Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Najlacnejsie ps4 v akciu

Nájdených:    14 produktov

Insurgency: Sandstorm PS4

Pôvodná verzia, ktorej sa predali milióny kusov sa zlepšila a prichádza v novom obale. Hra bola vybudovaná na Unreal Engine 4. Hra si zachovala smrtiacu taktickú akciu, ktorou sa preslávila a prináša aj nové možnosti hrania a nové kooperatívne, či súťažné režimy. Súboje na moderných bojiskách budú rozhodnuté v zlomkoch sekúnd,... .

Sonic Forces PS4

Užite si rýchlo ladenú akciu v úlohe moderného Sonica, vzrušujúce platformovanie ako klasický Sonic a využívajte nové mocné predmety s vašim vlastným hrdinom. Sonic bojuje o záchranu sveta proti Dr. Eggmanovi a novému záhadnému zločincovi. Tri druhy hrania s rôznymi hrdinami. Bojujte s novým záhadným nepriateľom. V hre stretnete celé obsadenie známych hrdinov... .

In Nightmare PS4

Uzatvárajúc svoje srdce pred realitou, náš hlavný hrdina upadne do hlbokého spánku a prebudí sa v nočnom móde snového sveta. In Nightmare je rozprávačská hororová adventúra kombinujúca tajnú akciu s rôznymi hádankami. Sleduje mladého chlapca pri hľadaní poslednej nádeje na lásku, ktorý si prostredníctvom svojho strachu vytvára svoju vlastnú záchranu. Malé... .

Fast & Furious: Crossroads PS4

Pripravte sa na rýchlu, kinematickú nonstop akciu v novom diele Fast & Furious ságy v ktorej sa snažíte chytiť medzinárodný zločinecký syndikát a zabrzdiť ich plány. S adrenalínovými kúskami a krádežami, vynálezmi, exotickými lokáciami, autami a hrdinami z filmov, Fast & Furious Crossroads vás dostane priamo do akcie. Hrajte za Doma, Letty,... .

LEGO Marvel Super Heroes PS4

Marvelovský super-hrdinovia sa združujú, aby Vám poskytli nabitú lego-kocky rozbíjajúcu akciu! LEGO Marvel Super Heroes je prvá hra v úspešnej sérii LEGO, ktorá obsahuje slávne Marvel postavy! LEGO Marvel Super Heroes prináša opstavy, vozidlá a akciu známu z Marvel sveta do LEGO herného dobrodružstva! V hre je už 8 ikonických... .

Resident Evil 8: Village PS4

Resident Evil Village pokračuje v príbehu Ethana Wintersa, ktorý bol prvýkrát uvedený v Resident Evil 7 Biohazard. Residen Evil Village kombinuje pulzujúcu akciu s charakteristickou hrôzou o prežitie, ktorá je synonymom radu Resident Evil. Vývojári odhalili niekoľko nových detailov a funkcií, ktoré sa vracajú späť k obľúbeným prvkom predchádzajúcich hier... .

Devil May Cry (HD Collection) PS4

Devil May Cry Pripravte sa na non-stop akciu v úlohe lovca démonov Danteho - muža, usilujúceho sa o pomstu a pripraveného zbaviť svet zla. Večný boj medzi dobrom a zlom sa rozlial na vzdialenom ostrove Malai. Dve tisícročia po tom, čo bol všemocný princ démonov, Mundus, porazený a vyhostený hrdinským kniežaťom... .

Plants vs. Zombies: Garden Warfare PS4

Plants vs. Zombies: Garden Warfare mieri do zákopov s novou 3D verziou a výbušnou akciou. Likvidujte zombíkov, rastliny i nové postavy v neuveriteľnom svete, ktorý dodáva hĺbku tradičným online strieľačkám s osviežujúcim humorom sveta Plant vs Zombies. Vyzvite svojich priateľov na kooperatívnu a multiplayer akciu a zasejte semená víťazstva! vyberte si... .

LEGO Ninjago Movie Videogame – PS4

Hra na konzolu LEGO Ninjago Movie Videogame – PS4:67%LEGO Ninjago Movie Video Game je naozaj zábavná hra. Zameriava sa viac na akciu a boj, než na hádanky a prieskum, a to jej dáva zvláštny charakter, vďaka nemu sa odlišuje od ostatných hier LEGO.Úlohou hráčov bude prebojovať sa cez vlny nepriateľov ako obľúbení ninjovia Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane a Master Wu.Ochráňte domovský ostrov Ninjago pred zlomyseľným Lordom Garmadonom a jeho žraločou armádou.Ovládnite umenie NinjovHráči tiež mô...

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga PS4

V hre LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je galaxia iba vaša. Táto nová hra ponúka možnosť prežiť všetky pamätihodné momenty a nekončiacu akciu zo všetkých 9 filmov. Hra samozrejme dodáva príbehu povestný LEGO humor a obsahuje dlho očakávané vyvrcholenie série. Hra ponúka hráčom obrovskú voľnosť výberu medzi stovkami postáv,... .

LEGO Batman 3: Beyond Gotham – PS4

Hra na konzolu LEGO Batman 3: Beyond Gotham – PS4:Šikovní tvorcovia z TT Games sa opäť v spojení s Warner Bros vydávajú do sveta zloženého výhradne z Lego kociek. Už tretie pokračovanie sa opäť točí okolí populárneho netopierieho bojovníka, ktorý si nechodí po žiadnu ranu ďaleko, ale zároveň má za opaskom aj celý rad šikovných vylepšení. Opäť ide o graficky vyšperkovanú akciu s mnohými zaujímavými prvkami a tuctovými nápadmi. S prídavkom sa opäť dočkáte veľmi vydarených skečov a humorných sc...

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia PS4

Pozbierajte sedem smrteľných hriechov a bojujte o záchranu kráľovstva levice. Hra je založená na populárnej manga sérii The Seven Deadly Sin od Nabaka Suzuki, užite si dobrodružné príbehy a prežite všetku akciu a vzrušenie, ktoré môžete vidieť aj v animovanej sérii. Bojujte v nezabudnuteľných súbojoch so slávnymi postavami ako Meliodas,... .

Star Wars: Battlefront Death Star – SK PS4 Digital

Herný doplnok Star Wars: Battlefront Death Star – SK PS4 Digital:Star Wars Battlefront kombinuje úžasnú akciu galaktických rozmerov s ohromujúcim vizuálnym stvárnením niektorých najznámejších planét, zbraní, postáv a vozidiel vo vesmíre Star Wars a originálnymi zvukovými efektmi z filmov a dáva tak fanúšikom Star Wars maximálnu, autentický a pohlcujúce interaktívny zážitok, ktorý hľadali.Ospravedlňujeme sa, ale snažíte sa o zobrazenie videa, ktoré nie je podporované vaším zariadením.75 %Pre ...

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (Deluxe Edition) PS4

V hre LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je galaxia iba vaša. Táto nová hra ponúka možnosť prežiť všetky pamätihodné momenty a nekončiacu akciu zo všetkých 9 filmov. Hra samozrejme dodáva príbehu povestný LEGO humor a obsahuje dlho očakávané vyvrcholenie série. Hra ponúka hráčom obrovskú voľnosť výberu medzi stovkami postáv,... .