Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Narodeninova odznak na party minnie

Nájdených:    6 produktov

Procos Narodeninová sviečka Minnie - číslo 4

Narodeninová sviečka Minnie - číslo 4 počet: 1 ks Sviečka s motívom Minnie Mouse postavičky a čísla 4. Tortová sviečka je vhodná na detskú narodeninovú oslavu, ktorá má párty výzdobu s motívom rozprávkovej postavičky Minnie.

Procos Narodeninová sviečka Minnie - číslo 5

Narodeninová sviečka Minnie - číslo 5 počet: 1 ks Sviečka s motívom Minnie Mouse postavičky a čísla 5. Tortová sviečka je vhodná na detskú narodeninovú oslavu, ktorá má párty výzdobu s motívom rozprávkovej postavičky Minnie.

Procos Narodeninová sviečka Minnie - číslo 6

Narodeninová sviečka Minnie - číslo 6 počet: 1 ks Sviečka s motívom Minnie Mouse postavičky a čísla 6. Tortová sviečka je vhodná na detskú narodeninovú oslavu, ktorá má párty výzdobu s motívom rozprávkovej postavičky Minnie.

Procos Narodeninová sviečka Minnie - číslo 7

Narodeninová sviečka Minnie - číslo 7 počet: 1 ks Sviečka s motívom Minnie Mouse postavičky a čísla 7. Tortová sviečka je vhodná na detskú narodeninovú oslavu, ktorá má párty výzdobu s motívom rozprávkovej postavičky Minnie.

Procos Narodeninová sviečka Minnie - číslo 8

Narodeninová sviečka Minnie - číslo 8 počet: 1 ks Sviečka s motívom Minnie Mouse postavičky a čísla 8. Tortová sviečka je vhodná na detskú narodeninovú oslavu, ktorá má párty výzdobu s motívom rozprávkovej postavičky Minnie.

Procos Sviečka HB Minnie Mouse 9x7cm

Tortová narodeninová sviečka Minnie Mouse na detskú oslavu narodenín. Najtajnejšie želania sa stanú skutočnosťou až po sfúknutí sviečok na torte. Vyberte si z našej ponuky párty výzdoby a párty dekorácie na párty. Party doplnky môžete doplniť klobúčikmi, pozvánkami a taštičkami v štýle Minnie. Počet kusov v balení: 1 ksVýška sviečky: 8,5cmVýrobca: Procos