Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Narciso rodriguez poudree 50 ml

Nájdených:    49 produktov

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Parfumovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Poudrée je neodolateľne zvodná a jedinečná vôňa, ktorá vás omámi svojou intenzitou a luxusným vyžarovaním.kvetinová vôňapre romantickú ženuna každodenné nosenie

Narciso Rodriguez Narciso Poudree parfumovaná voda dámska 90 ml

Narciso od značky Narciso Rodriguez je kvetinovo-drevitá vôňa pre dievčatá a ženy, ktoré milujú výraznejšie a dlhotrvajúca vôňa. Nechajte sa uniesť kombináciou ruže a pivónie v úvode. Na záver vôňu zafixuje vetiver a cédrové drevo.

Narciso Rodriguez Narciso Poudree parfémovaná voda pre ženy 90 ml

Parfémovaná voda Narciso Poudree od značky Narciso Rodriguez bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 90 ml vami vybraté vône.

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée parfumovaná voda pre ženy 90 ml

Parfumovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Poudrée je neodolateľne zvodná a jedinečná vôňa, ktorá vás omámi svojou intenzitou a luxusným vyžarovaním.kvetinová vôňapre romantickú ženuna každodenné nosenie

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée parfumovaná voda pre ženy 30 ml

Parfumovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Poudrée je neodolateľne zvodná a jedinečná vôňa, ktorá vás omámi svojou intenzitou a luxusným vyžarovaním.kvetinová vôňapre romantickú ženuna každodenné nosenie

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée darčeková sada V. pre ženy

parfumovaná voda 50 ml + sprchový krém 50 ml + telové mlieko 50 ml

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée darčeková sada VII. pre ženy

parfumovaná voda 50 ml + sprchový krém 75 ml + telové mlieko 75 ml

Narciso Rodriguez Narciso Rougeparfumovaná voda dámska 50 ml

Narciso Rouge je dámska kvetinovo-drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2018. Hlavu tvorí kosatec a bulharská ruža. V srdci sa snúbi pižmo, tuberóza a pomarančový kvet. Kompozíciu uzatvára drevitý základ Dolneni o sladkú vanilku, fazuľu tonka a vetiver.

Narciso Rodriguez Ambrée - EDP 50 ml

Parfumovaná voda Ambrée je špeciálny vôňa pre ženy s kvetinovými a drevitými tony, ktorú v roku 2020 vydala americká značka parfumov Narciso Rodriguez . Úžasne slnečná, elegantný a mierne zdržanlivá vôňa Ambrée vykresľuje veselý obraz moderných mladých energických žien a mužov. Očarujúce kvetinové odtiene exotických kvetov plumérie a zmyselný ylang-ylang (prírodné afrodiziakum) otvárajú vôňu, ktorá je naplnená v srdci pyramídy atraktívnej "sexy" vôňou pižma. Aróma je utkaná z jemných ...

Narciso Rodriguez Narciso Rouge 50 ml parfumovaná voda pre ženy

Narciso Rodriguez Narciso Rouge Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Narciso Rodriguez Narciso Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml

Parfémovaná voda Narciso Rouge od značky Narciso Rodriguez bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

Narciso Rodriguez Narciso Rouge toaletná voda pre ženy 50 ml

Toaletná voda Narciso Rouge od značky Narciso Rodriguez bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

Narciso Rodriguez For Her - EDT 50 ml

Narciso Rodriguez For Her Eau De Toilette je dámska kvetinovo-drevitá vôňa s pižmovým základom. Hlavu tvorí vonokvětka (osmanthus), africký pomarančovník a bergamot. V srdci ucítite pižmo a ambru. Kompozíciu uzatvára vetiver, vanilka a pačuli. Na trh bola uvedená v roku 2003.

Narciso Rodriguez parfumovaná voda dámska 50 ml

Darček od Narcisa Rodrigueza venovaný všetkým ženám - ešte vášnivejšie, kúzelnejšie a zmyselnejšie. Odhaľuje rafinovanosť modernej ženskosti a stelesňuje pravú eleganciu. Zažite zmyselnosť, ktorá dýcha nehou, luxus, ktorý nemožno premárniť a dôvernosť, ktorá je opojná. Jednoducho zvodný parfum, ktorý zahalí telo a rozochveje zmysly.

Narciso Rodriguez Narciso parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Parfumovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Narciso vás zahalí do svojho elegantného závoja a stane sa nenahraditeľnou súčasťou vašej osobnosti.kvetinová vôňapre zmyselnú ženuna bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitos

Narciso Rodriguez Narciso Ambrée darčeková kazeta pre ženy parfumovaná voda 50 ml + telové mlieko 50 ml

Narciso Rodriguez Narciso Ambrée Darčeková kazeta pre ženy parfumovaná voda 50 ml + telové mlieko 50 ml

Narciso Rodriguez Narciso Eau Néroli Ambrée toaletná voda pre ženy 50 ml

Toaletná voda Narciso Eau Néroli Ambrée od značky Narciso Rodriguez bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

Narciso Rodriguez Narciso Rouge toaletná voda pre ženy 50 ml

Toaletná voda Narciso Rodriguez Narciso Rouge vzdáva hold prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Dokonale podporí váš prirodzený pôvab a nenútenú sofistikovanosť.kvetinovo-orientálnapre zmyselnú ženuna bežné nosenie, al

