Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Najlacnejsie faber castell grip 2001

Nájdených:    10 produktov

Faber-Castell Promotion Set Grip 2001

Súprava s výrobkami rady Grip 2001 - 12 ks ceruziek s patentovanou Grip zónou s masážnymi bodmi, strúhadlo Trio Grip na klasické a Jumbo ceruzky a 2 gumy hrot Grip vhodné aj ako kryt na tuhu ceruzky.

Faber-Castell Strúhadlo Trio Grip 2001 strieborné

Strúhadlo Faber-Castell dodávané s plastovým boxom na odrezky v dizajne Grip 2001.

Faber-Castell Grip 2001 trojhranná guma sivá

Guma Grip najvyššej akosti. Ergonomický trojuholníkový tvar. Nezanecháva šmuhy. Farba sivá.

Faber-Castell Grip 2001 B, ceruzka s gumou

Špičková grafitová ceruzka pre kancelárie s pohodlným ergonomickým držaním (soft grip). Dodávaná v tvrdosti B s čiernou gumou.

Faber-Castell Grip 2001 HB, ceruzka s gumou

Špičková grafitová ceruzka pre kancelárie s pohodlným ergonomickým držaním (soft grip). Dodávaná v tvrdosti HB s čiernou gumou. Tvrdosť: HB

Faber-Castell Strúhadlo Trio Grip 2001 farebné

Strúhadlo na ceruzky pre štandardné aj hrubé ceruzky a pastelky typu Jumbo. Vhodné k orezávaniu ľubovolného tvaru. So zásobníkom a odrezky na oboch stranách. Ľahké čistenie. 10 ks v papierovej krabičke.

Faber-Castell Strúhadlo Trio Grip 2001 sv.zelené

Strúhadlo na ceruzky pre štandardné aj hrubé ceruzky a pastelky typu Jumbo. Vhodné k orezávaniu ľubovolného tvaru. So zásobníkom na odrezky na oboch stranách. Ľahké čistenie.

Faber-Castell Strúhadlo Grip mini 2001, strieborné

Strúhadlo so zásobníkom vhodné pre trojuholníkové, guľaté aj šesťhranné ceruzky.

Faber-Castell Colour Grip 2001 akvarelové pastelky,sada 12ks

Akvarelové pastelky Grip 2001. Ergonomický, trojuholníkový úchop vhodný pre pravákov aj ľavákov. Farba úplne rozpustná vo vode. Žiarivé sýte farby vyprateľné z textílií.Povrchová úprava je lak na vodnej báze, neškodný pre životné prostredie.Hygienickejšie než drevo bez náteru. Špeciálna technológia lepenia (SV) zamedzuje lámaniu tuhy. Špeciálne okienko na meno. V sade 12 kusov

Faber-Castell Grip 2001 guma/násadka na ceruzku šedá (bal=2ks)

Kvalitná vinylová guma bez PVC určená na gumovanie grafitovej a pastelovej tuhy. Guma hrot Grip svojím tvarom umožňuje aj nasadenie na ceruzku. Može sa použiť na predĺženie ceruzky alebo k ochrane tuhy. Použitie: grafitová a pastelová tuha.