Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Najlacnejsie rc rally auto

Nájdených:    7 produktov

Auto rally RC 17cm

Auto rally RC 17 cmMáš dušu pretekára a jazdec Rally je tvoj idol? Máme pre teba voľbu. Rally auto na diaľkové ovládanie. Batérie 4 x AA / 1,5V nie sú súčasťou baleniaVhodné pre deti od 6 rokovFarebné prevedenie: vyberte si podľa čísla na obrázku * Uvedené cena je za jeden kus.

WIKY - Auto rally RC 17cm

Auto rally RC 17 cm Máš dušu pretekára a jazdec Rally je tvoj idol? Máme pre teba voľbu. Rally auto na diaľkové ovládanie. Batérie 4 x AA / 1,5V nie sú súčasťou balenia Vhodné pre deti od 6 rokovFarebné prevedenie: vyberte si podľa čísla na obrázku Uvedené cena je za jeden kus.

RC model auto BRC 18.521 RC Rally Racer BUDDY TOYS

Kvalitní RC model auto BRC 18.521 RC Rally Racer BUDDY TOYS z kategorie Dom a záhrada | Hračky | RC modely | RC autá.

Buddy Toys BRC 18.521 Auto na diaľkové ovládanie RC Rally Racer, modrá

Kúpte si autíčko, ktoré je vhodné aj do stredne náročného terénu, ako je prašná cesta, asfalt alebo zámková dlažba, vďaka pohonu všetkých štyroch kolies. Rýchlosť auta je až 25 km/h. Ovláda sa pomocou pištoľového ovládača s dosahom 50 metrov. Funguje na frekvencii 2,4 GHz, ktorá umožňuje, že v jednej chvíli môže jazdiť viac autíčok naraz bez toho, aby sa navzájom rušili.Napájanie je riešené batériou 9,6 V 700 mAh pre autíčko, ktorá je súčasťou balenia a dobíja sa cez USB adaptér, ovládač napáj...

Buddy Toys RC Rally Racer BRC 18.521

Osobné auto BRC 18.521 RC Rally Racer BUDDY TOYS RC Rally Racer Autíčko na diaľkové ovládanie v mierke 1:18. Vhodné do mierneho terénu, asfalt, zámková dlažba, prašná cesta Náhon na všetky 4 kolesá.

Buddy Toys RC Rally Racer BRC 18.521

Osobné auto BRC 18.521 RC Rally Racer BUDDY TOYS RC Rally Racer Autíčko na diaľkové ovládanie v mierke 1:18. Vhodné do mierneho terénu, asfalt, zámková dlažba, prašná cesta Náhon na všetky 4 kolesá.

RC model auta cestný model Amewi Rallye PR-5 22223, 1:18

Plne predmontované a vybavené 4WD rally auto v mierke 1:18. PR-5 okamžite dáva pilotovi bezpečný zážitok z jazdy. Živé a obratné vozidlo je ideálnou voľbou pre začiatočníkov aj pokročilých. Tento text bol preložený strojovo. Úplne predmontované·Vr. Batérie, nabíjačky a vysielače Pozor! Nie je to hračka, nie je vhodná pre deti do 14 rokov. Automobil · diaľkové ovládanie · 6 V 700 mAh NiMh batéria · nabíjačka · 2 AA batérie · návod.