantným šperkom, s ktorým sa bude vždy cítiť perfektne.

Zlaté náušnice FANIE - kruhy

Dámske náušnice FANIE sú vyrobené z kombinovaného 14 karátového zlata. Sú nádherné a elegantné, s nimi budete žiariť ako ony samé. Majú kruhový tvar tvorený z dvoch navzájom točených prepletených línii z bieleho a žltého zlata, ktorý povrch je upravený vysoký leštením. Použité zapínanie je zacvakávacie pre bezpečné a pohodlné nosenie. Priemer kruhu je 25 mm a ich šírka je 1 mm.

Zlaté dievčenské náušnice kruhy HEART

Zlaté dievčenské náušnice kruhy so srdcom vďaka svojmu typickému ženskému tvaru nikdy nezostanú bez povšimnutia. Sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata s úpravou vysokého lesku, ozvláštnené ozdobou v prednej časti náušnice v tvare srdca vyplneného čírym zirkónom. Majú zacvakávacie zapínanie pre bezpečné a pohodlné nosenie. Šírka náušníc je 1 mm a ich priemer je 13 mm.

Zlaté náušnice DELLA - stredné kruhy

Obľúbené klasické náušnice kruhy DELLA sú vyrobené zo žltého štrnásť karátového zlata. Náušnice majú kruhový tvar s okrúhlym prierezom, kde povrchová úprava je s vysokým leskom. Priemer kruhov je 30 mm a ich šírka je 2 mm. Použité zapínanie náušníc je zacvakávacie pre bezpečné a pohodlné nosenie.

Zlaté náušnice FREJA - malé kruhy

Jednoduché a krásne náušnice v tvare kruhu sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata. Náušnice majú hladký povrch s úpravou vysokého lesku. Tento typ náušníc je vhodný na každodenné nosenie. Odporúčame ako darček. Priemer náušníc je 14 mm.

Zlaté náušnice CALEY - veľké kruhy

Decentné a jemné náušnice CALEY sú vyrobené zo 14 karátového zlata. Majú tvar kruhu a pôsobia veľmi elegante. Vďaka zapínaniu, ktoré je zasúvacie sa eliminovali všetky zbytočné výbežky. Priemer kruhov je 60 mm a šírka náušnice je 2 mm.

Zlaté náušnice ENORA - malé kruhy

Kruhové náušnice sú nadčasovým kúskom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej šperkovnici. Náušnice ENORA ponúkajú nádherný lesk, ktorý tvorí jemný gravír na celom povrchu náušníc, vďaka čomu vyniká krása žltého zlata. Na zapínanie je použité kruhové zacvakávanie, čo zaručuje pohodlie a bezpečnosť pri nosení.

Zlaté dievčenské náušnice kruhy so srdcom

Zlaté dievčenské náušnice kruhy so srdcom vďaka svojmu typickému ženskému tvaru nikdy nezostanú bez povšimnutia. Sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata s úpravou vysokého lesku, ozvláštnené ozdobou v prednej časti náušnice v tvare srdca vyplneného zeleným zirkónom. Majú zacvakávacie zapínanie pre bezpečné a pohodlné nosenie. Šírka náušníc je 1 mm a ich priemer je 15 mm.

Zlaté detské náušnice LALIMA - kruhy so zelenými kameňmi

Veľmi pekné náušnice LALIMA s kamienkami sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskom. Náušnice majú kruhový tvar dekorovaný kamienkami, kde sa v pravidelných intervaloch striedajú farebné zirkóny bielej a zelenej farby. Náušnice majú klasické zacvakávacie zapínanie pre bezpečné a pohodlné nosenie. Šírka náušníc je 2 mm s priemerom kruhu 11 mm. Náušnice odporúčame pre dievčatká od 3. roku.

Zlaté detské náušnice LAKIA - kruhy so zelenými kameňmi

Veľmi pekné náušnice LAKIA s kamienkami sú vyrobené z bieleho 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskom. Náušnice majú kruhový tvar dekorovaný kamienkami, kde sa v pravidelných intervaloch striedajú farebné zirkóny bielej a zelenej farby. Náušnice majú klasické zacvakávacie zapínanie pre bezpečné a pohodlné nosenie. Šírka náušníc je 3 mm s priemerom kruhu 12 mm.

Zlaté detské náušnice LYONET - kruhy s ružovým zirkónom

Veľmi pekné náušnice LYONET s kamienkami sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskom. Náušnice majú kruhový tvar dekorovaný tromi kamienkami, kde sa striedajú zirkóny bielej a ružovej farby. Náušnice majú klasické zacvakávacie zapínanie pre bezpečné a pohodlné nosenie. Šírka náušníc je 2 mm s priemerom kruhu 10 mm. Náušničky odporúčame od 3. rokov.

