Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Najlacnejsie sun spray spf 20

Nájdených:    8 produktov

Lavera Opaľovací sprej Sensitiv SPF 20 (Sensitive Sun Spray) 100 ml

Sprej na opaľovanie chráni pokožku pred nepriaznivými účinkami slnka. Jedinečná kombinácia minerálneho filtra a ošetrujúcich Bio olejov spoľahlivo chráni pokožku pred slnečnými lúčmi. Bio slnečnicový a Bio kokosový olej sa starajú o to, aby sa pokožka vystavovaná slnečným lúčom nevysušovala. Jemná receptúra je dobre tolerovaná - minimalizuje riziko slnečných alergií, podráždenie pokožky a je vhodná pre osoby s neurodermatitídou.

Garnier Sluneční ochrana číra voda SPF 20 (UV Water Clear Sun Cream Spray SPF 20) 150 ml

S týmto transparenním sprejom chráni pokožku pred škodlivým žiarením a zároveň ju dlhodobo hydratuje vďaka obsiahnutým výťažkom z Aloe Vera. Tvorí na pokožke zamatový svieži neviditeľný Nelepkavé film. Poskytne hydratáciu až na 8 hodín.

Dermacol - SUN Water Resistant Milk Spray SPF 20 - SUN Mlieko na opaľovanie v spreji OF 20 - 200 ml

Vodoodolné zvláčňujúce telové mlieko v spreji s účinným faktorom OF 20. Výborne sa vstrebáva, je vodoodolné a zároveň chráni pokožku pred predčasným starnutím. Praktický rozprašovač umožňuje rýchlu a rovnomernú aplikáciu. Obsahuje: UVA a UVB filtre, vitamín E, beta karotén, Panthenol, mandľový olej

Nuxe Mlieko na opaľovanie v spreji Sun SPF 20 (Milky Spray Medium Protection) 150 ml

Mlieko v spreji poskytuje strednej ochranu pred slnečnými lúčmi. Zaistí zlatisté opálenie a hydratovanú pokožku.

Dermacol Mlieko na opaľovanie s rozprašovačom Sun SPF 20 (Water Resist ant Milk Spray) 200 ml

Vodeodolné zvláčňujúce telové mlieko v spreji s účinným faktorom OF 20. Výborne sa vstrebáva, je vodeodolné a zároveň chráni pokožku pred predčasným starnutím. Praktický rozprašovač umožňuje rýchlu a rovnomernú aplikáciu. Obsahuje UVA a UVB filtre, vitamín E, beta karotén, panthenol a mandľový olej.

Collistar Special Perfect Tan Moisturizing Tanning Spray opaľovací sprej SPF 20 200 ml

Ochranný opaľovací prípravok Collistar Sun je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o pokožku pri pobyte na slnku.Vlastnosti:chráni pokožku pred poškodením vplyvom UV žiareniadodáva pokožke potrebnú hydratáciu