Narciso Rodriguez Narciso Rouge parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Parfumovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Rouge je neodolateľne zvodná a jedinečná vôňa, ktorá vás omámi svojou intenzitou a luxusným vyžarovaním.kvetinovo-drevitá vôňapre zmyselnú ženuna bežné nosenie, ale aj na špeciáln

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir - EDT 50 ml

Narciso Rodriguez predstavuje pánsku vôňu For Him Bleu Noir. Táto korenisto-drevitá vôňa pre mužov vznikla v roku 2015 a kombinuje v sebe muškátový oriešok, kardamon, pižmo, ambru, cédrové drevo, vetiver a ebenové drevo. Nechajte sa uniesť jej mužnými tóny!

Narciso Rodriguez Narciso Ambrée darčeková sada pre ženy

Darčeková sada Narciso Ambrée od značky Narciso Rodriguez bola vytvorená výlučne pre ženy. Sada je vhodná ako darček, ktorý istotne poteší. Balenie obsahuje: parfémovaná voda 30 ml, telové mlieko 50 ml.

Narciso Rodriguez Fleur Musc parfumovaná voda dámska 50 ml

Fleur Musc For Her je dámska kvetinovo-drevitá vôňa s pižmovým základom. Hlava obsahuje ružové korenie, v srdci ucítite ružu, pivonku a pižmo. Kompozíciu uzatvára pačuli, ambra a fialka. Na trh bola uvedená v roku 2017.

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir - EDP 50 ml

For Him Bleu Noir Eau de Parfum je drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018. Obsahuje vetiver, ambru, pižmo, cédrové a ebenové drevo.

Narciso Rodriguez For Her darčeková kazeta pre ženy toaletná voda 50 ml + telové mlieko 50 ml

Narciso Rodriguez For Her Darčeková kazeta pre ženy toaletná voda 50 ml + telové mlieko 50 ml

Narciso Rodriguez for Her toaletná voda pre ženy 50 ml

Toaletná voda For Her od značky Narciso Rodriguez bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir - EDP 50 ml + sprchový gel 75 ml

Narciso Rodriguez predstavuje pánsku vôňu For Him Bleu Noir. Táto korenisto-drevitá vôňa pre mužov vznikla v roku 2015 a kombinuje v sebe muškátový oriešok, kardamón, pižmo, ambru, cédrové drevo, vetiver a ebenové drevo. Nechajte sa uniesť jej mužnými tóny!

Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her 50 ml parfumovaná voda pre ženy

Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir 50 ml toaletná voda pre mužov

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Toaletná voda pre mužov 50 ml

Narciso Rodriguez For Her Musc Noir parfémovaná voda pre ženy 50 ml

Parfémovaná voda For Her Musc Noir od značky Narciso Rodriguez bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

Narciso Rodriguez Pure Musc For Her parfémovaná voda pre ženy 50 ml

Parfémovaná voda Pure Musc For Her od značky Narciso Rodriguez bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Extreme 50 ml toaletná voda pre mužov

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Extreme Toaletná voda pre mužov 50 ml

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Extreme parfémovaná voda pre mužov 50 ml

Parfémovaná voda For Him Bleu Noir Extreme od značky Narciso Rodriguez bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

Narciso Rodriguez Pure Musc For Her Absolue parfémovaná voda pre ženy 50 ml

Parfémovaná voda Pure Musc For Her Absolue od značky Narciso Rodriguez bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

Narciso Rodriguez For Her parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Parfumovaná voda Narciso Rodriguez For Her For Her vzdáva hold prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Dokonale podporí váš prirodzený pôvab a nenútenú sofistikovanosť.kvetinovo-ovocná vôňapre modernú sebavedomú ženuna b

Narciso Rodriguez Narciso Rouge darčeková sada I. pre ženy

parfumovaná voda 50 ml + telové mlieko 75 ml + sprchový krém 75 ml

Narciso Rodriguez Narciso Rouge darčeková sada II. pre ženy

parfumovaná voda 50 ml + sprchový gél 75 ml + telové mlieko 75 ml

Narciso Rodriguez For Her darčeková kazeta pre ženy parfumovaná voda 50 ml + parfumovaná voda For Her Pure Musc 10 ml

Narciso Rodriguez For Her Darčeková kazeta pre ženy parfumovaná voda 50 ml + parfumovaná voda For Her Pure Musc 10 ml

Narciso Rodriguez For Her toaletná voda pre ženy 50 ml

kvetinová vôňapre zmyselnú ženuna každodenné nosenie

Narciso Rodriguez For Her darčeková sada pre ženy

Darčeková sada For Her od značky Narciso Rodriguez bola vytvorená výlučne pre ženy. Sada je vhodná ako darček, ktorý istotne poteší. Balenie obsahuje: toaletná voda 50 ml, telové mlieko 50 ml.

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir parfumovaná voda pre mužov 50 ml

Parfumovaná voda Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir je neodolateľná vôňa s jedinečnou arómou, ktorá vás bude sprevádzať po celý deň.drevitá vôňapre moderného džentlmenana celodenné nosenie