Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Nahubok kovovy dalmatin fena

Nájdených:    5 produktov

KOVOVÝ NÁHUBOK PRE PSOV BOXER FENA

Kovový náhubok pre boxerov - suky 12,5x8cm hĺbka 14cm Náhubok určený pre boxery a šarpeja s povrchovou úpravou zinok. Upínacie remienky sú vyrobené z kože alebo barexu čiernej farby.

Náhubok kovový Kólia fena NH 1ks

Kovový náhubek s koženými řemínky na zapínání pro fenu kolie.

Náhubek kovový Dalmatin fena NH 1ks

Kovový náhubek s koženými řemínky na zapínání pro dalmatina. Náhubek určený pro boxery a šarpeje s povrchovou úpravou zinek. Upínací řemínky jsou vyrobeny z kůže nebo barexu.

NÁHUBOK NEMECKÝ OVČIAK FENA

Kovový náhubok pre psov nemecký ovčiak pes Kvalitný český výrobok! Náhubok určený pre nemeckých ovčiakov (suky) s čiernou gumoplastovou povrchovou úpravou. Táto úprava zaisťuje náhubku dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť proti korózii. Náhubok neprimŕza v zime psom k ňufáku. Upínacie remienky sú vyrobené z kože alebo barexu čiernej farby.

PSIE NÁHUBOK KOKERŠPANIEL FENA ČIERNY

Kovový náhubok pre psov - Kokeršpaniel 9,5x8,5cm hĺbka 9,5cm Náhubok určený pre kokeršpanielov s čiernou gumoplastovou povrchovou úpravou. Táto úprava zaisťuje náhubku dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť proti korózii. Náhubok neprimŕza v zime psom k ňufáku. Upínacie remienky sú vyrobené z kože alebo barexu čiernej farby.