Zlaté detské náušnice LAKIA - kruhy s tmavo ružovými kameňmi

Veľmi pekné náušnice LAKIA s kamienkami sú vyrobené z bieleho 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskom. Náušnice majú kruhový tvar dekorovaný kamienkami, kde sa v pravidelných intervaloch striedajú farebné zirkóny bielej a tmavo ružovej farby. Náušnice majú klasické zacvakávacie zapínanie pre bezpečné a pohodlné nosenie. Šírka náušníc je 3 mm s priemerom kruhu 12 mm.

Zlaté dievčenské KRUHY s farebnými zirkónmi

Veľmi pekné náušnice s kamienkami sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskom. Náušnice majú kruhový tvar dekorovaný kamienkami, kde sa v pravidelných intervaloch striedajú farebné zirkóny bielej a tmavo ružovej farby. Náušnice majú klasické zacvakávacie zapínanie pre bezpečné a pohodlné nosenie. Šírka náušníc je 2 mm s priemerom kruhu 20 mm.

Oceľové kruhové náušnice Hearts - zlaté

Na celom svete existuje len niekoľko symbolov, ktoré sa používajú tak často, ako sa používa srdce

Oceľové kruhové náušnice Gothic Cathedral - zlaté

Ak vezmete do úvahy štruktúru gotických kostolov a sakrálnych stavieb, priamym nápadným prvkom je priesvitná a skeletová architektúra. Štíhle a vysoké veže sa tiahnu k oblohe a guľatá a zdobená vitrážové okná vytvárajú osobitného mystického ducha. Máte radi sakrálne stavby a fascinuje vás gotická epocha? Potom sú tieto nádherné kruhy presne to pravé pre vás! Tieto skvelé, zlate sfarbené náušnice sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a predávajú sa po pároch. Dajú sa no...

Oceľové kruhové náušnice La fleur - zlaté

Príroda v kvete - to sú náušnice La Fleur Nič sa nezdá krajšie a vícuklidňující, než pohľad na kvet, ktorý sa plne rozvinul z púčika. So všetkou svojou dokonalou, ale jemnú krásou a septembra nám pripomína kolobeh života. Sú proste naozajstným pútačom pozornosti. Zistili sme, že je teda možné ich nosiť nielen na jar alebo v lete, ale vo všetkých ročných obdobiach. Naše náušnice sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a predávajú sa v pároch.

Oceľové kruhové náušnice Kríž - Little cross - zlaté

Malé módne kruhové náušnice z chirurgickej ocele a príveskom od nemeckej značky Wildcat. Vybrete si z mnohých druhov, ktoré skvele podčiarknu váš outfit! Náš tip: Tieto nádherné kruhy môžete nosiť aj s tunelmi. Kruhová náušnice má vnútorný priemer 19,5 mm. Prívesok má veľkosť 7,3 x 23 mm. Hrúbka tyčinky náušnice je 1,0 mm, hrúbka kruhové náušnice potom 2,5 mm.

Oceľové kruhové náušnice Monstera - Little flower - zlaté

Malé módne kruhové náušnice z chirurgickej ocele a príveskom od nemeckej značky Wildcat. Vybrete si z mnohých druhov, ktoré skvele podčiarknu váš outfit! Náš tip: Tieto nádherné kruhy môžete nosiť aj s tunelmi. Kruhová náušnice má vnútorný priemer 14,0 mm. Prívesok má veľkosť 12,0 x 13,5 mm. Hrúbka tyčinky náušnice je 1,0 mm, hrúbka kruhové náušnice potom 2,5 mm.

Oceľové kruhové náušnice Little Polar star - zlaté

Malé módne kruhové náušnice z chirurgickej ocele a príveskom od nemeckej značky Wildcat. Vybrete si z mnohých druhov, ktoré skvele podčiarknu váš outfit! Náš tip: Tieto nádherné kruhy môžete nosiť aj s tunelmi. Kruhová náušnice má vnútorný priemer 14,0 mm. Prívesok má veľkosť 13,2 x 13,5 mm. Hrúbka tyčinky náušnice je 1,0 mm, hrúbka kruhové náušnice potom 2,5 mm.

OLIVIE Strieborné kruhy ZLATÉ KVIETKY 4879 Ag 925; ≤2,4 g.

STRIEBORNÉ KRUHY ZLATÉ KVIETKY Kruhy s priemerom 1,8 cm. Platinová povrchová úprava.