Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Najlacnejsie resistance fall of man ps3

Nájdených:    4 produkty

Resistance: Fall of Man PS3

V hre Resistance: Fall of Man, sa USA a Veľká Británia spájajú dokopy v poslednej zúfalej snahe zachrániť Európu a Áziu pred hrozným osudom. V posledných desaťročiach sa Chimera, živočíšny druh neznámeho pôvodu prenášajúceho vírus, ktorý mení iné formy života na Chimeru, prehnala Ruskom a celou Európou. Nádej na prežitie... .

Resistance: Fall of Man + Resistance 2 PS3

Balenie obsahuje hry Resistance: Fall of Man a Resistance 2 a bonusový stiahnuteľný obsah: SRPA Sentinel uniformu Josepha Capelliho pre režim multiplayer hry Resistance 3. Resistance: Fall of Man V hre Resistance: Fall of Man, sa USA a Veľká Británia spájajú dokopy v poslednej zúfalej snahe zachrániť Európu a Áziu pred... .

Resistance Collection PS3

Balenie obsahuje hry Resistance: Fall of Man, Resistance 2 a Resistance 3. Resistance: Fall of Man V hre Resistance: Fall of Man, sa USA a Veľká Británia spájajú dokopy v poslednej zúfalej snahe zachrániť Európu a Áziu pred hrozným osudom. V posledných desaťročiach sa Chimera, živočíšny druh neznámeho pôvodu prenášajúceho vírus,... .

Resistance 2 PS3

Resistance 2 Vás prenáša cez Atlantik do obliehanej Ameriky počas 50. rokov, kde nadväzuje na svojho predchodcu Resistance: Fall of Man. Čakajú Vás väčšie bitky, nádherné scenérie a ešte strhujúcejší dej z Haleovho pohľadu a bezprecedentný online kooperatívny režim až pre osem hráčov, v ktorom musíte spolupracovať so spoluhráčmi... .