Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Narodeninova sviecku cislice 9

Nájdených:    3 produkty

SVIEČKA číslica 4 s lupeňmi 9 cm

Ku každým narodeninám patrí krásna torta a narodeninová sviečka. Nezabúdajte na túto sympatickú tradíciu, ktorá stále pretrváva, sviečky k torte neodmysliteľne patria a tiež na každého tajné želanie, keď sviečku sfúkava. A vďaka týmto krásnym sviečkam s lisovanými lupeňmi pridáte na vašu narodeninovú párty úžasnú kvetinovú atmosféru. Sviečka číslo 4 má veľkosť 9 x 4 cm.

BALÓNIK fóliový číslo 9 saténovo ružové 76cm

Krásny saténový balónik v tvare číslice 9 je narodeninová dekorácia, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších. Ideálna dekorácia pre narodeniny, výročia, jubileá a pod. Balónik je vyrobený zo silnej fólie, vďaka ktorej je odolný proti poškriabaniu a náhodnému poškodeniu. To všetko preto, aby vydržali aj tú najbláznivejšie zábavu. Veľkosť: 76 cm Možno nafukovať vzduchom aj héliom Farba: saténovo ružová

MFP 8800062 Sviečka tortová č. 9 dúhová

Dortová svíčka ve tvaru číslice 9, rozměr svíčky je 7,4 x 4,4 x 1,3 cm. Duhový potisk z jedné strany. dekorácia - nie je to hračka, nie je určená na konzumáciu. Pri manipulácii s otvoreným ohňom zabezpečte zvýšenú opatrnosť, nevystavujte prievanu. Sviečku postavte zvisle na nehorľavý podklad. Nenechávajte horieť bez dozoru. Upozornenie: Je nevyhnutná stála prítomnosť dospelej osoby!